- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revír Dešná u Jemnice
Zdar prosim vas potreboval bych nejaky info o tomto reviru nikdy sem tam nebyl jak se vam tam dari a jak je to tam s chytanim diky
Autor diskuse: Chalus - Profil , 13.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Mitchell - Profil | Po 28.4.2008 20:00:09
muj rekord z destne za 45 min 2X kapr 10kg jenda 9kg a dva krasni lini kolem 45cm
tulo - Profil | Po 28.4.2008 19:30:09
Teďka tam byla liga a pár kapru tam bylo zdechlých a hlavně tam nějaký trouba nasadil mega moc malych kapříku........
Huky - Profil | Po 28.4.2008 19:08:53
matej@ - Na koule jsou tam zvyklí a když se do nich trefíš,jezdí to za 10.minut :-))
matej@ - Profil | Po 28.4.2008 19:02:54
JE DEŠNA DOBRA NA CHYTANI JEN NA DEN OD RANA DO VEČERA? nebo je to voda na delši vypravy..?????????????????????
Huky - Profil | Čt 24.4.2008 13:37:52
V květnu vás tam taky nechají po domluvě přes týden,ale kvůli jednomu nebo dvěma lidem tam asi nebudou.
tomm - Profil | Čt 24.4.2008 12:56:16
Elis > Je to přesně jak píšeš, začíná se chytat 30. 4. a to jen o víkendech, celotýdenní provoz začíná až později(nevím to teď přesně, ale řekl bych, že až 30. května).
Elis - Profil | Čt 24.4.2008 9:11:47
Na dešné je odhájení až 30.4, nebo se tam už chytá, koukám na je jejich stránky a povolenky se prodávají jenom pátek, sobota a neděle, a v týdnu asi neeeee, jak jsem to pochopil, nemáte někdo víc info díky....
T.O.M - Profil | So 29.3.2008 17:51:43
Je to opravdu slusny revir a podle mych zkusenosti je nejlepsi tam jet hned ze zacatku zahajeni sezony.Sice je jeste zima (viz. foto) ale zabery jsou lepsi a castejsi nez kdyz je teplo.
dave - Profil | So 29.3.2008 17:38:25
nevíte náhodou někdo ,jestli už se tam náhodou nechytá?nebo tam sezona opravdu začíná 13.4?
Chucho - Profil | So 15.3.2008 20:08:19
I když nejsem kaprař, na Dešnou jezdím. Bivakování je v pohodě, chytání na dva pruty stálo loni 200 kč/den., dokonce si můžeš za 50 kč na den půjčit loď. Z jídlem je to jak kdy, ale pivo se koupit dá :o) . Mám pocit, že tam prodávají i nějaké pelety a boilí, ale jak říkám nejsem kaprař, takže jaké a od koho, to už ti neřeknu, ale mám pocit, že to byl Carp Devil. Co vím, tak největší kapr co se loni chytl měl 16 kg, ale možná byly i větší úlovky. V každém případě si vem docela dost partiklu na krmení, protože je to přesně voda, na které platí, že kdo nekrmí nechytá. Podle zkušenosti ale vím, že je jedno jestli to házíš 100 nebo třicet metrů od břehu, prostě musíš zakrmit flek a čekat.
gama - Profil | Čt 13.3.2008 13:34:55
CHalus-koukal sem ti nakartu vsak to nemas nejak daleko jet to tam okouknout,a hned budes chytrejsi.25.4.2008.tam jsou zavody tak si tam hod ocko a vse budes mit s prvni ruky.
Chalus - Profil | Čt 13.3.2008 13:23:11
Jedeme tam koncem Cervna na tydei vypravu tak potrebuju nejaky informace
gama - Profil | Čt 13.3.2008 13:07:37
Jidlo tam nekoupis,bivakovat muzes bez problemu jezdil jsem tam na zavody a celkem pekna voda.ale ja nejsem kaprar tak ti moc nereknu.
Chalus - Profil | Čt 13.3.2008 12:55:32
ja vim to sem si vsechno nasel ale potreboval bych toho vedet vic jestli se tam da zakoupit neco k jidlu jestli se tam muze bivakovat protoze na jejich strankach maji napsano ze ne ale zajimalo by me jak to teda rybyri delaji kdyz tam sou treba tyden atd...
Karči - Profil | Čt 13.3.2008 12:51:03
Milý chalusi, chtěl by ti alespoň trochu osvětlit používání vyhledavače zde na mrku, velice by ti to pomohlo, ušetřilo by ti to tvé zbytečné dotazy a otevřelo prostor třeba pro nějaký tvůj duchaplnější dotaz. Vpravo nahoře máš okénko vyhledávání, kde napíšeš požadované slovo či slovní spojení a poté klepneš na ikonku hledej. Vyhledavač ti najde zadané slovo a pak si jen v tabulce vybereš dle libosti....................
čahounek - Profil | Čt 13.3.2008 12:44:20
Myslím, že pokud budeš hledat najdeš...Namátkou třeba http://www.rybari.jemnice.cz/, nějaký úlovky najdeš i na našem webu http://www.fish.lifephoto.eu/?cat=18 v sekci CarpShow Tomáše Holého, nebo se můžeš přímo zeptat TOMAJA tady na mrku, ten nejaky info má. Hodně štěstí...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:29Krátkodobá kaprařina x 9972
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
















