Hledam partaka na ryby z Prahy.

Hledam
Autor diskuse: eregent - Profil , 12.7.2008 kaprařina - revíry, cestování

NBindas - Profil | So 9.8.2008 9:38:32

jarda 2004: Nebylo by lepší napřed tady domluvit kde a kdy a potom se přihlásit a domluvit podrobnosti?

    Njarda 2004 - Profil | Pá 8.8.2008 23:22:00

    Chlapi napište mi SZ z telefonem a jménem během příštího tydne vás obvolám a dohodnem termín ať to všem sedne.

      NMajsher - Profil | Pá 8.8.2008 16:15:49

      já se taky hlásím :) , myslím, že by to bylo supr, byl bych pro tu Berounku a radši víkendy. (ale od 8.8 do 17.8 mám volno) muj tel: 775 10 33 12

        Nm.b. - Profil | Pá 8.8.2008 15:06:45

        hlásím se

          NBindas - Profil | Pá 8.8.2008 13:16:13

          Tak já určitě ano. Manželka o rybách kecat nechce a kamarádi mají jiné koníčky než rybařinu a tak rád pokecám s lidmi stejně zaměřenýma.

            Njarda 2004 - Profil | Čt 7.8.2008 21:23:12

            Pánové kdo se chce zůčastnit pište sem do neděle:

              NMikyrybář - Profil | Čt 7.8.2008 4:36:22

              parťáka sice mám, ale proč nepoznat pár nových lidiček , přidal bych se :o))

                Njarda 2004 - Profil | Čt 7.8.2008 1:09:50

                Elhierro: Omlouvám se ale teť jsem dorazil pokud možno napiš kdy to zpácháme mám několik lokalit pro sešlost.

                  NBindas - Profil | St 6.8.2008 20:44:57

                  Elhierro: Jedině víkend, ideální někdy v půlce září, levné ubytování (třeba chatky), dobré pivko a hlavně mělkou vodu (pro jistotu, kdyby pivo bylo až moc dobré).

                    Ntomchamik - Profil | St 6.8.2008 20:37:10

                    Rád se připojím,ta Berounka je super,vzhledem k zázemí:-))))

                      NElhierro - Profil | St 6.8.2008 20:29:08

                      Pro zájemmce o nějaké to setkání na rybách. Jaké byste preferovali dny? Víkend či někdo může i v týdnu? Pro větší účast by asi byl lepší víkend, co říkáte?

                        NBindas - Profil | St 6.8.2008 8:14:49

                        Elhierro: Klidně na Berounce, Labe směrem na sever by možná bylo lepší, ale jak píšeš, jde spíš o seznámení a pokec, takže uvidíme, jaké budou další návrhy.

                          NElhierro - Profil | St 6.8.2008 0:20:12

                          O.K. zítra se domluvíme. Dobrou

                            Njarda 2004 - Profil | Út 5.8.2008 23:53:45

                            Elhierro: Jdu hodit spánek zítra to dotáhnem.

                              Njarda 2004 - Profil | Út 5.8.2008 23:47:07

                              Elhierro:Tak fajn. Tak jaká bude účast pánové?

                                NElhierro - Profil | Út 5.8.2008 23:44:10

                                jarda 2004: nemá cenu zakládat novou otázku, již v této kolega eregent hledá parťáka, tak pokud bude souhlasit, můžeme vše domluvit v této otázce.

                                  NElhierro - Profil | Út 5.8.2008 23:38:16

                                  m.b: klidně můžeme zvolit i druhý konec Prahy, já se přizpůsobím... :-)

                                    Njarda 2004 - Profil | Út 5.8.2008 22:45:18

                                    Elhierro: Hot to jako otázku do diskuze a tam se to upeče je to výbornej nápad.
                                    Mat a pat: Stoják rád ukážu není problém.

                                      Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | Út 5.8.2008 22:38:25

                                      N Elhierro - ® Supr nápad,rádi se zapojíme.Máme skušenosti Labe - od Brandýsu po Ústí nad Labem.Jinak hledáme taky parťáka a někoho,kdo nás zasvětí do nějakého stojáku.Zatim chytáme jen na řece.

                                        Nrybar-carp teamu, MAT a PAT - Profil | Út 5.8.2008 22:38:10

                                        N Elhierro - ® Supr nápad,rádi se zapojíme.Máme skušenosti Labe - od Brandýsu po Ústí nad Labem.Jinak hledáme taky parťáka a někoho,kdo nás zasvětí do nějakého stojáku.Zatim chytáme jen na řece.