Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

NOkus - Profil | So 23.3.2019 15:08:54

Nemam prilis duveru k Dragonu a Prut se mi ani moc nelibi a chci si hlavne udelat radost. Ta gramaz nein prilis vysoka, neda se pouzit i nizsi? Mel by nekdo i jiny napad?

    NIza - Profil | So 23.3.2019 15:02:54

    doktor multiplikator >> Přesně ;-)

      Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 13:43:19

      Iza >> totok na kayak a dlhsi do clna a stale sa mesti do 7kááá :))

        NIza - Profil | So 23.3.2019 13:27:36

        Okus >> já mám tohle a jsem spokojen za 7k budeš mít 2,5prutu :-D

        http://www.rsp-fishing.cz/pruty/castingove/prut-dra​gon-proguide-x-cast-1-98m-25-60g-2

        Jen to není celokorek, ale drží se to moc hezky

          Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 13:21:26

          vacsina prutov v tychto dlzkach ma kratke rukovate.

          problem najst taky prut nebude problem. idealne 1 alebo 1a1/2diel

            NOkus - Profil | So 23.3.2019 13:06:39

            Jeste doplnim, ze uprednostnuji rukojet v celku a nejlepe korkovou. Nemusim prilis futuristicky vzhled.

              NOkus - Profil | So 23.3.2019 13:04:29

              Ahoj, pouziti bude ve Svedsku z clunu a chtel bych poridit casem i kajak. U nas zatim ze brehu, ale kratsi delky se nebojim.

                Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 12:59:28

                Okus >> chytas z clna ?

                  NOkus - Profil | So 23.3.2019 12:36:13

                  Ahoj, po lonskem chytani s ABU Beastem 51 Jsem poridil primarne na nastrahy 12 az 30 g ABU Premier. Jaky by jste prosim doporucili Prut v delce cca 210-230 cm a nastrahy rotacni trpytky cislo 3-5 ,woblery napr Rapala J13 a nejtezsi budou Rapala spoon 30g. Mam rad sportex, ale v baitcastu si asi nevyberu, pripadne ST. Croix, ale tam Neman osobni dlouhodobou zkusenost. Co by jste doporucili? Cenu nemam pevne danou, ale rad bych byl asi do 7tis. , ale neni to pevne danou. Nejlepe by to mel byt dvoudil. Budu velice rad za kazdou radu, nebo doporuceni. Dekuji za pomoc.

                    NIza - Profil | Pá 22.3.2019 21:42:18

                    doktor multiplikator >> Jasné :-)))

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 21:36:56

                      Iza >> kujva, sak ti neposlem cocotinu predsa:))

                        NIza - Profil | Pá 22.3.2019 21:27:37

                        doktor multiplikator >> dík, já si to myslel

                          NIza - Profil | Pá 22.3.2019 21:27:14

                          doktor multiplikator >> to je možné, má ji od Sethyho ;-)

                            Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 21:13:43

                            Iza >> ano origo kusy s abu logami uska napasujes na rozperu a zacvaknes.

                            a vies ze ta tvoja c3 bola jedna z mojich :))

                              NIza - Profil | Pá 22.3.2019 21:02:27

                              doktor multiplikator >> ještě k tomu ergogripu, jde to přesně na tu C3 co si sem dal napasovat? To se jen nacvakne, nebo navleče na tu rozpěru.....

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 19:38:41

                                Iza >> posli adresu

                                  NIza - Profil | Pá 22.3.2019 19:38:34

                                  doktor multiplikator >> Já si to zkusil vloni a letos v tom budu pokračovat ;-)

                                    NIza - Profil | Pá 22.3.2019 19:37:29

                                    doktor multiplikator >> To je fakt, to vím že to tady vždycky píšeš :-)
                                    Kde se to dá sehnat?

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 19:34:03

                                      Iza >> ja to tvrdim roky :))

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 19:23:43

                                        Iza >> robi sa len jeden tvar :))igen pičabo

                                        Tak uz len 2