- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privatni diskuse na MRKu, ano ci ne?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVaša - Profil | Pá 30.5.2008 18:35:33
Dík za odpověď.Toho že už to tu je jsem si nevšiml.
Ale snad by stálo za to,že když chceš reagovat na nějakou poznámku tak musíš vypisovat jeho nick.Chtělo by to něco na co by se jen kliklo a automaticky by se ti to pole příspěvků zapsal nick a datum a čas poznámky na kterou odpovídáš.
NMUDr. Hnátek Herbert - Profil | Pá 30.5.2008 18:35:11
Nmirmen - Profil | Pá 30.5.2008 18:20:58
Kdysi jsem poskytl informace o krásném místě "kamarádovi", kterého jsem znal několik let.
Nedalo mu to, pochlubil se a po čase pozval si svého kamaráda, ten pak nějakou další partičku.
A na oblíbeném místě ( skrytém keři před očima kolemjdoucích) se najednou objevila vyšlapaná dálnice , kolikrát jsem se na své místo ani nedostal.
O úklidu bordelu po zmrdech ( plastů, sklenic od návnad, krabiček od cigaret aj.) ani nemluvě.
Myslím si, že platí staletími ověřené "mluviti stříbro, mlčeti zlato".
NMUDr. Hnátek Herbert - Profil | Pá 30.5.2008 18:15:03
Ndrda - Profil | Pá 30.5.2008 18:03:20
Lidi (někteří), probuďte se! Pokrok se zastavit nedá a tohle je podle mého pokroková myšlenka. Já vím, že všechno se dá domluvit i mejlem nebo přes ICQ. Jsou tu i SZ. Ale pořád to všechno dohromady neumí to, co by uměla tato privátní diskuze.
"Nepovolovat!!!" "To nebude pro rybařinu přínosné." "To by jen poskytlo víc prostoru masařům a pytlákům." "Zatížilo by to RS."
Co mi jen tyhle věty připomínají? Aha ... už vím. Takhle někteří argumentovali, když se jednalo o tom, zda povolit lov non stop, pod heslem: když to nevyužiju já, tak jsem proti. A co tady takové názory vzbudily nevole.
Pokud je tady možnost něco využít, tak proč nenechat na každém z nás, jestli ji opravdu využije či nikoliv?
Proč chcete něco zakazovat nebo omezovat? Vaše práva přece končí tam, kde začínají práva toho druhého. Přece tím, že tento institut bude založen, vám žádná povinnost používat ho nevzniká.
Řetězem k žádné diskusi nikoho nepřipoutáte. Navíc každé omezení a zákaz působí kontraproduktivně. Čeho se bojíte? Že vás někdo nepřizve do diskuse? Nebo že vám něco unikne? Nebuďte úzkoprsí. Když vás někdo nebude chtít přizvat, stejně vás nepřizve. Nebo si myslíte, že tam pět kamarádů rybářů bude řešit nějaké špeky, o které byste mohli být ochuzeni? To je přece naprostá hloupost. Smysl těchto prívátních diskusí je zcela jiný.
Já tuto myšlenku podporuji a bude mi líto, když se nepovede ji prosadit, ale nějak se stím srovnám. Nakonec existují SZ, ICQ, e-mail. A taky ještě Česká pošta :-)
A jak vidím, Martin už se stejně asi rozhodl.
NBundik_ova - Profil | Pá 30.5.2008 17:17:15
Nkuna - Profil | Pá 30.5.2008 17:17:07
Nvicx - Profil | Pá 30.5.2008 17:10:11
NBachy - Profil | Pá 30.5.2008 17:04:46
Nvicx - Profil | Pá 30.5.2008 16:46:52
NMikyrybář - Profil | Pá 30.5.2008 16:40:16
Otázku bow-fishingu, jakožto jednu z novátorských rybolovných technik, projednáme to na příští členské schůzi jako podnět zvenčí a dáme Vám vědět
Nmildas - Profil | Pá 30.5.2008 16:35:30
NMUDr. Hnátek Herbert - Profil | Pá 30.5.2008 16:33:51
Apropos, Miky, nechce se stát váš klub prvním oficielním starokaprařským podporovačem bow-kaprařiny u příležitosti prvních oficiálních akci na Mušově, Štítu a Seleci? Kolegové by si měli pomáhat, že?
NMartin M. - Profil | Pá 30.5.2008 16:31:30
NMikyrybář - Profil | Pá 30.5.2008 16:27:19
Ať se ti ty splašky v játrech v beton obrátí
NMUDr. Hnátek Herbert - Profil | Pá 30.5.2008 16:20:41
NBundik_ova - Profil | Pá 30.5.2008 16:15:16
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...










