- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
MÁTE ZÁJEM?
Jednoduše si myslím, že by nebylo marné zjistit, kolik lidí sem chodí v rámci mé MO a s těma se i poznat osobně, získat informace, popřípadě nějakou skupinu, která bude mít zájem něco v rámci své MO změnit.
Dále si myslím, že by měl být tento chat stranou a do místností jednotlivých MO by měli mít přístup všichni, ale zapisovat by mohli jen ti co do MO patří.
Myslím si, že by tyto lokální diskuze přilákaly i další lidi a to právě v přímé vazbě na MO. A pozvat předsedu nebo jiné lidi vedení do diskuse není až tak velkej problém ( možná spíš riziko :o)))
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ndrozďák - Profil | Čt 7.2.2008 11:48:44
S pravidly hry nemám problém.
NMRKnato - Profil | Čt 7.2.2008 11:45:51
Ndrozďák - Profil | Čt 7.2.2008 11:39:19
o důvodech převedení dekretů z MO na ÚS si myslíme oba něco zásadně jiného.
Proto nemá cenu se pokoušet o debatu mezi námi. Narazila, naráží a bude narážet právě na tuto bariéru. Je mi divné, že ti to při tvé nesporné inteligence ještě nedošlo.
Zkrátka mám jiný názor a není nutné mě furt navádět na nějakou jinou stopu. A nehodlám to měnit.
Nechci s tebou rozebírat toto téma ani teď, ani v budoucnu. Můj příspěvek nebyl určen tobě, nereaguj tedy adresně.
Byl bych rád, abys mě vynechal ze svých diskusí a nereagoval na mě. Buď tak laskav a respektuj to.
NMRKnato - Profil | Čt 7.2.2008 11:30:54
Ndrozďák - Profil | Čt 7.2.2008 11:22:03
Jak signifikantní.
NMRKnato - Profil | Čt 7.2.2008 11:21:57
NPetr Koch - Profil | Čt 7.2.2008 11:07:10
NPetr Koch - Profil | Čt 7.2.2008 11:05:35
Jen by se mělo navrhnout, jak v rámci těchto otázek komunikovat s členy MO, jestliže nejsem jejich člen a pálí mě něco, týkající se př. revírů této MO. Ale rád bych zachoval otázku MO pouze pro členy.
NMRKnato - Profil | Čt 7.2.2008 11:00:37
Nhraji - Profil | Čt 7.2.2008 10:58:44
NPetr Koch - Profil | Čt 7.2.2008 10:10:33
NMRKnato - Profil | Čt 7.2.2008 9:47:33
NPetr Koch - Profil | Čt 7.2.2008 9:46:09
NPetr Koch - Profil | Čt 7.2.2008 9:35:19
Martin Maťák psal, že by dal před každou "místnost MO" základní informace. Pod tím si představuji to, že tam bude telefon na RS, hospodáře, předsedu. Já osobně bych chtěl, aby řešili problémy MO jen jeji členové a tím se ukázala i úroveň členské základny MO aspoň v rámci těch členů co chodí sem. I to by byl dobrý zdroj informací. Nehledě na to, že lidé z jiných MO stejně nemají možnost zásadně chod MO změnit.
NkuBITCHek - Profil | Čt 7.2.2008 9:27:02
NLudaT - Profil | Čt 7.2.2008 9:20:43
Petr Koch - ® St 6.2.2008 15:12:52 "zaregistruješ se do místnosti své MO a tím pádem ti budou na psaní všechny ostatní uzavřeny a budeš moci jen číst"
Todle se mě moc nelíbí, například jsem zaregistrovanej v místnosti mé MO "x" a o víkendu na revýru MO "y" uvidím nějakej nešvar co stojí za "napráskání" :-)), ale k čemu mi bude to hlásit v místnosti MO "x", když do místnostnosti MO "y" nebudu moci přispívat?
P.S.:To sem to napsal ale hezky. :-)))
Njirka mz - Profil | St 6.2.2008 20:08:50
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 15:12:52
NMonaster - Profil | St 6.2.2008 13:57:30
NDěda Gandalf - Profil | St 6.2.2008 12:35:13
Ndrozďák - Profil | St 6.2.2008 12:13:01
Nhraji - Profil | St 6.2.2008 11:36:32
NTomas_S - Profil | St 6.2.2008 11:29:54
Na otazku jsem nereagoval proto, ze bych chtel zacit zasadne ovlivnovat cinnost MO, ale poznat kolegy kteri se na dannych revirech vyskutuji a a dozvedet se neco noveho a pripadne najit nejakeho partaka.
Prece jen by asi vypadalo divne kdyby jsi sedel u vody a za Tebou nekdo prisel a rekl: "Ahoj, hledam partaka, nechce to dat dohromady?" :)
Je mnohem jednodussi a mene obtezujici ostatni hodit dotaz na foru, kdo chce tak zareaguje a kdo nechce, tak to prejde ...
Myslim, ze uzitecne i pro MO bude, pokud se rybari kteri chodi na jejich reviry daji dohromady a zacnou spolu mluvit. Prece jen takhle treba znas Frantu co sedava na fleku 50m od Tebe a Lojzu co sedi naproti ..... Vzdyt i na MRKu jde taky vlastne o jakousi komunitu ....
