Filmy ke stažení

Nevíte někdo, kde by se dal stáhnout nějaký pěkný film? Třeba i kde jsou popisované a názorně ukázané montáže?
Autor diskuse: jojokill - Profil , 19.4.2008 všeobecné - ostatní
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMASSHINA - Profil | Ne 20.4.2008 18:40:07

for plovacek:jasna věc,ja ho mám a je to vcelku nádhera se dívat na tak krásné a zajímavé ryby!jestli uvažuješ o jeho koupi,tak si myslím,že zklamaný rozhodně nebudeš,mně se líbí!zatim zdar a přeji pěkné pokoukáníčko......

    NOMO - Profil | Ne 20.4.2008 11:24:44

    MM> od "fousáčů" chybí ještě jedno video - Autumn Glory viz ofic. stránky http://www.passionforangling.info/passion%20for.html. Ale je problém ho sehnat :(

      Nobrisek - Profil | Ne 20.4.2008 10:39:46

      Káždé video je hrané...třeba v americe nachytaj blackbussy nahážou je do golfovýho jezírka s křišťálovou vodu, počkaj pár týdnů až jim pořádně vytráví...No a pak nástrahy té či oné firmy sotva co dopadnou na hladinu mizí v tlamách a nastává nákupní horečka:-)

        Nplováček - Profil | Ne 20.4.2008 7:21:40

        Mr.Stick: díky za radu toto jsem slyšel od vice rybařů

          NMr.Stick - Profil | Ne 20.4.2008 0:24:58

          @plováček: V království línů mám a nijak výrazně spokojený zákazník nejsem. Vadí mi hned několik věcí, naprosto uměle natažená stopáž, totální absence ukázky montáží, měření hloubky, výběru splávku atd. a hlavně dost neefektivní lov, pokud ti jde vyloženě o pohádku, bude se ti to líbit, ale jestli od toho čekáš i trošku poučení, nekupuj nic.

            NTolstolobec - Profil | Ne 20.4.2008 0:21:32

            plováček:Mám je to bomba film

              Ndouša 23 - Profil | So 19.4.2008 23:20:49

              Pár filmů je na www.net-park.cz

                NMartin M. - Profil | So 19.4.2008 21:30:06

                prosim zadne "pujcovani" komercnich DVD na MRKu, jen volne stazitelne filmy.

                  NRaketýr - Profil | So 19.4.2008 21:30:03

                  Martin M.: Sakra to byla rychlost :-)

                    NMartin M. - Profil | So 19.4.2008 21:29:27

                    Raketyr> diky, prave jsem ho dal do videi :-)

                      Nplováček - Profil | So 19.4.2008 21:29:05

                      čau chlapi nemate nahodou nekdo DVD "V kralovstvi linu"???

                        Nluki rybář - Profil | So 19.4.2008 21:26:15

                        ok díky , psí suchar , tak to sorry , to nejde v te vodě poznat no , ale tahá tam velmi pěkné ryby !

                          NRaketýr - Profil | So 19.4.2008 21:24:17

                          Martin M.: jj, jeto sice trošku hrané, ale moc pěkné. Tady je ještě pátý: http://video.google.com/videoplay?docid=2219653732286272373&q=a+passion+for+angling&ei=ZEYKSLvCLIfcjALNtfW9BA&hl=en

                            NMartin M. - Profil | So 19.4.2008 21:24:12

                            luki rybar> ty tve pufiny jsou psi granule ;-)

                              Nluki rybář - Profil | So 19.4.2008 21:17:46

                              no jsou dobré , ale to co vidíš není realita , a je to drsně sestříhané , v jednom tom díle má hozenou pufinu na hladině v zarostlém rybníce , pak je záběr na toho rybáře a potom je ukázáno jak kapr vezme jinou pufi s čisté hladiny a stejný rybář ho tahá !!!! takže asi tak no...

                                NMartin M. - Profil | So 19.4.2008 21:14:02

                                zrejme by se hodne nas shodlo, ze tohle jsou 4 nejlepsi filmy o rybareni, ktere jsme videli
                                www.mrk.cz/rybarska-videa.php?menuid=-1&kw=vasen