Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

Nsidla - Profil | Po 8.11.2021 12:25:30

Ciffik >> jakéže to mají podmínky, které ti vadí?

    NKoumak - Profil | Ne 7.11.2021 22:01:28

    Caldas >> No jo tak to víme, že rybožravý predátor je největší průser a vždycky se na něj dá svalit vlastně úplně všechno. :D :D :D :D

      NKoumak - Profil | Ne 7.11.2021 22:00:12

      Leffi >> Co by mi na to řekl hospodář je mi víc než jasné vzhledem k tomu, že ohledně tématu vysazování nějákých "nadstandartních" druhů jsem se s ním bavil a vždy mi bylo řečeno, že to není v zarybnovacím plánu tudiž se to nemůže vysadit. Bohužel si tomto přístupu myslím své a o zarybnovacím plánu taky. Bohužel kde není vůle nepomože nic. Nehledě na to, že náš hospodář má přístup takový, jaký má a nejsem si úplně jistý, kam by opravdu ti okouni přišli. A to bych měl možnost sehnat asi i větší kousky.

        NCaldas - Profil | Čt 28.10.2021 12:53:59

        Koumak >> pozor při telefonátu s hospodářem, aby tě přes sluchátko telefonu, nesežral nějaký jeho oblíbený RYBOŽRAVÝ PREDÁTOR 😂😂😂😂

          NLeffi - Profil | Čt 28.10.2021 8:33:37

          Koumak - Ahoj, problém by to asi ani nebyl, ale potřebuješ mít papír o bezinfekčnosti, tudíž nemůžeš vysazovat rybu jen tak. Na stránkách máš číslo na hospodáře, tak mu zkus zavolat.

            NDeejv - Profil | Út 26.10.2021 16:44:18

            Koumak >> Určitě bych se zkusil obrátit na svaz, i když oni určitě mají dané vysazovací plány. Ale taktéž nevím jak to funguje, jestli mají své závazné distributory a nebo se můžou z hlediska zarybňování obracet na menší osobní zakázky. Každopádně si myslím, že okoun je určitě supr a ve vodě neuškodí, narozdíl třeba od posvátných kaprů. :-D

              NJohnyL - Profil | Út 26.10.2021 11:39:31

              Koumak >> jsem úplný laik co se týče cen ryb a jejich nasazování, takže neumím zhodnotit, jaký přinos takový množství může mít, každopádně mi ta cena přijde velice lidová a je škoda, že se okouni více nevysazují, ve svém okolí znám jenom velmi málo revírů, kde se dají chytit. Kam bys je chtěl nasadit? Můj pohled řadového rybáře je, že takové malé okounky vymlátí velmi rychle jiní dravci na revíru...zvláště ten jeden, který je poněkud přemnožený... :)

                NKoumak - Profil | Út 26.10.2021 9:53:59

                Zdarec ve spolek, ozývám se po dlouhé době. Nicméně jsem zase sháněl okouny k nasazení a včera jsem dostal nabídku na 1000ks okouna velikostně kolem 10cm za cenu 1,5kč/ks takže by to vycházelo na 1500Kč. Já bohužel teďka prachy nemám a nežádám ani vás o ně, ale myslím si, že takové množství už by mohl řešit svaz. Asi by se dali sehnat i větší, ale nejspíš ne v takovém množství. Nicméně to je přes kamaráda a když jsem mu psal, jestli by nevěděl o nějákých okounech, tak mi do dvou dnů nabídl tuto nabídku. Kdybych ty prachy měl asi bych váhal, jestli do toho jít a zastupovat práci svazu nicméně okoun je má srdcovka a ty prachy bych za ně nejspíš utratil. :D Nicméně bych se chtěl zeptat na váš názor, co si o tom myslíte. Já si myslím, že kdybych tuto nabídku předložil svazu, tak se na to asi stejně vysere, ale dle mého je to teda dost lukrativní nabídka.

                  NCaldas - Profil | Po 6.9.2021 16:28:41

                  zdenos >> To je určitě chválihodné, nicméně jak to říci - zbabělé….
                  Já sám jsem se ti nabídl na pomoc a nemám s tím problém, doposud si mi nezavolal a nedomluvil se(čekal jsem). Ale přehodil jednoduše práci na jiné.
                  Škoda, mohli jsme se poznat osobně a třeba ukázat veřejnosti, že i někteří rybáři jsou slušní a spořádaní lidé.

                    Nzdenos - Profil | Po 6.9.2021 14:51:14

                    Caldas >> zadal jsem podnět k úklidu na odbor městské zeleně ve Zlíně, tak uvidíme...

                      Nzdenos - Profil | Pá 3.9.2021 9:58:05

                      Přidá se ještě někdo a pomůže při úklidu Kudlovské nádrže?

                        Nzdenos - Profil | Pá 3.9.2021 9:57:45

                        Caldas >> To je slovo chlapa.

                          NCaldas - Profil | St 1.9.2021 23:11:48

                          Pokud to opravdu sám nezvládneš, nemám s tím sebemenčí problém. Telefon najdeš u mě v kartě. Zavolej a můžeme se domluvit

                            Nzdenos - Profil | St 1.9.2021 21:47:12

                            Caldas >> budu rád když mi s tím pomůžeš 😉

                              NCaldas - Profil | St 1.9.2021 7:08:05

                              zdenos >> na Kudlovské se schází kde jaké individua, bezdomovci tam běžně bydleli apod.
                              Řekl bych že výjimečně není máslo na hlavě jen rybářům, ale jiným. Vem pytel, posbírej to, jiní to neudělají….. 👍

                                Nzdenos - Profil | Po 30.8.2021 22:24:13

                                Nepěkný pohled na břehu jednoho z revíru Dřevnive 1A :-(

                                  NCiffik - Profil | Út 3.8.2021 11:25:03

                                  Deejv >> Pěkná ryba. Jednou si tu Dřevku budu muset projít. Zatím jsem stihl s Ul vláčkou projít jen malý úsek kolem Malenovic (mladá byla shoppingovat), a krom malých tlouštíků nic.

                                    Nmagmaman - Profil | Út 3.8.2021 10:54:50

                                    včera na vláře - 1 kapr,2 plotice, jedna ouklejka. dnes také na vláře a ostroretka par minut před odchodem ... byla osobák 39 cm na kukuřici

                                      NDeejv - Profil | So 17.7.2021 19:41:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnes jsem byl s třešněma taky. První záběr a hned krásných 51cm. Jsou tam pěkní...

                                        Nmarsz - Profil | Čt 15.7.2021 23:51:17

                                        Deejv >> Vážně podezřelá ryba