NLubo - Profil | St 6.2.2008 11:22:41
Nhraji - Profil | St 6.2.2008 11:05:30
NLubo - Profil | St 6.2.2008 10:58:47
Třeba tady: http://crs-ova.fishnet.cz/index.php?path=gb/index.
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 10:58:22
NMRKnato - Profil | St 6.2.2008 10:57:49
NLudaT - Profil | St 6.2.2008 10:46:11
NTomas_S - Profil | St 6.2.2008 10:42:50
Jo, napad nebude asi spatny, ale ja konkretne bych trosku narazil na problem. Patrim pod Praha4 Pankrác, ale prevazne chytam v revíru Ohre 1, proto bych se rád zapojil do diskuze s lidma co chytaji tam, a co delat v takovemto pripade ??
Myslim, ze takovych lidi jako ja by se naslo docela dost. Ja osobne bych rad poznal par zpratelenych dusi u kterych bych se dokazal neco priucit, zacinam a jsem jen takovy samouk....
Takze pokud by se neco takoveho chtelo rozjet, tak by se to muselo poradne promyslet ...
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 10:33:21
NMRKnato - Profil | St 6.2.2008 10:30:21
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 10:03:35
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:58:38
MRKnato - ® : já nechci nic po MO, já chci, aby si uvědomil každý jednotlivý člen, že právě on je kus MO a i to, že když dojdou rybáři mezi sebou rozumné dohody jsou schopni v rámci MO prosadit hodně změn. Vím moc dobře, že přes MO se dá prosadit jen část, ale i to co musí jít do novely by mělo být MO posvěceno.
Asi to bude semeniště hádek a pomluv, ale jak jinak dát lidi dohromady.
Prvně se musí lidi poznat a vědět o sobě a následně mohou sednout k jednomu stolu a pokecat osobně jeden s druhým. Víš sám, že debata na netu a osobně, že to jsou dvě naprosto odlišné záležitosti. :o)))
NMRKnato - Profil | St 6.2.2008 9:52:06
NMartin M. - Profil | St 6.2.2008 9:51:55
Ndrozďák - Profil | St 6.2.2008 9:37:32
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:34:22
NHP - Profil | St 6.2.2008 9:32:39
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:26:27
Nkakr - Profil | St 6.2.2008 9:22:38
letos po prvé jsme dali do žádanky o povolenku kolonku na kontaktní mejl. Odhaduji, že 15-20% členů ho uvádí. Vyhodnotíme to a rozhodneme jak ho nejlépe využít. Např. o možnosti si takto objednat povolenku atd..
Zajímalo by mě, zda se v nějaké MO pokusili o něco podobného a z jakým výsledkem.
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:22:01
a co se týče těch stížností, aspoň uvidíme co jsme zač, jestli umíme jen brečet nebo se budem schopni na schůze roku 2009 dobře připravit a teď je ideální doba na rozdání kontaktů lidem na schůzích.
PS: ale počítače a připojení jim neplaťte :o))))
NJKL - Profil | St 6.2.2008 9:18:43
NDejF - Profil | St 6.2.2008 9:18:20
NGo-To - Profil | St 6.2.2008 9:17:31
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:16:29
Nhraji - Profil | St 6.2.2008 9:12:52
Nicméně sdružování lidí je pozitivní věc, a má blahodárné účinky. Proto nejsem proti.
NDejF - Profil | St 6.2.2008 9:12:13
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:08:12
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:07:35
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 9:06:04
JKL - ® : chtěl bych přímo MO, protože jinak to nemá smysl, volí a hlasuje s v rámci MO. Mořná by stály za to něco jako adresáře př.
ČRS a MRS
potom př. ČRS rozdělen podadresářem na územní svazy s velkou otázkou
a dále rozdělení na MO se samostatnýmy místnostma
A to pro to, protože u nás v MRS by to byl jeden balík a to je v podstatě stávající MRK. Chtěl bych poznat lid co jsou v mé MO
Nhraji - Profil | St 6.2.2008 9:03:43
Ndrozďák - Profil | St 6.2.2008 9:00:39
Mohli by se v nich ale teoreticky potkat někteří členové podobného smýšlení z jedné MO, kteří dosud o sobě třeba nevědí. A to je dobrý počátek, pakliže se nezhádají jako koně zde, ještě dřív než se potkají fyzicky....
Většinovou členskou základnu zde asi nepotkáme. A vůbec si nejsem jistý, jestli je to dobře nebo naopak špatně.
NJKL - Profil | St 6.2.2008 8:59:25
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 8:58:12
NDejF - Profil | St 6.2.2008 8:54:47
NPetr Koch - Profil | St 6.2.2008 8:52:57
NStanley 87 - Profil | St 6.2.2008 8:50:49
NDejF - Profil | St 6.2.2008 8:46:52
Kde to žije - všechna témata
21:32NBoilies TB baits- chytací řada 45
19:39NATTs hlásiče a ATTx příposlech 552
17:20NRybáři a vinařství 929
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











