- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pronájem karavanu na Dyji 5.
Hledám pronájem karavanu na Dyji 5 v období 30.6. 08 - 6.7.08 nebo 7.7.08 - 13.7.08. Byli bychom 2 až 3 rybáři. Kontakt na tel: 776 731 314 nebo e-mail: marocihlik@seznam.cz Díky za nabídku.
Autor diskuse: Maro C - Profil , 10.2.2008 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Hlinomaz - Profil | St 27.2.2008 21:12:22
Dalas-Já bych ho chtěl, klidně i se starou - do ničeho mi nekafrá. Ale ne ve slumu na NM.
luboš - Profil | St 27.2.2008 21:10:48
Dalas - ® : jo o tom jsem slyšel prej ste to tam zkrásnili a málem to všechno nevlezlo na vozejk.
Dalas - Profil | St 27.2.2008 21:07:56
Luboš-nemůžu najít, ale mám někde papírovou fotku -asi 12 pytlů bordelu- plný velký vozík, 100km jsme to vezli, pak nám to nechtěli v tom sběrným místě vzít, František musel všechno svý herecký umění vynaložit, aby babu přesvědčil, že dělal pořádek ve sklepě ,- co jsme nasbírali na tom paloučku- tam kde ten týpek fotil toho bolena. Byl to bordel jen a jen po rybářích, karavan tam není žádný. Prostě i mezi nama jsou hovada.Vy co jste tak srdnatě proti karavanistům- ruku na srdce- kdo z vás by nechtěl svůj malinkej domeček u vody, ve kterým by vám stará do ničeho nekafrala...
luboš - Profil | St 27.2.2008 20:54:33
Dalas - ® : ano Dalibore já to taky psal že nejsou všechny místa stejné ale je pravda co jsi napsal je to naprostej hnus:o)) Jo a co žraloci?? nepošleš nějaké fotky?? Prej tam žralok někoho sežral nebo mu snad ukousl nohu nebo jak to bylo :o))
Dalas - Profil | St 27.2.2008 20:44:01
dovolím si přispět s troškou do mlýna, znám to tam. D 5 a D7 jsou hnusný, hnusný , nejhnusnější vody v česku, kapři i jiný ryby jsou už téměř vyčubaný, těch posledních pár, co tam plave je plný těžkejch kovů a polychlorovaných bifenilů z rozkládajících se karavanů a jinýho bordelu lemulujícího břehy nádrží kolem dokola, takže jsou naprosto nepoživatelný, proto tam raději nejezděte, mohli by jste dostat žloutenku či těžkou otravu, buďte raději doma, my jsme tady na Moravě hrozný čuňata, děláme kolem vody šílenej bordel a když nám náhodou sednete před karavan, můžete dostat pěkně přes držku, páč my se tu neudáváme, my se rovnou liskáme. Lubo kašli na to, část pravdy mají, místama je to fakt děs.Většina kibicmenů jsou ovšem anonomní rypálci, jednomu takovýmu jsem třeba poskytl pár info o Pádu, měl plno řečí jak je přírodomilovnej, přijel jsem na místo pár hodin po něm, v ohništi ležela plechovka od štiky mezi paštikami, asi Taliáni ji tam pohodili.., takový ti sedne před karavan a můžeš den sbírat bordel, čus
ba - Profil | St 27.2.2008 19:43:54
Hlinomaz:Pod pavlovem jsou soukromé pozemky tak co se jím do toho ser..š!!!!
Hlinomaz - Profil | St 27.2.2008 19:42:19
fire-Myslím že ty karavany nestojí na cizích pozemcích. Tuším že je mají koupený nebo pronajatý od místních.
Hlinomaz - Profil | St 27.2.2008 19:37:37
To co je na pětce pod Pavlovem je hnus a jestli to povodí odklidí tak jedině dobře. Nikomu nic nezávidím, mohl jsem tam jezdit jak bych chtěl. Kamarádka, tam měla po tatovi unimobuňku, maringotku a dvě lodi, byl jsem tam všehovšudy dvakrát a stačilo mi.
fire - Profil | St 27.2.2008 19:34:53
Já tě také nenapadám jen se stotožnuju s Povodím Moravy ,je možné že na tu čistku doplatíš jako slušný rybář jenž má okolo sebe pořádek ,tam je potřeba poděkovat bordelářum jiným ale tvá obhajoba je mi cizí nejsi majitelem pozemku co zabíráš a kdyby toto udělal každý kam by to došlo,už takto je to v hajzlu.
jwkriz - Profil | St 27.2.2008 19:32:25
luboš - ® - to je v pořádku,jen se obhajuj,my zas bojujem za břehy bez chýší a karavanů.
luboš - Profil | St 27.2.2008 19:27:34
fire - ® : Ano takovejch tady je a taky tady už bylo a pořád ještě je takovejch co se zkrývaj za nickem, pak je najednou odhalili a ukázalo se co jsou nzač. Nic ve zlém nemám co dodat,jáse za nic neskrývám a ne nic si nedělám nároky. obhajuju jen sebe.
fire - Profil | St 27.2.2008 19:23:33
Co se chytáš karty takovejch karet tady na tom serveru je.Opakuju pokud ti to tam nepatří má Povodí pravdu tak co tady obhajuješ.
luboš - Profil | St 27.2.2008 19:14:33
fire - ® : Tvoje karta je plná informací,za co se stydíš že jsi v utajaní??
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











