Rady o Slezske Harte

Dobry den, chtel bych se zeptat na chytani na Slezske Harte. Nikdy jsem tam nebyl a chtel bych tam jet v cervenci tak na 2 noci. Vubec nevim, kde tam chytat, abych nenakrmil v nejakem zaplavenem stromu atd. Takze prosim vsechny, co znaji tenhle revir, at napisou, kde se da chytat, jak to vypada na brehu a ve vode. Dekuju moc. Jo a co se tyce stanu, tak doufam neni problem? Diky.
Autor diskuse: KubajSZ - Profil , 4.6.2008 kaprařina - revíry, cestování

JONKY - Profil | Čt 5.6.2008 11:39:09

na hartě pokud nakrmíš tak se dá chytit nespočet!!! kaprů v rozmezí 35cm až 60cm krmíme kukuřicí + řepkou zkoušelisme také boilie ale výsledek stejný zase kapři max do 60cm jinak dravci tam jsou moc pěkní máme stama candáty 85cm štiky i okolo 90 at se daří

    Ryboun - Profil | Čt 5.6.2008 10:21:03

    Kapři nic moc tak do 60,bobule spíš masové,zato candáti krásní já z tama mám 82.

      KubajSZ - Profil | St 4.6.2008 19:35:20

      jo diky tak vypada to tam celkem dobre na co tam chytas???A co si tam chytl?Zkousel si bobule?

        Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:32:49

        KubajSZ: máš to na mailu.

          Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:09:32

          Leteckou mapu se podívej na seznam/mapy

            KubajSZ - Profil | St 4.6.2008 18:08:00

            OK a nemas nejakou letecko mapu nebo fotku?

              Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:07:35

              Jo tak to je ze strany od Meziny povolení vězdu dává obec

                Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:06:21

                KubajSZ:Vázek je ne Hartě moc jsou skoro všude doporučil bych Ti jít do přítoků třeba Nová Pláň nebo Mezina.

                  KubajSZ - Profil | St 4.6.2008 18:05:00

                  Myslel sem tim 3 fotku...

                    KubajSZ - Profil | St 4.6.2008 18:04:03

                    No fotka vase z prava je celkem idealni ta louka jak se tam dostanu a jak to vypada ve vode???

                      KubajSZ - Profil | St 4.6.2008 18:02:20

                      No podlahu ma,chtel bych at se tam da trosku ty 3 dny zit takze neco +- rovnyho ale ne ve svahu a hlavne at nejsou ve vode vazky,a budeme mit asi 2 stany bude nas +-6 lidi nemuzes to nejak priblizit kde to je s tech fotek moc nepoznam...A chcem zkusit bobule jakou prichut doporucujes?Bude to tak prvni tyden v cervnu...dik

                        Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:02:16

                        Vase zprava

                          Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:01:40

                          Vase zprava

                            Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:01:00

                            Vase zprava

                              Ryboun - Profil | St 4.6.2008 18:00:23

                              Vase zprava

                                Ryboun - Profil | St 4.6.2008 17:59:36

                                Vase zprava

                                  Ryboun - Profil | St 4.6.2008 17:58:42

                                  Vase zprava

                                    Ryboun - Profil | St 4.6.2008 17:58:11

                                    Vase zprava

                                      Ryboun - Profil | St 4.6.2008 17:56:58

                                      Vase zprava

                                        Ryboun - Profil | St 4.6.2008 17:56:19

                                        tady máš pár fotek,a stan nebude problém pokud nemá podlahu.