- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lín ...
Tuto otázku bych chtěl věnovat mé asi nejoblíbenější rybě, a to nejen na talíři :-))) Jestli máte nějaké pěkné foto, tip, jak na líny, nebo něco k němu poutajícího se, podělte se ...
Autor diskuse: tench - Profil , 22.2.2008 všeobecné - ostatní
Na co líny úspěšně chytáte?
A) hnojáci,žížaly,rousnice60%
B) masňáci15%
C) pečivo (houska,chleba)5%
D) kukuřice 5%
E) boilies8%
F) kolénka (popř jiné těstoviny)3%
G) medovky či jiné kupované kuličky (i RB)0%
H) polévkové kuličky3%
I) burisony0%
J) něco jiného.......3%
Od 16.5.2010 hlasovalo 40 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ndelkim - Profil | Út 25.3.2008 10:26:50
když chytnu lína tak si přeji vždy tři přání, beru ho jako zlatou rybku :) a maso má opravdu skvělé, kupuji je občas v Makru když je mají zejména na podzím, od vody bych do nedokázal odnést... a lín se neškrábe, jak tady někdo psal, jen vyfiletovat, osolit a šup na máslo... ale KOUPENÉ, stojí pár korun
NSAHIB - Profil | Út 25.3.2008 9:59:03
taky jednoho přidám,
lín-to je naše"zlatá rybka",která patří z5 do vodičky,a´t má jakoukolic velikost,..jen se na ni podívejte,jak hraje všemi barvami,...vždyť je škoda takovou rybu zmastit a ještě třeba na sumci,...
vždyť je to nádhera,mít ji na poutku tuto rybu,která vyniká svou barvičkou,svým kársným tělem,...
lín-to je naše"zlatá rybka",která patří z5 do vodičky,a´t má jakoukolic velikost,..jen se na ni podívejte,jak hraje všemi barvami,...vždyť je škoda takovou rybu zmastit a ještě třeba na sumci,...
vždyť je to nádhera,mít ji na poutku tuto rybu,která vyniká svou barvičkou,svým kársným tělem,...
NGeorgino - Profil | Út 25.3.2008 9:46:39
tench: neboj on se MrKos těch línů taky něco najed, a když ne línů tak jiných ryb určitě.
Ntench - Profil | Po 3.3.2008 20:49:23
Luban: v mém případě se o násadové líny nejedná, možná si dost lidí tady z mrku myslí, že je chytám násadový kolem Brna, ale drtivá většina z nich pochází ze zarostlých svazovek vysočiny, kde je důležité rybu najít (a že jich tam není žádné obrovské množství)......
Mrkos: uber laskavě plynu, klidně sem můžeš i jmenovat, ale nějaké typy rozhodně nepotřebuju, a tak jak uvadíš se NECHOVÁM! PS: já zas nemám rád lidi, kteří se můžou podělat (nemyslím tebe), když někde vidí zmasenou rybu, a pak jen tahám kapříky s utrženejma feedrovejma návazcema v koutku:-(....nedělej za mě laskavě to co nejsem a neodsuzuj toho, koho vůbec neznáš:-)(
Mrkos: uber laskavě plynu, klidně sem můžeš i jmenovat, ale nějaké typy rozhodně nepotřebuju, a tak jak uvadíš se NECHOVÁM! PS: já zas nemám rád lidi, kteří se můžou podělat (nemyslím tebe), když někde vidí zmasenou rybu, a pak jen tahám kapříky s utrženejma feedrovejma návazcema v koutku:-(....nedělej za mě laskavě to co nejsem a neodsuzuj toho, koho vůbec neznáš:-)(
Nftipalek - Profil | Po 3.3.2008 20:27:33
líni jsou nádherný ryby....před x rokama jsem jich pár chytil a jeden hezčí než druhej.....
Ted si na ně asi taky počíhám občas :)
Nebojte, ryby skoro nejím a držím se CHaP takže líny si brát určo nebudu :)
Až se zadaří, tak pošlu foto určitě :)
Ted si na ně asi taky počíhám občas :)
Nebojte, ryby skoro nejím a držím se CHaP takže líny si brát určo nebudu :)
Až se zadaří, tak pošlu foto určitě :)
NPLCH - Profil | Po 3.3.2008 20:16:43
Fakt nádhera...jeden je žlutej druhý je zelený atd. a ty smutný oči :)))))
Njuran - Profil | Po 3.3.2008 19:43:17
Georgino-nevím jestli tím, že vychytáš lína, vyřešíš tím, že ti začnou brát jiný ryby, ale můžu ti říct, že na revíru, kam chodím mi jezdí líni kolem 40 cm přímo pod nohama (tekoucí voda) a chytit takovýho je pro mne nemožný a nevezme absolutně NIC a takovou výzvu jednou chytit a nedej bůh SEŽRAT je prasárna.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....























