- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
MÁTE ZÁJEM?
Jednoduše si myslím, že by nebylo marné zjistit, kolik lidí sem chodí v rámci mé MO a s těma se i poznat osobně, získat informace, popřípadě nějakou skupinu, která bude mít zájem něco v rámci své MO změnit.
Dále si myslím, že by měl být tento chat stranou a do místností jednotlivých MO by měli mít přístup všichni, ale zapisovat by mohli jen ti co do MO patří.
Myslím si, že by tyto lokální diskuze přilákaly i další lidi a to právě v přímé vazbě na MO. A pozvat předsedu nebo jiné lidi vedení do diskuse není až tak velkej problém ( možná spíš riziko :o)))
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NTomas_S - Profil | St 6.2.2008 11:29:54
Na otazku jsem nereagoval proto, ze bych chtel zacit zasadne ovlivnovat cinnost MO, ale poznat kolegy kteri se na dannych revirech vyskutuji a a dozvedet se neco noveho a pripadne najit nejakeho partaka.
Prece jen by asi vypadalo divne kdyby jsi sedel u vody a za Tebou nekdo prisel a rekl: "Ahoj, hledam partaka, nechce to dat dohromady?" :)
Je mnohem jednodussi a mene obtezujici ostatni hodit dotaz na foru, kdo chce tak zareaguje a kdo nechce, tak to prejde ...
Myslim, ze uzitecne i pro MO bude, pokud se rybari kteri chodi na jejich reviry daji dohromady a zacnou spolu mluvit. Prece jen takhle treba znas Frantu co sedava na fleku 50m od Tebe a Lojzu co sedi naproti ..... Vzdyt i na MRKu jde taky vlastne o jakousi komunitu ....
NLubo - Profil | St 6.2.2008 11:22:41
Nhraji - Profil | St 6.2.2008 11:05:30
NLubo - Profil | St 6.2.2008 10:58:47
Třeba tady: http://crs-ova.fishnet.cz/index.php?path=gb/index.
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 10:58:22
NMRKnato - Profil | St 6.2.2008 10:57:49
NLudaT - Profil | St 6.2.2008 10:46:11
NTomas_S - Profil | St 6.2.2008 10:42:50
Jo, napad nebude asi spatny, ale ja konkretne bych trosku narazil na problem. Patrim pod Praha4 Pankrác, ale prevazne chytam v revíru Ohre 1, proto bych se rád zapojil do diskuze s lidma co chytaji tam, a co delat v takovemto pripade ??
Myslim, ze takovych lidi jako ja by se naslo docela dost. Ja osobne bych rad poznal par zpratelenych dusi u kterych bych se dokazal neco priucit, zacinam a jsem jen takovy samouk....
Takze pokud by se neco takoveho chtelo rozjet, tak by se to muselo poradne promyslet ...
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 10:33:21
NMRKnato - Profil | St 6.2.2008 10:30:21
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 10:03:35
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:58:38
MRKnato - ® : já nechci nic po MO, já chci, aby si uvědomil každý jednotlivý člen, že právě on je kus MO a i to, že když dojdou rybáři mezi sebou rozumné dohody jsou schopni v rámci MO prosadit hodně změn. Vím moc dobře, že přes MO se dá prosadit jen část, ale i to co musí jít do novely by mělo být MO posvěceno.
Asi to bude semeniště hádek a pomluv, ale jak jinak dát lidi dohromady.
Prvně se musí lidi poznat a vědět o sobě a následně mohou sednout k jednomu stolu a pokecat osobně jeden s druhým. Víš sám, že debata na netu a osobně, že to jsou dvě naprosto odlišné záležitosti. :o)))
NMRKnato - Profil | St 6.2.2008 9:52:06
NMartin M. - Profil | St 6.2.2008 9:51:55
Ndrozďák - Profil | St 6.2.2008 9:37:32
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:34:22
NHP - Profil | St 6.2.2008 9:32:39
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:26:27
Nkakr - Profil | St 6.2.2008 9:22:38
letos po prvé jsme dali do žádanky o povolenku kolonku na kontaktní mejl. Odhaduji, že 15-20% členů ho uvádí. Vyhodnotíme to a rozhodneme jak ho nejlépe využít. Např. o možnosti si takto objednat povolenku atd..
Zajímalo by mě, zda se v nějaké MO pokusili o něco podobného a z jakým výsledkem.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










