MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Rybaření ve Švédsku

Dobrý den.Chtěl bych se dotázat na možnosti lovu na lososových revírech ve Švédsku, informace o ubytování, vydávání licencí lokalitách lovu.Pokud už má někdo s výše zmiňovaným zkušenosti, odpovězte prosím.Děkuji

Autor diskuse: Michal Smelik
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 5.5.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N honzauta Pá 7.5.2004 23:18:04
Ve Švédsku obvykle u jednotlivých revírů ( jezer, řek) je mapka s vyznačením prostoru, kde platí povolenka, jsou zde informace o druzích ryb, povolených způsobech lovu, mírách ryb, atd.. Dále jsou zde informaci, kde lze povolenku zakoupit ( obvykle roční, měsíční, týdenní a to buď pro jednu osobu či rodinu) většinou obchod s potravinami ( na severu jsou cca po 50km) turistické informační centrum, nebo adresy místních lidí. Na mnoha místech jsou instalovány i mechanické samoobslužné automaty. Domorodci mají v porovnání s návštěvníky povoleny i chytání na naše poměry nesportovní i netradiční-do ténatových sítí. Nejlepší je seznámit s někým místním, dá se s ním chytat bez povolenky a ukáže mu místní způsoby lovu, půjčí loď, atd. Já sám jsem vloni rád využil nabídky místního na ubytování, rybolov výměnou za pomoc při natření chaty, v živitě jsem tolik štik a okounů nechytil. Bohužel lososa se mi chytit nepodařilo, podle něho nebylo správné počasí. Celkově si myslím, že není potřeba dopředu nic plánovat, každý se prostřednictvím informačních tabulí dokáže rychle zoorientovat.
N boban - ® St 5.5.2004 21:49:52
Mrkni na http://www.rybolov.com/pepa/index.html zde je vše potřebné

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareninově bazárek!

Najdete u nás starší modely navijáků a prutů, navijáky s chybějící náhradní cívkou, navijáky a pruty bez obalu (originální krabice) nebo navijáky a pruty repasované.

akce, rybareniNaviják Shimano Sustain FI

Nástupce modelu Sustain FG je přívlačový naviják s přední brzdou, vybavený hned několika novými významnými konstrukčními prvky.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen