použití anglické vločky

Dobrý den, pánové. Může mi někdo poradit, jak upravit anglické vločky a jak je přimíchat do vnadící směsi?
Autor diskuse: Jarda - , 7.5.2004 kaprařina - nástrahy, návnady
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMulti | Pá 14.5.2004 16:54:28

Vyrábí se z glucidexu, konopí, lnu, sv.chlebu a bramborových vloček.

    Nvašek - Profil | Pá 14.5.2004 13:21:02

    ať na to koukám jak chci pořád nevím z čeho se ty anglické vločky vyrábějí , nebo je to nějaké výrobní tajemství ?

      NSergo Aš | Čt 13.5.2004 16:56:16

      Už jsem na ně koukal,ale za tu cenu je to hodně málo muziky.

        Nzubáč | St 12.5.2004 13:34:22

        Honza: Jsou dobré na to, že když ryba najede do zakrmeného místa a začne "rýt" začnou anglikcé vločky stoupat do sloupce a potom zase padat ke dnu, čím rybu trochu zblbnou, něco jako když se přidá např. kokosová moučka, ta dělá něco podobného ...

          Nrybar3 | Út 11.5.2004 14:33:45

          Ja angl.vlocku na chvilu zalejem vodou ked uz je meka tak ju cez sito precedim a do tejto hmoty potom pridam vnadiacu zmes /suchu/ dobre to zmiesam presitujem a prevlhcim na potrebnu konzistenciu.

            NHonza | Út 11.5.2004 9:36:19

            Na co jsou ty angláni dobrý?V čem je to jiný než normální vločky?

              Nzubáč | Út 11.5.2004 7:42:16

              Já zase anglické vločky navlhčím zvlášť a až navlhčené přidávám do krmiva, nepřidávám jich moc, tak jednu hrst do 2 kg krmiva ...podle mne to stačí ....

                NPalo - Profil | Pá 7.5.2004 19:03:54

                Já míchám anglickou vločku přímo do směsi před vlhčením - tak 20% a pak navlhčím a přidám posilovač.