- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Medkovy rybníky Kroměříž
Díky za odpovědi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NDetreux - Profil | Ne 13.7.2008 15:52:38
NMaco - Profil | St 9.7.2008 22:28:15
Jo a taky by mě zajímalo jak je to s dravcema na Šlajze, případně Bagráku.
Nebo znáš nějaké místo na řece, kde by se dalo s úspěchem zavláčet ? :o)
Díky za info.
NVaša - Profil | Po 30.6.2008 23:02:14
NMaco - Profil | Po 30.6.2008 22:58:47
To tenhle macek to bylo jiné kafe :o)
Jak často jezdíš do Jestřabek?
NVaša - Profil | Po 30.6.2008 22:51:26
Já vyděl zdolávání jesetera kolem metru taky v Jestřabicích a bylo to pěkné podívání ty jeho skoky.
NMaco - Profil | Po 30.6.2008 22:46:24
V životě jsem se s rybou tak dlouho nepřetahoval.Na začátku se rozjel a nedalo se dělat vůbec nic.Dvakrát vyskočil nad hladinu, fakt parádní zážitek :o)
NVaša - Profil | Po 30.6.2008 22:26:36
Velká gratulace k tomu jeseterovi!Kolik měl?Musela to bít paráda.Závidím ,ale přeju :-)))
NVaša - Profil | Út 24.6.2008 17:58:00
NMaco - Profil | Po 23.6.2008 21:57:20
Ještě že jsem si to ranní vstávání rozmyslel :o)
Tak jsem zvědav, až tam zavítám jak dopadnu....
A co byla první cena?Sto rybářů je teda dost.
NVaša - Profil | Po 23.6.2008 19:23:23
Tak na závodech to byl propadák a nejen můj.Bylo asi 100 rybářů a chytlo se tak něco kolem 30 kaprů.Vyhrál to kapr 54,na druhým 52 a na třetím 51.Nic moc.Já jen asi 6 karasů a nějakou ploťku a jednoho kapříka kolem 25 cm.Katastrofa.
NMaco - Profil | Po 23.6.2008 1:11:04
Teda jestli jsi se nakonec zúčastnil...
Já bych to ranní vstávání nedal, brrrrr.Navíc jsme pak šli na festival, takže jsem musel být plný sil :o)
NVaša - Profil | Čt 19.6.2008 16:44:10
Na sobotu budou k mání jen volná čísla.Samozřejmě.Ale na závodech nikdy dopředu nevíš kde to bude brát.Možná je to i lepší počkat co na tebe zbude než vybírat až přebereš:-)).Já už tam budu v pátek kolem 15h.Mám totiž vyhlídlej flek ,ale budu asi rád,když se k němu aspoň přiblížím:-)))
NMaco - Profil | Čt 19.6.2008 16:40:45
NVaša - Profil | Čt 19.6.2008 16:03:32
Morávka je u rybníku Šlajza.Od rybníka podjedeš pod mostem obchvatu a jsi tam.Je to od Slajzy asi 100 m. Když tak se někoho zeptáš.Lidí tam bude asi mraky.Místo si půjdeš vybrat k rybníku a na Morávce nahlásíš číslo a je tvoje.Tady snad je to tak jak to bylo před 10 ti lety kdy jsem tam byl naposledy.
Já tam někde budu stoprocentně.
NMaco - Profil | St 18.6.2008 22:04:23
Kde je ten areál Morávka? Spíš bych ale kupoval na místě, bo v pátek se do Kromclu asi nedostanu.
Místenka značí, že si můžeš vybrat místo jaké chceš a tam pak budeš chytat?
Na závodech jsem zatím nebyl :O(
NVaša - Profil | Út 17.6.2008 12:21:11
Ty závody jsou 21.6.2008 od 6h do 12h.Startovné je 150 kč.Prodej místenek v areálu Morávka v pátek od 16h do 20h a dále před začátkem závodů v sobotu od 5h.
Asi tam budu taky.
A ne ty parmy nejsem žádný specialista a moc se ode mě nenaučíš :-)))
NMaco - Profil | Po 16.6.2008 22:33:21
V kolik začínají a do kolika jsou?Na netu jsem o nich nic nenašel!
Potřeboval bych aby končily tak kolem dvanácti, protože odpoledne a večer budeme na hudebním festivale ve Slavkově.
Na ty parma můžeme někdy klidně zajít, aspoň se něco přiučím :o)
NVaša - Profil | So 14.6.2008 20:46:28
Na šlajzy jsou 21.6. závody.Tak tam asi vysadili ryby a tak je to hájený.
Pod splav se dostaneš takovou ůzkou pěšinkou mezi zahrádkama,nebo musíš přijet od obchvatu proti proudu Moravy a nebo jet po silnici až do Postoupek a tam přejet most přes Moravu a pak se ke Strži taky dostaneš,ale z druhé strany.Těžko se to popisuje.
Na Moravě jsem byl cíleně na Parmy 2 krát a chytil jsem jich asi 7,ale jen do 45 cm.Všechny na jednoum místě pod mostem obchvatu.Můžeme se někdy domluvit a vyrazit na ně společně.
Jinak na ty závody na Šlajzu asi půjdu.Startovný je 150 kč,ale můžeš chytat ještě týden po závodech.Bez dokladu o zaplacení závodů tam týden nesmí nikdo chytat.I kdybych ne závody samotné nešel tak si aspoň koupím startovné.Vysadí tam určitě krásné kapry jako vždy.
NMaco - Profil | Čt 12.6.2008 23:57:15
Zkusil jsem to nad jezem, ale jenom jeden karas 33 cm!Bída!
Chodíš i na řeku?Máš z Moravy nějaké parmy?
Příště už zkusím tu Šlajzu.Dneska jsem tam neviděl ani jednoho rybáře!
Kde to žije - všechna témata
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











