- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
gammarus brno nebo raven brno
ktera prodejna vam vice vyhovuje ?
Autor diskuse: gama - Profil , 16.4.2008 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nkalaban - Profil | St 16.4.2008 13:43:55
klouček - ®
tak já to celkem chápu, také su někdy protivnej, ale při dnešní konkurenci není důvod se tam vracet....:o)
tak já to celkem chápu, také su někdy protivnej, ale při dnešní konkurenci není důvod se tam vracet....:o)
Nklouček - Profil | St 16.4.2008 13:38:27
kalaban-já tam byl se "pouze zeptat" na vláčku, což jsem prodavači hned řekl, tak věděl že byznys nebude, ale byl velice ochotný. Nevím na koho jsi narazil, ale i "muži mají své dny"..
Nklouček - Profil | St 16.4.2008 13:35:27
colek-mám jich víc a v každým kupuji něco jiného. V Milu krmení a červi. Ty vydrží ze všech nejdéle. No a RRR taky krmení. Pak ještě Okoun v Třebíči, tady silony. Bižuterii beru kde zrovna jsem. Dá se říct, že všude mají vše.
Ncolek - Profil | St 16.4.2008 13:16:19
klouček, ahoj, proyraď jaký je tvůj milý obchůdek?
v gamáči mě 2x ošidili, jediný co tam maj dobrý sou červi- velký a tlustý- to tím že vykrmujou na mrvtvejch morgorech z cejlu
v gamáči mě 2x ošidili, jediný co tam maj dobrý sou červi- velký a tlustý- to tím že vykrmujou na mrvtvejch morgorech z cejlu
Nkalaban - Profil | St 16.4.2008 13:01:51
V Gamarusu sem byl 2x v životě a už tam opravdu nemusím! Nebyla tam ani noha, ale na "zájem" prodavače sem čekal asi 15 minut a ochota veškerá žádná! Navíc kořeň co tam kupoval dva navijáky nějak automaticky dostal přednost ikdyž přišel 20 minut po mě....já hold chtěl jen háčky asi za 500, - Kč....
Naopak Raven mne mile překvapil! Sice prodavači jsou kapitola sama pro sebe, ale ceny maj prostě dobrý! Kupoval sem tam spoustu bižu od Foxe a Kordy, spousty různých tašek, obalů a pouzder atd....Navíc tam mají akce 20% na vše a nekup lehátko Defender od JRC za 2.400, - jako kamoš...Prostě já v Brně du k Zábrdovi, do Rybiček a Ravenu!
Naopak Raven mne mile překvapil! Sice prodavači jsou kapitola sama pro sebe, ale ceny maj prostě dobrý! Kupoval sem tam spoustu bižu od Foxe a Kordy, spousty různých tašek, obalů a pouzder atd....Navíc tam mají akce 20% na vše a nekup lehátko Defender od JRC za 2.400, - jako kamoš...Prostě já v Brně du k Zábrdovi, do Rybiček a Ravenu!
Nklouček - Profil | St 16.4.2008 12:54:03
V Ravenu neporadí ani náhodou. Moc velký a nepřehledný obchod. Dá se tam koupit pouze vyhlídnutá věc z letáku, protože tam umí občas udělat supr cenu. I páni z Gammarusu kroutili hlavou.
Jinak radši do "svého" milého obchůdku.
Jinak radši do "svého" milého obchůdku.
NDoktor R - Profil | St 16.4.2008 12:48:17
Já tam šel dvakrát pro určitou věc kterou sem si našel v katalogu a vždy mě bylo řečeno že to je holandskej katolog a oni to nemájí .Už tam nepláchnu ani kdyby rozdávali šrůtku uzenýho grátis.
NDoktor R - Profil | St 16.4.2008 12:45:22
Hrůza nebál bych se použít i vulgárnější slovo .V Gammarusu ti jsou schopni poradit a věci co nabízí mají vert.
NHP - Profil | St 16.4.2008 12:44:48
Dle mého se do Ravenu vyplatí jit pro určitou věc jinak to je fakt o ničem.
Ngama - Profil | St 16.4.2008 12:40:21
prave to me zajima ja byl v ravenu minulej tyden a hruza do gammarusu chodim casto a jsem spokojenej
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











