Privlac s multiplikatorom

Ak mate niekto nejake skusenosti, alebo konkretne typy multiplikatorov vhodne na sumciu privlac ... tak napiste ... dakujem
Autor diskuse: sillurus - Profil , 27.2.2008 dravci - náčiní, doplňky
Dále moderují: Sethy Profil + minatrix Profil + Abyss Profil + Iza Profil

Iza - Profil | Pá 22.3.2019 19:21:37

doktor multiplikator >> nemyslím si, že trucovitě, ty velká vajíčka mají svoje plusy, ale kulatej multík je prostě kulatej multík ;-) jedinou nevýhodou je pomalejší převod (návin na otočku) Reálně bych řekl, že na naše chytání stačí 4ková velikost. Mám tam natočeno 150m 0,18 šňůry a ještě by se vešlo.

    Iza - Profil | Pá 22.3.2019 19:17:57

    doktor multiplikator >> co máš doma 3x? Ty ergo gripy? No a když koukneš na tu fotku co sem dával, na tu c3ku pujde přidělat, na tu rozpěru?

      doktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 19:14:16

      Iza >> podla mna ano ale vies. miestne borcí su trucoviteee a chce sa im tahat velke kravy :))

        doktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 19:12:52

        Iza >> mam doma asi 3

          Iza - Profil | Pá 22.3.2019 18:39:20

          Dotaz, umíte někdo sehnat ten ergogrip na c3. Myslím ten hmatník co je nahoře nad cívkou a odkládá se tam paleček? ;-)

            Siven Polní - Profil | Pá 22.3.2019 18:35:41

            Iza >> A jo, vím, že jsi měl, aleten TWS mě spletl....

              Iza - Profil | Pá 22.3.2019 18:28:20

              Siven Polní >> nee, ta mě neoslovila. Trefil si to zillion TWS

                Iza - Profil | Pá 22.3.2019 18:27:34

                Siven Polní >> jj, je. Popis po směru hodinových ručiček od dvanácti :-D
                C6 record 61HC, C6 record 51, Daiwa zillion TWS, Daiwa Lexa 300, C3 41.

                  Siven Polní - Profil | Pá 22.3.2019 18:26:11

                  Iza >> Ty máš Taťuldu.

                    Siven Polní - Profil | Pá 22.3.2019 18:23:03

                    Monot >> To tmavý je Zillion tuším...edit: kecám.... :(

                      Iza - Profil | Pá 22.3.2019 18:21:24

                      Monot >> no a pocity? Úlovky a nebo motanice? :-D

                        Iza - Profil | Pá 22.3.2019 18:20:32

                        4kovej Record by mi slušel :-D

                          Iza - Profil | Pá 22.3.2019 18:19:17

                          Monot >> tu fotku sem viděl na FB. Taky bych vyrazil, ale není kdy :-( Sem rád, že občas na dvě hoďky vyběhnu s pickerem :-)

                            Iza - Profil | Pá 22.3.2019 18:17:46

                            doktor multiplikator >> někde ve skřini je vejco. Chi chi, není, lepší kulatá 4ka než vejce. Na suma ze břehu nee, na kajak klidně :-)

                              Monot - Profil | Pá 22.3.2019 18:11:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Iza >> To je Tatula HD 200?
                              Já to byl dneska poprvé vyvětrat 🤘🏻

                                doktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 18:08:15

                                Iza >> a vobec de mas abu vajco?

                                  doktor multiplikator - Profil | Pá 22.3.2019 18:07:34

                                  Iza >> howno akurat! 4ku su predsa uplne nachuja:))

                                    Iza - Profil | Pá 22.3.2019 17:04:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tady je moje hejno multikomplikátorů ;-) No a doufám, že k nim ještě přibyde ještě nějaká C3, nebo C6 ve 4kové velikosti ;-)

                                      P!F - Profil | Út 19.3.2019 20:29:08

                                      Iza >> ani si ho nekupuj, nemohol by si ho pripnut o navijak.

                                        Iza - Profil | Út 19.3.2019 17:03:37

                                        P!F >> Psa nemám ;-)