nový web

Podívajte sa na www.rybarskenapady.ck
Autor diskuse: carper7 - Profil , 29.1.2008 všeobecné - ostatní
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPvl - Profil | Pá 1.2.2008 13:53:48

pepson - ® S Tebou to taky není jednoduchýýýýý :o§))

    NDulf - Profil | Pá 1.2.2008 13:51:56

    Nevím jak komu,ale mě se to čte jako v češtině.To je asi tou společnou vojnou.Na každém podobném webu se dá najít něco zajímavého.Podle mne je to dobrý.

      Npepson - Profil | Pá 1.2.2008 13:34:30

      Cerebro-je to smutné,že si slováci a česi nerozumejú (myslím mladšiu generáciu),ale je to bohužiaľ tak.

        Nsadraj - Profil | Út 29.1.2008 19:11:17

        jcarper7 jen to má jednu nevýhodu nejak s nedá třenba u videí dostat do další nabídky v menu protože to spadne když přejedu o dve nabídky vlevo tak mi zbytek zmizí jinak by to celkem i šlo
        A CHYBÍ TAK NEJAKEJ KONTAKT NA A NEBO SPOJENÍ NA TVIRCE NEBO SPRÁVCE A PODOBNĚ BEJVÁ TO SLUŠNOSTÍ už jen kvuli možnýpu podobnýmu připomínkovaní chyb a podobně

          Ntom-mojlov.sk - Profil | Út 29.1.2008 19:05:04

          Cerebro: ono je tazke vyhoviet kazdemu...uz som aj rozmyslal vytvorit cesko-slovensky rybarsky slovnik ale nie je dostatok casu

            NCerebro - Profil | Út 29.1.2008 17:11:07

            Hmm nevím jak vás ale mě fakt mrzí že je to slovensky, nevím proč ale jsem fakt línej tu slovenštinu číst.

              Ntom-mojlov.sk - Profil | Út 29.1.2008 17:00:41

              uz ked predstavujeme nove weby tak si tiez prihrejem polievocku :-) http://www.mojlov.sk

                NDevil 666 - Profil | Út 29.1.2008 16:48:48

                orlas2 - Díky :-)

                  Norlas2 - Profil | Út 29.1.2008 16:45:57

                  Devil-byls rychlejší:-)

                    NAltar - Profil | Út 29.1.2008 16:45:40

                    zdar ted jsem hledal a je to sk

                      NDevil 666 - Profil | Út 29.1.2008 16:45:08

                      chlapci špatně takle http://www.rybarskenapady.sk/

                        NKoki - Profil | Út 29.1.2008 16:42:48

                        mě to taky nic nenaslo-carper7 tobe to něco naslo?

                          NM!ld@ - Profil | Út 29.1.2008 16:38:17

                          KEULI: to sem už taky zkoušel a nic.

                            NKEULI - Profil | Út 29.1.2008 16:35:25

                            nemá tam být cz.??

                              NM!ld@ - Profil | Út 29.1.2008 16:33:39

                              Nevím jak vám ale mě to nic nenašlo.