Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 24.3.2019 9:13:49

Pepa z depa >> ja praveze nic. chytam oboje takze niesom rasista :))

    NPepa z depa - Profil | So 23.3.2019 23:08:21

    doktor multiplikator >> co máš furt s tím synchrem? ;-)))

      Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 23:05:55

      Pepa z depa >> zas to synchro :))

        NPepa z depa - Profil | So 23.3.2019 22:52:57

        doktor multiplikator >> tahám všechno - tvrdý měkký i rotující a plandající.
        jasně že do ložisek řidkej a na řadič už jedině nanoprotech. jo a víš o tom že voda maže? jasně někdo má rád holky jinej zase vdolky případně wdčko. to znám.

          Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 22:45:23

          Pepa z depa >> neboj mne te voby a gumu nevadia.

          Prdlacky , riedky do lozosiek a na radic howno lebo ho vyfrkne pi 5. nahode. Kazdeho vec cosi tam sa

            NPepa z depa - Profil | So 23.3.2019 22:33:31

            doktor multiplikator >> mě normálně nekurví ani pletenku a ani vlasec. nevím kde děláš chybu případně proč sem lepší.
            zase se pleteš. silicote je z usa - olej je dost hustej a vazelína je s trochou teflonu. ten přibalenej olej je řidkej a není tak bezbarvej (a je dobrej). nic neojebávaj jenom dostaneš trochu do začátku a zbytek si kup. jasný jak facka.

              Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 22:24:50

              Pepa z depa >> uplne normalne kurvi to snuru aj silon a hotovo
              Vsecko je to silicote okrem cervenej vazeliny. problem je ze ojebavaju na objeme a a a

                NPepa z depa - Profil | So 23.3.2019 22:11:23

                doktor multiplikator >> jak to že nechytáš rotačky?
                kde vidíš silicote? to ses zase splet ty jeden popleto. ;-))) všechno to sou původní oleje co byly k rolákům v krabici. jediná jiná je ta vazelína. ta na suveréna. a silicote nejsou dobrý ani oleje a ani vazelíny. někde v náký krabici v garáži asi budu zbytek mít.

                  Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 21:44:45

                  minatrix >> mne pridu velke celkovo, kazdeho vec. Aj velka riť vie očariť

                    Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 21:39:51

                    Pepa z depa >> rotacky nechytam. A americke lopaty duplom
                    Ten silicote nem dobre

                      Nminatrix - Profil | So 23.3.2019 20:04:40

                      doktor multiplikator >> rozhodně mi nepřijdou velký jak kráva... . Spíš jako telátko.. :-)

                        NPepa z depa - Profil | So 23.3.2019 20:00:13

                        doktor multiplikator >> dochtore a zvládne i velký rotačky?

                          Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 19:48:36

                          minatrix >> hlavne woci jako krava

                            Nminatrix - Profil | So 23.3.2019 17:35:12

                            Okus >> je tam znatelný rozdíl ;-) Úplně jiný blank, komponenty.. .
                            A W8 je úplně jiná liga. Ale za tu cenu můžeš mít krásnou stavbu na míru...

                              Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 17:26:33

                              Okus >> zalezi ci potiahnes 30g hladimovku alebo hlboky traslak pozr ked bude cas dnes uz fajront

                                NOkus - Profil | So 23.3.2019 16:59:47

                                minatrix >> Ahoj,mam W3 na vetsi nastrahy a prilis me nenadchl - napr. mi popraskal lak u ocka na zachyceni nastrahy. Dalsi uz nechci a w4 je asi az na korkovou rukojet a obal to same ( nebo se aspon domnivam).

                                  NOkus - Profil | So 23.3.2019 16:55:34

                                  doktor multiplikator >> Ahoj a mas konkretni doporuceni?. Zvladne to MH Neto radeji H?

                                    Nminatrix - Profil | So 23.3.2019 16:14:32

                                    Okus >> Westin W4 či W8, ale jako bych nic nenapsal :-))))

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 15:39:15

                                      Okus >> pozri st croix

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.3.2019 15:18:27

                                        Okus >> tgramaz je cislo u kazdeho ina. rezerva na zasek ma. ak chces zdolavat plandu da sa aj tak, ale to je lov ala charizma:))