- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Už jste viděli něco takového???!!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMaco - Profil | St 7.5.2008 23:11:15
Pátral jsem po možnost si přehled docházek si ponechat, ale bylo mi sděleno že to nejde!
Můžeme se domluvit, že bych si pak přehled docházek před spálením vyzvedl?
Asi ten sumář takhle fakt nevyřešíme, když prošel komínem....
Vím, že sem to vyplňoval a taky nemám důvod lhát!Byly toho myslím tři strany, které jsem si skenoval, aby se tam všechno vešlo!Ještě snad nejsem senilní abych si to nepamatoval :o)
Nkakr - Profil | St 7.5.2008 22:32:20
dokázat to nemohu, všechny 4 bedny od banánů plné docházek a sumářů skončily ve spalovně.
Program, který používám k sumarizaci má pro podobné záležitosti možnost ZÁZNAMU, kdy si mohu k nesprávně vyplněnému sumáři přidat komentář. Jsi náš člen a jen ze zajímavosti jsem si to otevřel.
V Záznamu u Tebe mám uvedeno - chybí revíry a docházky-. To jsou ty lehčí případy, ty horší jsou, že v docházce jsou uvedeny ryby a v sumáři ne, nebo jsou nesmyslné váhy a pod. Každý špatně vyplněný sumář mám takto ošetřen a někdy se chyby opakují několik let po sobě. Povolenka byla vydána poštou ,pokud bys ji odevzdával osobně, kolegové by Tě upozornili .
Je to tvrzení, proti tvrzení, nemám ovšem nejmenší důvod blafovat. Takových záznamů mám kolem 80ti. Někdy takové sumáře beru na výbor MO , pár unikátů ještě mám, ten Tvůj mezi ně nepatřil. Kolega hraji Ti to může potvrdit.
NMrKos - Profil | St 7.5.2008 21:34:48
NMaco - Profil | St 7.5.2008 21:10:54
U vody to vypadá jinak!
NMaco - Profil | St 7.5.2008 21:09:45
Jestli je to pravda, tak mi to oskenuj a pošli na mail, ať mi to nějak dokážeš!
NPetr Havlíček - Profil | St 7.5.2008 15:29:01
Nkakr - Profil | St 7.5.2008 12:42:31
O povolenku vůbec nejde, jestli tam škrtá rovně nebo úhlopříčně je jedno.
Jde o vyplnění sumáře , MRS jej má na zvláštním formuláři. To móóóóóóóc ukazuje nejen Tvoji totální neznalost problematiky evidence docházek na revírech i když nebylo dosaženo úlovku.Valná většina členů se domnívá, že se jedná o promyšlenou buzeraci ze strany svazů. Ujišťuji Tě, že opak je pravdou.
smradzjzd:
odpověděl jsi si sám...
Nsmradzjzd - Profil | St 7.5.2008 11:35:32
Já to vše pak spočítám i do rubriky " Celkem", možná zbytečně.
Edit- už sem si přečetl že to zvládne počítač, nějak sem si toho předtím nevšiml
NPetr Havlíček - Profil | St 7.5.2008 11:31:50
Pan doktor bude patrně velký puntičkář a tobě se to ještě nelíbí. Hm, hm ještě, že se ti nedostane k ruce ten můj. To že chytil na 27 revírech při 72 docházkách hovno bude asi pro svaz móóóóóóóć duležitá informace.
Nkakr - Profil | Út 6.5.2008 23:26:44
v sumáři jsi uvedl jen své jméno a číslo povolenky- ostatní jsem udělal za Tebe.
Nebyly uvedeny žádné revíry ani docházky. Tak se příště polepši.
O penězích to není, víš kolik lidí neuvede v sumáři žádný úlovek tak jako Ty? Skoro polovina, nejsi žádná výjimka.
NMaco - Profil | Út 6.5.2008 23:20:26
To ostatní jsem měl vypsané stejně jak ve vzoru.
NMaco - Profil | Út 6.5.2008 22:46:55
Nejvíc mi šlo o grafickou úpravu :o)
Ale lidi jsou různí, proto tolik rozdílných reakcí.Nejhorší jsou takoví, kteří se rovnou ke všemu staví negativně....
Nkakr - Profil | Út 6.5.2008 22:43:11
tady máš odkaz na správně vyplněný sumář:
http://brno3.momrs.cz/navod-vyplneni-sumare.php
Jde jenom o to, že jsem tam nenapsal celkem 27 revírů a 72 docházek?!!! ANO ANO ANO !!!!!!!
