Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

NDeejv - Profil | Čt 15.7.2021 23:42:34

Tak dva týdny zpět sem chytl na dřevce toto: na spláveček, kukuřička s červem, souboj jak s parmou. Tipl bych to na křížence podoustev x tloušť... zajímavá rybka :-D

    Nzdenos - Profil | St 14.7.2021 21:35:40

    Jeden pěkný "třešňový" z Dřevky...

      Nskřet - Profil | Ne 9.5.2021 14:38:04

      Na Ordějov je nemožné regulovat odtok. Potapěči od povodí Moravy to zkoušeli a nešlo to . Tak se muselo přistoupit ke slovení ryb a neplánovanému vypuštění přehrady. Od té doby to bylo několikrát plné po deštích. Taky tam jezdí debilci s teréňákama a pak je tahají traktorem ven.Na zimu by se to mělo napustit,tak snad to stihnou.

        Nantony - Profil | Ne 9.5.2021 11:49:34

        Vaša >> ale s tím bivakováním uprostřed revíru to neberte tak vážně, jeden to šel prubnout:
        https://www.novinky.cz/krimi/clanek/hasici-na-uherskohradistsku-zachranovali-chlapce-zapadleho-do-bahna-v-rybniku-40359646

          Nantony - Profil | Ne 9.5.2021 10:21:35

          Vaša >> asi tak to tam teď vypadá...

            NVaša - Profil | Pá 7.5.2021 17:54:59

            antony >> díky za info. Petrův zdar

              Nantony - Profil | Pá 7.5.2021 7:16:27

              Vaša >> tak, tak, teď je vypuštěný, opravuje se hráz

                Nmagmaman - Profil | Čt 6.5.2021 19:09:14

                antony >>LOL

                  NVaša - Profil | Čt 6.5.2021 14:22:08

                  antony >> moment. Nechápu. Je snad vypuštěný nebo co?

                    Nantony - Profil | Čt 6.5.2021 12:28:27

                    Vaša >> na Ordějově teď můžeš bivakovat i uprostřed revíru

                      NVaša - Profil | Čt 6.5.2021 10:32:43

                      magmaman >> může se na Ordějově s bivakem?

                        Nmagmaman - Profil | Čt 6.5.2021 9:22:09

                        nejradeji chytam na ordějově ne peletu

                          NCiffik - Profil | Po 19.4.2021 10:36:46

                          zdenos >> Tak jak píšeš, voda pořád dosti studená. Mám letos na Moravě 10 vycházek a kromě tuny cejnků spíše dlaňových velikostí jsem lepší rybu prakticky ještě neviděl. Abych byl konkrétnější - jen pár cejnů, jedna plotice, karas a kapřík.

                          Konečně se může mimo hranice okresu, tak to příště zkusím někde níže (pod UH), ale nedělám si iluze...

                            Nzdenos - Profil | Po 19.4.2021 9:27:19

                            Jak Vám to bere borci? Já byl včera po dlouhé době na Moravě....teče "sněhová" voda, ledová jako břitva....Za celé odpoledne vymodleno cca 10 skaláků. Kolega na 20 mm kouli vytáhl parmu 68 cm...
                            P.S. foto ilustrační :-)

                              NDeejv - Profil | Po 29.3.2021 22:14:05

                              geni3ds >> Paráda, kapříci vždy potěší na lehké náčiní, i když je jich někdy moc... Plavačku bych vubec nepodceňoval, právě naopak hlavně na menšich revírech v mnohém předčí feeder. Lehkost, rychlost, tiché náhozy, chytání ve sloupci na dně... Plavačku jsem si v poslední době hodně oblíbil, a když jdu na dřevku, tak hodně zvažuju, jestli vzít feeder nebo plavačku.

                                Ngeni3ds - Profil | Po 29.3.2021 18:51:10

                                Já jsem byl v neděli na hodinku na Dřevnici. Sice na splávek s rohlikem, ale zadařilo se. Dva tloušti a dva kapříci. (47,45)

                                  Nzdenos - Profil | Po 29.3.2021 17:32:27

                                  Ciffik >> bohužel na ryby jsem měl málo času, tak jsem byl na chvíli jen ve Zlíně na "Kudlině"... V sobotu jsem jel kolem Moravy na kole a koho jsem se ptal, tak jen kroutil hlavou že nic nejde 😔.

                                    NCiffik - Profil | Po 29.3.2021 7:25:12

                                    zdenos >> Byl jsi nakonec? Jsem to balil kolem 13 h na oběd a někdo pod mostem seděl, tak jsem si říkal...

                                    Jinak nedělní chytačka parádní. Už začali kousat i lepší cejni. Jinak krom cejnů/cejnků jsem letos z Moravy ještě jinou rybu neviděl...

                                      Nzdenos - Profil | Pá 19.3.2021 21:41:17

                                      Ciffik >> taky jsme se díval na předpověď, ale myslím že ještě týden vydržím :-). Příští víkend už má být i celkem teplo, tak pokud se nezvedne průtok v Moravě tak vyrazím do Napa pod Fatru...

                                        NCiffik - Profil | Pá 19.3.2021 13:28:35

                                        zdenos >> Zvažoval jsem, ale asi vydržím ještě týden. Má být stupeň nad nulou... absťák jsem zahnal min. týden, tak to ještě týden do další chytačky patrně vydržím, ale klidně se někdy přidám =)