- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hledam partaka na ryby z Prahy.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NMajloo - Profil | Pá 23.10.2015 13:57:48
hledám pohodovýho parťáka na ryby, v Praze nebo okolí, plán ject někam do 60ti km max. od Prahy, (svazovka, soukromák klidně, Vltava, Labe) chci vyrazit v sobotu dopoledne, event. i s přespáním u vody do neděle. Nrbo se rád k někomu přidám.
Je mi 31, auto mám. Kdyžtak dejte vědět na 724 341 488 nebo do soukromé zprávy.
Milan
Nboby - Profil | Po 22.9.2008 18:51:51
Nboby - Profil | St 10.9.2008 21:18:34
NElhierro - Profil | St 10.9.2008 21:00:36
Ntomchamik - Profil | St 10.9.2008 20:22:59
Nboby - Profil | St 10.9.2008 8:15:14
NMikyrybář - Profil | St 10.9.2008 5:07:28
Nm.b. - Profil | Út 9.9.2008 21:03:40
Nboby - Profil | Út 9.9.2008 18:53:24
Ntomchamik - Profil | Út 9.9.2008 15:46:57
NTurňa - Profil | Út 9.9.2008 15:41:25
Jinak preferuji na tak malý rybníček jen plavanou případně feedrer.
Závěrem: největší rybka na setkání v Zadní Třebáni byla kapr 51 a lín 40+, ale ty byly brány jen jako prémie navíc.
Zdar
NElhierro - Profil | Út 9.9.2008 15:30:20
Ntomchamik - Profil | Út 9.9.2008 8:51:21
NElhierro - Profil | Út 9.9.2008 8:00:58
Nboby - Profil | Po 8.9.2008 22:10:44
Nboby - Profil | Po 8.9.2008 22:03:28
NElhierro - Profil | Po 8.9.2008 21:52:23
NElhierro - Profil | Po 8.9.2008 21:22:58
Nboby - Profil | Po 8.9.2008 18:38:25
Nboby - Profil | Po 8.9.2008 18:33:43
NBindas - Profil | Po 8.9.2008 14:45:49
NElhierro - Profil | Po 8.9.2008 14:37:05
NBindas - Profil | Po 8.9.2008 11:54:30
NTurňa - Profil | Čt 4.9.2008 7:40:30
NElhierro - Profil | St 3.9.2008 18:52:27
Loď klidně vezmu, protože na sumíka hodlám zavážet, tedy budu chytat také ze břehu. Ještě se cestou pokusím koupit nějaké líny, tedy pokud je bude v jedněch rybářských potřebách mít. Už se také těším, nejen na ryby, ale i na nové kolegy. :-)
Nboby - Profil | St 3.9.2008 18:24:57
NBindas - Profil | St 3.9.2008 15:33:24
NTurňa - Profil | St 3.9.2008 11:21:45
Boby bereš tu loď, a nemám si vzít svou taky? Že bychom na ty sumíky mohli čekat každý ze své lodičky.
Elhierro, jak budeš nahazovat na sumce z lodi či břehu, že by pak Boby tu loď ani nemusel brát.
Mě se už třesou na proutky ruce. Zdar
NElhierro - Profil | St 3.9.2008 9:29:59
Jinak tam máme rezervovány fleky v zadní části kempu od soboty ráno.
NTurňa - Profil | St 3.9.2008 8:19:18
S tou chatkou si nedělej problém, přijedu starým formanem a v tom s taky dobře spí, já jen že jsem toho chtěl vzít víc - třeba kytaru.
Jinak potvrzuji účast - sobota dopoledne.
Turňa
NElhierro - Profil | Út 2.9.2008 20:42:56
kdo přijede v sobotu na plánovaný sraz do Zadní Třebáně, napište se níže. Poslední zkopíruje seznam a přidá své jméno.
Díky Vám.
Zatím vím o:
Boby
Turňa
Já (Elhierro)
NElhierro - Profil | Út 2.9.2008 20:39:06
Co se týče seznamu přihlášených, tak ten nemám, níže jsme psali, že kdo přijede, přijede. Tak uvidíme co a jak. Já mám malej problém, budu muset přijet se 4 letou dcerou, manželka bohužel musí služebně mimo ČR a vrátí se až v neděli dopoledne. Tak mám asi po klidu na rybaření, dcera je jako vosa. :-)
NTurňa - Profil | Út 2.9.2008 14:46:01
A ještě jednu otázku, koukal jsem, že se v kempu dá koupit chatka pro 2 za cca 300 Kč na den, bylo by možné mi jednu na sobotu a neděli zamluvit? To víš už nejsem takový mladík a rád si užiju sucho a relativní teplo /a taky schovám nářadí/.
Díky
NElhierro - Profil | Pá 29.8.2008 18:41:02
NTurňa - Profil | Pá 29.8.2008 8:31:17
Abychom měli nástražku na toho sumíka.
Mám si vzít taky podvoďák na rousnice, nebo je tam taky možnost půjčit si loďku na zavezení bojky na trhačku? A co já vezmu oba sumčáky.
To ale bude naložený auto, ach jo. Zdar
NElhierro - Profil | Čt 28.8.2008 20:35:43
NTurňa - Profil | Čt 28.8.2008 15:34:39
Ale řeka je řeka! Petrův.
NTurňa - Profil | Čt 28.8.2008 14:46:34
NStillman - Profil | St 27.8.2008 22:52:47
Nboby - Profil | St 27.8.2008 22:49:21
NElhierro - Profil | St 27.8.2008 21:13:13
NStillman - Profil | St 27.8.2008 20:43:14
NElhierro - Profil | St 27.8.2008 19:29:57
Co se ryb týče, tak je to tak, jak tady někdo níže psal. Kapři moc nejdou (jsou spíš násaďáci vychytaný), pár štik a candátů, hodně cejnů, v noci je šance na sumce (škoda že se tu nesmí non-stop). Jinak hospoda je přímo v kempu (cca 150 m od lovných míst), je slušná, pivo dobré a dobře vaří. Otevřeno tak dlouho, dokud se pije. Tak uvidíme jak bude za týden, chtělo by to trošku více vody, jez je skutečně suchý. V tuto chvíli to asi není přímo super flek na nějaké významné úlovky, ale půjde i o poznání nových kolegů, ne? A hospoda je tam dobrá! :-)
NTurňa - Profil | St 27.8.2008 16:37:21
Nkapr00 - Profil | St 27.8.2008 16:27:14
NBindas - Profil | St 27.8.2008 14:04:37
NTarn - Profil | St 27.8.2008 12:54:03
NTarn - Profil | St 27.8.2008 12:52:45
NMajsher - Profil | St 27.8.2008 12:45:33
Nfischmeni - Profil | St 27.8.2008 12:39:49
NBindas - Profil | St 27.8.2008 11:24:32
Majsher - taky asi raději v autu.
All- kde to je? Má někdo ty souřadnice?
NMajsher - Profil | Út 26.8.2008 22:55:18
NMajsher - Profil | Út 26.8.2008 22:53:00
NCarlos - Profil | Út 26.8.2008 22:03:20
Kde to žije - kaprařina
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKrátkodobá kaprařina x 10039
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