NMaco - Profil | Út 6.5.2008 22:38:22
Nezakrmuju, tenhle styl se mi nelíbí.Masivně krmím leda malým drátěným krmítkem :o)))
NMaco - Profil | Út 6.5.2008 22:35:06
Nevím na co reagovat dřív, ale začnu Kakrem.
Sumář jsem vracel teprve podruhé a hlavně s tím, že je vše správně!!!!
Vyplňoval jsem tam všechny docházky k vodě a u všech samozřejmě byl počet návštěv a nula u ryb, tak nevím kde je problém!
Rád se poučím, kde co ještě napsat.
Docházky jsem zapsal, ryby jsem žádné neodnesl, tak nevím...
Jde jenom o to, že jsem tam nenapsal celkem 27 revírů a 72 docházek?!!!
Takové reakce mě teda dost rozhodí!
Máte být spíše rádi, že Vám dám dohromady cca 3 000 Kč a od vody si neodnesu ani šupinu!
Nsoulfly - Profil | Út 6.5.2008 14:35:05
Nsoulfly - Profil | Út 6.5.2008 14:31:26
NLudaT - Profil | Út 6.5.2008 14:13:13
NCottus - Profil | Út 6.5.2008 14:10:26
On toho ten Maco asi nesplňuje víc...:-))
NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 6.5.2008 13:40:54
Nkakr - Profil | Út 6.5.2008 13:31:43
Kolega Maco svou veškerou energii vyčerpal na úhlopříčné proškrtávání v povolence k lovu.
Bohužel už mu žádná nezbyla na řádné vyplnění SUMÁŘE ÚLOVKŮ A DOCHÁZEK.
Navštívil sice 27 revírů MRS a ČRS ,měl celkem 72 docházek ale sumář vrátil čistý. Proč by se namáhal uvést revíry které navštívil a spočítat si docházky na nich. Sice v průvodním dopise, který každý člen v závěru roku obdrží je jasně a polopaticky napsáno, že je do nutné do sumáře uvést všechny docházky i když nebylo dosaženo úlovku, ale proč by tak činil? Však on to za něj někdo udělá.
Povolenku mu vyřídíme poštou, chodit nikam nemusí, podmínky pro vydání povolenky na další rok nesplňuje, přesto ji dostane a ještě se chlubí na MRKu jak pěkně umí škrtat řádky.
Pro pořádek musím uvést, že není sám, takových je více.
.
NLudaT - Profil | Út 6.5.2008 10:23:46
Koukám že Maco se vypařil, tak to práskni. :-))))
Nkakr - Profil | Po 5.5.2008 8:12:09
opakuji dotaz - mohl bys napsat kolegům zde přítomným, co jsi uvedl v sumáři úlovků a docházek za rok 2007?
Nboby - Profil | Ne 4.5.2008 23:09:30
NMrKos - Profil | Ne 4.5.2008 21:50:06
Vydra Lucky: a jak se k otázce hodí? to jako toho ježďoura považuješ za stejně tak vyjímečný jev jako jedince který všechno pouští? nějak to nechápu
Nvydra Lucky - Profil | Ne 4.5.2008 21:03:42
NFreaky Styley - Profil | Ne 4.5.2008 20:22:23
Npinkerton - Profil | Ne 4.5.2008 19:36:44
Norlas2 - Profil | Ne 4.5.2008 17:32:55
NTatoo - Profil | Ne 4.5.2008 11:14:46
Takže som nepochopil, či sa sťažuješ na málo vychádzok, alebo sa chváliš, ako "veľa " si bol pri vode :-))). To že tam nemáš rybu, neznamená, že si nič nevytiahol, ale zrovna sa ti nechcelo čistiť.
Ntomsa - Profil | Ne 4.5.2008 10:00:02
Nfofo - Profil | Ne 4.5.2008 9:43:14
Nmedvěd - Profil | Ne 4.5.2008 9:38:15
Nhunter 1 - Profil | Ne 4.5.2008 9:27:09
Nsmradzjzd - Profil | Ne 4.5.2008 8:36:07
Nmedvěd - Profil | Ne 4.5.2008 7:58:35
NjindraŠ - Profil | Ne 4.5.2008 0:29:30
NjindraŠ - Profil | Ne 4.5.2008 0:19:58
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...















