Zajímavé úlovky do čeřínku

Chytil někdo z vás něco zajímavýho do čeřínku? Mě se včera podařilo chytit štiku 49cm. Zajímalo by mě jestli máte také nějaké podobné ulovky, mě se to stalo poprvé v životě.
Autor diskuse: Zack10 - Profil , 7.8.2008 všeobecné - techniky lovu

Ngeorge1 - Profil | Čt 7.8.2008 15:28:54

micrad,M9-cau borci napiste revir jdu to vyzkouset.

    Nc.13 - Profil | Čt 7.8.2008 15:26:07

    micrad - a nebylo to na náměstí u kádí s vánočníma kaprama? :-))))

      NLita - Profil | Čt 7.8.2008 15:24:41

      M9: Líni bez prdele?Že by jím ji někdo ukousl?:-) Bez prdele si myslím, že ty ryby byly všechny o půlku menší než uvádíš

        NDetreux - Profil | Čt 7.8.2008 15:22:25

        M9: no jo, ale v nějaký strouze po výlovu, co? :) to mám gtaky nachytáno po výlově hafo amurů , tolstolobiků,kaprů..

        jinak si pamatuju ze sem kdysi Boyscout dával fotku učeřín´kovanýho obrovksýho candáta :)

          Nmicrad - Profil | Čt 7.8.2008 15:19:30

          na jeden zátah kapry 66, 54 , 47 a 42 bylo to 25.12.

            NM9 - Profil | Čt 7.8.2008 15:07:54

            nej ryby do čeřene kapr 74 a 71,štika 96,amur 83 nejací candoši,líni do 1/2metru a to bez prdele!!!

              Nlubos666.p - Profil | Čt 7.8.2008 15:04:59

              Byl jsem u toho,když kámoš chyt do čeřenu dětský kolo,ještě s napumpovanýma pneu-foto bohužel nemám.

                Nlubos666.p - Profil | Čt 7.8.2008 15:02:29

                Muj kluk Lína 43 na Berounce předloni.

                  Nfofo - Profil | Čt 7.8.2008 14:51:21

                  jednou jsem nahodil čeřen poměrně do houbky a po pár minutách mě žačala škubat šňůra v ruce.Když jsem to vytáhnul,tak tam byl zamotanej krásnej okoun-asi 35cm.Dali jsme ho do vezíru,vzali vláčáky s rotačkama a začli jsme prohazovat tenhle úsek vody.Už jsme nic nelapli,tak jsme okouna pustili

                    NWamp - Profil | Čt 7.8.2008 14:49:54

                    tak já prut i s navijákem pod molem, do toho čeřínku se ze spoda do síťky zapletla klička toho navijáku - pokud si dobře vzpomínám byl to teleskop SONA a nějaká MK 100 nebo 400, nepustil jsem je......:-)

                      Nkubah - Profil | Čt 7.8.2008 14:47:00

                      Já jsem jednou vytáh v čeřínku žabku :-)

                        NKoki - Profil | Čt 7.8.2008 14:40:05

                        jednou jsem vytáhl kapra kolem 50cma nekolik menších kolem 40cm

                          Nprofo - Profil | Čt 7.8.2008 14:36:53

                          asi před 15 lety na jednom místě na první zátah štika 55cm a hned na podruhé candát 49cm. Oba byly tenkrát spaseni na pekáči..:-))

                            NVaša - Profil | Čt 7.8.2008 14:13:45

                            Jako malý kluk 2 kapříky najednou kolem 40 cm.

                              NMarten1 - Profil | Čt 7.8.2008 13:52:38

                              cca před 10 lety na Sázavě cejna 40 a candáta 45. Soused štiku 50.

                                NWorm - Profil | Čt 7.8.2008 13:51:06

                                Před 14 dny nějakého raka(cca 15 cm)-druh po mě nechtějte :-)

                                  NNetipa - Profil | Čt 7.8.2008 13:47:39

                                  Štika 65. To jsem byl ale malej kluk a s kámošem jsme ji v řece půl dne naháněli. Nakonec jsme ji sežrali

                                    NMilhauz - Profil | Čt 7.8.2008 13:31:43

                                    kámoš chytil v zátoce na Slapech metr od břehu do čeřena lína kolem 40cm.Neměřen, nevážen, hned puštěn Z5

                                      NHP - Profil | Čt 7.8.2008 13:27:20

                                      Kapra asi 40 cm kterému jsem aspoň odepnuh háček, který mi před týdnem na onom místě utrhl a zase ho pustil. Jinak si nepamatuju žádnou větší rybku.

                                        Nftipalek - Profil | Čt 7.8.2008 13:26:58

                                        pamatuju že kdysi když mi bylo kolem 8 let tak jsem chytal rybky pro tátu a taky jsem chytil štiku...měla 50 a nechali jsme si ji. Byla slepá....chtěli jsem ji pustit, ale jedno oko měla úplně pryč to bylo zahojený a druhý měla potrhaný a měla na hlavě rány od zubů. Asi se o ni pokusila větší kolegyně...
                                        Plavala úplně u břehu takže to nebyl problém ji chytit....