Tresty za poruseni rybarskeho radu

Byla me odebrana povolenka za prekroceni stanovene doby lovu, poradite jak postupovat a jake jsou tresty?
Autor diskuse: marbart69 - Profil , 12.4.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ncz - Fisherman - Profil | So 12.4.2008 16:24:49

marbart69: Ty wole , tak když to ještě porušujete vědomě ...tak se nediv :D. Když chce člověk bejt borec, tak se musí trestu postavit čelem :D

    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | So 12.4.2008 16:24:44

    marbart69: No jo tak to potom jo)) Minulý víkend? Komu pak to jěště sebrali?)

      Nogon123 - Profil | So 12.4.2008 16:24:24

      marbart69 - pokud ti ji sebrali pooprve tak je to tusim na toho pul roku..melo by ti dojit vyrozumeni, maji na to lhutu dva mesice.

        Nkakr - Profil | So 12.4.2008 16:24:04

        marbart69 :
        nemusíš se o nic starat, vše zařídí jiní. Dostaneš předvolání na Krajský úřad a tam máš dvě možnosti. Buď se přiznáš (doporučuji) a dostaneš flastr asi v rozmezí 500- 1000 Kč, nebo hlášení RS budeš rozporovat a flastr dostaneš stejně, jen Ti k tomu připočítají náklady správního řízení.
        Další flastr, tentokrát od MO už nebude finanční, ale na nějakou dobu Ti bude dána povolenka do úschovny, záleží jak je u Vás v kraji zvykem, můj odhad je 1 až 6 měsíců. To je vše.

          Nmarbart69 - Profil | So 12.4.2008 16:23:28

          GIGANT

            Nmarbart69 - Profil | So 12.4.2008 16:23:12

            nejspis jas prozradila celovka a to jen kratke posviceni, jinak by na nas ani neprisli

              NLuděk Černý(Lc1) - Profil | So 12.4.2008 16:22:55

              marbar69: A kde ti ji prosímtě sebrali?))

                Ncz - Fisherman - Profil | So 12.4.2008 16:22:11

                marbart69: Jinak si myslím že moc řešit to asi nejde, spíš prostě udělal si chybu, za kterou teď zaplatíš . . .teď jedině zajít na MO a udělat ze sebe chudáka a blbce .. a bůh ví co všechno !

                  Nmarbart69 - Profil | So 12.4.2008 16:22:00

                  nikdy jsem nechtel jezdit na soukromaky krome D6, ale ted to asi prijde.

                    Npavel68 - Profil | So 12.4.2008 16:21:12

                    marbart69-Podívej chlape-zapálenej můžeš bejt jak chceš,ale když se neumíš zašít.................

                      Ncz - Fisherman - Profil | So 12.4.2008 16:20:14

                      marbart69: No tak ted už asi není proč doplňovat..... a kdy si chytal že ti byla odejmuta povolenka za překročení stanovené doby lovu ?! Spíš jak dlouho po skončení , kdy si měl lov ukončit si ještě chytal dál ....

                      kakr: Jistě :D ...

                        NRicci - Profil | So 12.4.2008 16:19:05

                        marbart: já to měl kdysi na půl roku.. Nech se překvapit..

                          Nmarbart69 - Profil | So 12.4.2008 16:17:46

                          Tak vi nekdo na jak dlouho muze bejt povolenka zadrzena?

                            NHP - Profil | So 12.4.2008 16:17:39

                            Nj kapraři pořad ěco porušují a když si na nich RS smlsne moc se diví. Jinak co se týka trestu například vím když chlapy ´´zachrápli´´ na sumcích dostali pul roku bez papíru a nějaký hodiny brigády na víc. Ted nevím jestli říkali, že jsou v organizaci v cr nebo pce.

                              Nmarbart69 - Profil | So 12.4.2008 16:16:19

                              Kaprarinu delam na plno a to ma sva uskali, vetsina z vas me pochopi. Ten kdo ne tak asi neni tak spravne do toho zapalenej.

                                Nkakr - Profil | So 12.4.2008 16:14:10

                                cz - Fisherman
                                to je fakt, není nad to kartu aktualizovat.

                                  Nmarbart69 - Profil | So 12.4.2008 16:13:25

                                  mimopstruhovka, do karty jsem toho moc nedoplnil

                                    Ncz - Fisherman - Profil | So 12.4.2008 16:11:22

                                    kakr: Tak ted už žádnou v kartě mít nemůže když muji sebrali :-)

                                      Nmacc3 - Profil | So 12.4.2008 15:57:00

                                      Jo hochu a o to pravě jde... Někdo zkouší a zkouší až se ucho utrhne :o( Zkusil bych si sypat popel na hlavu na MO, ale spíš jde tady o to, nezkoušet, protože pak ti to až dojde .

                                        Nkakr - Profil | So 12.4.2008 15:44:42

                                        marbat69:
                                        jaká povolenka Ti byla odebrána,podle karty žádnou nemáš?

                                          Červené karty: marbart69