Východní čechy part II. aneb chlastačkožracochytací session?

První únorový sraz byl dle mého docela povedený a už tam padaly návrhy na zopakovaní. Protože jaro a teplo se nám blíží bylo by fajn příští sraz udělat někde u vody abychom mohli u toho pití i chytat :o) Nejlepší by byl asi nějakej soukromák s aspoň minimálním zázemím, kde bychom mohli chytat přes noc, postavit si stan atd. Kdyby jste měli nějaký návrh sem s ním :o)
Autor diskuse: Georgino - Profil , 5.3.2008 všeobecné - ostatní

brach - Profil | Čt 3.4.2008 20:31:25

Škoda.

    Luděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 3.4.2008 19:18:49

    Vzdávám se pořádání této akce, časově to nestíhám.((

      Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 26.3.2008 16:13:23

      Tak se omlovám, ale termín ne a ne doladit. Když ne v pátek tak za týden v neděli to jsem dám. Pokud by měl někdo zájem mě zastoupit, byl bych jenom rád. Mám toho teď opravdu hodně.

        Marillion - Profil | Út 25.3.2008 17:06:28

        Vase zpravadobrý večer:Jestli platí 6-8.6 Na Broďáku tak bych se rád přidal
        Dejv - ne (lichý víkendy jsem v pr...)
        Georgino
        Kuba V.
        karpak
        Šolcik
        Lc1 + 1
        Přemas

        brach
        Mr.Stick
        schiwa
        Marillion 50%

          Šolcik - Profil | Po 17.3.2008 22:25:48

          bobrman-Jojo,však číslo jak na mobil,tak na icq mám v kartě.Budu rád.

            Šolcik - Profil | Po 17.3.2008 22:23:43

            bobrman-Bydlím dalo by se říct v centru Červenýho Kostelce.

              Šolcik - Profil | Po 17.3.2008 22:22:50

              bobrman-Tak dej určitě vědět,kdyby jsi sem jel na dovču.Zašel bych na pokec na pivko.

                Šolcik - Profil | Po 17.3.2008 22:05:57

                bobrman-Nejlepší je,že to všechno pobalím,tři dny to budu chystat a popojedu autem asi 2km a tam to všechno zase vyházím. :o)

                  Šolcik - Profil | Po 17.3.2008 21:54:19

                  bobrman-Však věř,že nám taky!

                    Šolcik - Profil | Po 17.3.2008 21:41:41

                    bobrman-Však neboj,my se zlískáme za tebe! :o)

                      Georgino - Profil | Po 17.3.2008 21:28:10

                      bobr: ok, je pryč.

                        štěvo - Profil | Po 17.3.2008 21:09:24

                        bobrman - ok beru spět !

                          brach - Profil | Po 17.3.2008 21:08:05

                          bobrman a Georgino:
                          Nechápu, že se nechápete, když já vás naprosto chápu.

                            štěvo - Profil | Po 17.3.2008 21:07:08

                            bobrman - ale ta rukavice byla tvz -palčáky:-)

                              vwt5 - Profil | Po 17.3.2008 20:55:13

                              šolcik stačí říct v pátek mu okna kdyžtak vymlátím a nic mu tam nedám:-)

                                Šolcik - Profil | Po 17.3.2008 20:07:38

                                Georgino-To mu ten barák omlať tak 80g olovem.Jestli chceš,tak ti přijedu pomoct,aspoň se naučím konečně nahazovat.Jen je potřeba sehnat plechy do oken,nebo je zazdít. :o)

                                  Luděk Černý(Lc1) - Profil | Po 17.3.2008 15:22:15

                                  Příští týden budu znát termín, protože jsou už na Brodským naplánovaný nějaký akce. Místo konání je na 100% Camp Brodský.

                                    vwt5 - Profil | Po 17.3.2008 13:27:07

                                    to je pro mě špatnej termín jedu hned potom za 5 dní na 10dní na slapy to bych asi neudejchal časově

                                      vwt5 - Profil | Po 17.3.2008 13:26:20

                                      Vase zpravadobrý večer:Jestli platí 6-8.6 Na Broďáku tak bych se rád přidal
                                      Dejv - ne (lichý víkendy jsem v pr...)
                                      Georgino
                                      Kuba V.
                                      karpak
                                      Šolcik
                                      Lc1 + 1
                                      Přemas

                                      brach
                                      Mr.Stick
                                      schiwa

                                        brach - Profil | Po 17.3.2008 5:12:54

                                        Modrá je dobrá a Broďák v červnu taky...

                                          lindik - Profil | Ne 16.3.2008 21:18:29

                                          Zajedu si zachytat na brodský ať taky poznám vodu když ji doporučujete.J

                                            schiwa - Profil | Ne 16.3.2008 20:22:50

                                            dobrý večer:Jestli platí 6-8.6 Na Broďáku tak bych se rád přidal
                                            Dejv - ne (lichý víkendy jsem v pr...)
                                            Georgino
                                            Kuba V.
                                            karpak
                                            Šolcik
                                            Lc1 + 1
                                            Přemas
                                            vwt5
                                            brach
                                            Mr.Stick
                                            schiwa