Privatni diskuse na MRKu, ano ci ne?

Chteli byste mit privatni diskuse jen pro vami vybrane cleny? Mam na mysli debaty o revirech a jinych tajnostech, ktere se nyni pravem bojite probirat verejne. Nejsem rozhodnut, jestli to je dobra ci spatna myslenka, proto se ptam, muzete mne ukecat tak i onak :-)
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 30.5.2008 všeobecné - ostatní

obrisek - Profil | Ne 1.6.2008 17:46:51

Hlinomaz: oka to sem potřeboval vědět dik a maj sa...PS: "geco da minž "

    Hlinomaz - Profil | Ne 1.6.2008 17:31:20

    obrisek :Me som gadžo Krakonoš, bešav na dur adarig romspar. Sar oda hin Svitavos šukar.

      Luban - Profil | Ne 1.6.2008 17:05:45

      MM-bylo by to dobrý ale někteří by se cejtili dost uražení že by tam nemohly jít...
      Já bych byl pro.

        obrisek - Profil | Ne 1.6.2008 16:53:26

        Hlinomaz-BKP 6 more tovar kvalitos ako NIKE prdos šukare de kamoro zapados afte romspar :-o

          Hlinomaz - Profil | Ne 1.6.2008 16:40:38

          obrisek: Ara gadžo Reno more.

            kuna - Profil | Ne 1.6.2008 13:10:56

            Čájo - je :-)

              Čajo - Profil | Ne 1.6.2008 13:03:43

              kuna - on je blazon :-)))

                kuna - Profil | Ne 1.6.2008 13:02:23

                Georgino -zdar - je jako blázen

                  TORARYK™ - Profil | Ne 1.6.2008 13:01:45

                  Tak to je jedno..

                    Georgino - Profil | Ne 1.6.2008 12:58:19

                    TORARYK: to je dobrá kravina

                      Čajo - Profil | Ne 1.6.2008 12:57:11

                      TORARYK™ - ® [Poslat soukromou zprávu.] Ne 1.6.2008 12:47:36
                      Nějakou místnost pro lidi s aurou nad 50%..Taky není špatný nápad.
                      A ak sa nemylim tak ty mas auru 50% a to este nad 50% nie je...

                        Maroš3310 - Profil | Ne 1.6.2008 12:54:09

                        obrisek: Překlad!!!:))))

                          TORARYK™ - Profil | Ne 1.6.2008 12:53:50

                          čajo»právě že já ano.O to mi šlo :D..Ale když si to tak vemeš, tak těch privátních diskusí by mohlo být víc..

                            Čajo - Profil | Ne 1.6.2008 12:51:38

                            Kolči - az tak nie, aspon by sa tam toraryk nedostal :-)))

                              Kolči - Profil | Ne 1.6.2008 12:50:21

                              Toraryk: blbost...

                                TORARYK™ - Profil | Ne 1.6.2008 12:47:36

                                Nějakou místnost pro lidi s aurou nad 50%..Taky není špatný nápad.

                                  mildas - Profil | Ne 1.6.2008 12:31:57

                                  Kocháč: EDIT: Aura je kokotina, ale Foglara.......toho máš zmáklýho.

                                    farnas - Profil | Ne 1.6.2008 11:39:51

                                    jj super

                                      obrisek - Profil | Ne 1.6.2008 11:21:03

                                      Hlinomaz: Tef džulo andre dy hyn afte dylina kar Smolka rakovina po šestos zera SUMCOS :-O

                                        MRKnato - Profil | Ne 1.6.2008 10:58:28

                                        Samozřejmým přínosem bude, že si buzerant bude psát s buzerantem, deviant s deviantem a kaprař s kaprařem, tím jejich myšlenky více viniknou a navíc nebudou hrozit přenosné nemoce, tak typické pro jednotlivé skupiny. Např. alkoholismus u inuitů.... TBC u kuřáků....

                                          Pike - Profil | Ne 1.6.2008 10:58:20

                                          Jenomrybář, LuboO: Ban na IP adresu je sice fajn, ale osoba s inteligencí Forrest Gump + 10 bodů se na MRK dostane i tak. Nedostane se sem jen snad hacker Tululum, který tak krásně vyhrožoval MM v plkárně.