PLZEŇ a VELETRH PRAHA

Nepojedete nikdo příští týden na rybářský veltrh do Prahy?Je to od 6.3 do 9.3 .Vstupné 120 Kč .A prý tam budou zajímavý slevy a tak.Já bych jel ve čtvrtek.Ale radši bych byl kdyby jela nějaká banda.
Autor diskuse: kanarek - Profil , 27.2.2008 všeobecné - ostatní
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nrocce - Profil | Čt 28.2.2008 21:44:29

kanarek-taky sme tam chtěli jet ,ale taky nám bylo řečeno ,že to stojí za.....Mluvili jsme o tom v hospodě 22.2. Pac.fox tam chtěl jet ale asi si to po diskusi rozmyslel zkus se mu ozvat na e-mail

    NLouda - Profil | Čt 28.2.2008 21:30:45

    já tam nebyl ale byl jsem dvakrát v Brně pokud chceš něco koupit a máš dost peněz tak to je dobrá volba

      Nkanarek - Profil | Čt 28.2.2008 20:53:02

      Louda :tak to jo.A stojí to tam za H.....?

        NLouda - Profil | Čt 28.2.2008 20:51:59

        kanarek jo první je ale po dvacáté-)))

          Nkanarek - Profil | Čt 28.2.2008 20:50:05

          vždyt je to první ročník ne?????

            Nleguan - Profil | Čt 28.2.2008 20:45:25

            když to bude stejné jako loni a asi bude tak ty peníze za vstupné nebudou moc dobrá investice..loni to byla naprostá hrůza..

              Nkanarek - Profil | Čt 28.2.2008 16:27:22

              Tak co nikdo se nenajde ,kdo by jel ve čtvrtek?

                NTakira - Profil | St 27.2.2008 22:06:13

                Co neděle?

                  Nkanarek - Profil | St 27.2.2008 21:58:52

                  já mám právě v sobotu denní.Tak proto ten čtvrtek

                    NTakira - Profil | St 27.2.2008 21:55:52

                    Já tam chci jet také,ale až 8. nebo 9.3. V týdnu se z práce neurvu,hoří nám termíny a nestíháme.