Rio Ebro poprvé

Čau všichni sumcaři příští rok jedu poprví na ebro a vlastně i poprví na sumce.Tak se vas chci zeptat co sebou jaky pruty na bojku jaky mulťáky na bojku atd......Předem dík za odpověď!!
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 2.6.2008 všeobecné - ostatní
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Ngama - Profil | Út 3.6.2008 8:21:52

znamej se vratil asi pred mesicem a pelety kupoval tam jsou hodne laciny a to prodava rybarinu tak by se tady dostal na jinou cenu nez pultovou a stejne by ho to tady vyslo draz i za tu jinou cenu.

    NDida - Profil | Út 3.6.2008 8:09:36

    Na kapry mám Tribaly XTR 3 librový - super proutky a na sumce mam pučené Beast Mastery sumčáky.

      NKAMZÍK - Profil | Út 3.6.2008 7:20:52

      Dida-díky mužu se tě zeptat jakej maš prut a od jaky firma předem dík

        NDida - Profil | Po 2.6.2008 22:17:39

        Pruty určitě silnější, při chytání kaprů dost velká pravděpodobnost záběru sumce a pak je to masakr:-), monofil aspoň 0,35 s pořádnou šokovkou aspon 15 metrů. Na horní přehradě je spousta vázek (stromy, skály) no prostě pořádný lano:-) V září jedu znovu na horní přehradu na 12 dní už se těším.

          NKAMZÍK - Profil | Po 2.6.2008 21:57:02

          hale kdo tam byl na kaprech tak mi pls. napište jaky pruty,navijaky a jaky vlasce si mam koupit a o jakym pruměru !!předem dík!§


            NDida - Profil | Po 2.6.2008 21:56:04

            Naopak pelety jsou tam k dostání výhodněji než u nás.

              NKAMZÍK - Profil | Po 2.6.2008 21:42:47

              ty vole to je teda pěkný no uvidim
              dík

                NMaroš3310 - Profil | Po 2.6.2008 21:41:47

                Pelety tam sou prej strašně drahý. Já tam sice nebyl,ale slyšel sem to.

                  NBubla:-) - Profil | Po 2.6.2008 21:39:36

                  KAMZÍK:Nevim jak kapry ale sumce tam uz chytaj snad jen na pelety.Na zivou uz se prej od 4.5. chytat nesmi tak ze moje rada zni vem si sebou hodne pelet a zjizti si na ktery to de.

                    NKAMZÍK - Profil | Po 2.6.2008 21:31:39

                    Ja tam vlastně jedu i na kapry tak taky mužete něco poradit co z kaprařiny sebou,na co chytat atd..........