Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

NCiffik - Profil | Pá 19.3.2021 13:27:18

zdenos >> Zadávali se biologické průzkumy na jež budou podkladem pro povolovací procesy a nezbytná povolení/výjimky. Ještě to potrvá =)

    Nzdenos - Profil | Pá 19.3.2021 11:26:35

    Chystá se o víkendu někdo na ryby?

      Nzdenos - Profil | Pá 19.3.2021 11:25:25

      Ciffik >> Tento záměr je znám už několik let :-). Už se chystají "kopnout" do země?

        NCiffik - Profil | Čt 18.3.2021 12:34:36

        Pro info, Ředitelství vodních cest chystá záměr realizace plavební komory a rybího přechodu na jezu v Bělově...

          NDeejv - Profil | Ne 14.3.2021 12:52:52

          zdenos >> Ano :-)

            Nzdenos - Profil | Ne 14.3.2021 11:36:15

            Deejv >> super...Dřevka?

              Nmarmyš - Profil | So 13.3.2021 20:13:01

              Ciffik >> Zlatí komunisti,to byl Štěrkáč Otrokovice,Pahrbek............

                NCiffik - Profil | So 13.3.2021 19:33:59

                Deejv >> Moc hezký. Zimní šoulačka s matchovkou, centrepinem a rohlíkem. To můžu =) Loni jsem se přistěhoval, bohužel, jsem se ještě na Dřevku nepodíval =/ Napravím snad v tomto roce.

                  NCiffik - Profil | So 13.3.2021 18:54:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  marmyš >> Stojáky v Napa má pod sebou Napajedla -Spytihněv - trhli se od svazu a za podmínek, co mají, zůstanu u svazovky. Ale nevadí...dneska jsem byl na Moravě, bordel ještě teče, ale už se dá, byť v tom větru to byl fakt očistec. Chyceno několik cejnků a dva cejni. Spíše dlaňová velikost, ale jako první letošní rybky potěšili =)

                    Nmarmyš - Profil | So 13.3.2021 18:51:50

                    Ciffik >> Na Starou Moravu nemůžeš?

                      NDeejv - Profil | So 13.3.2021 12:54:09

                      Taky jsem byl jednou ke konci unora. Tloušti berou nádherně a pěkní ;-)

                        Nzdenos - Profil | Pá 12.3.2021 21:14:40

                        Ciffik >> hned bych vyměnil Dřevnici za Moravu :-D. U nás ve vodě tekl jen hajzlpapír....

                          NCiffik - Profil | Pá 12.3.2021 21:11:59

                          zdenos >> Paráda, já můžu akorát na Moravu (katastr Napajedla), byl jsem zhruba před týdnem a vodou šlo tolik bordela (trávy), že se nedalo. Možná zítra dám pokus č. 2.

                            Nzdenos - Profil | Pá 12.3.2021 21:07:54

                            "Žije" tady ve skupině ještě někdo? Přidávám dnešní úlovek z Dřevnice.

                              Nzdenos - Profil | Pá 9.10.2020 13:22:19

                              Zlínská zimní liga 1. kolo - na základě rozhodnutí vlády ČR, ruším 1. kolo.

                                Nzdenos - Profil | Po 5.10.2020 12:19:18

                                Ciffik >> je to taková spontální akce :-), nic co by se předem domlouvalo se sponzory atd... Na každý závod můžou být propozice upraveny :-).

                                Z.

                                  NCiffik - Profil | Po 5.10.2020 12:06:08

                                  zdenos >> Vidím rozpor v třetím bodě. Jinak škoda, že jste s tím nevyšli dříve... možná se přijdu alespoň mrknout.

                                    Nzdenos - Profil | Po 5.10.2020 11:28:12

                                    Zlínská zimní liga 1. kolo

                                    Revír: Morava 13A – štěrkoviště Hráza
                                    Kdy: 10.10.2020
                                    Mapa: https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=17.41474​30&y=49.2894775&z=17&rc=97a6lx8V13gp0fY6&rs=coor&rs​=coor&ri=&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&xc=%5B%5D&rut​=1

                                    Harmonogram:
                                    sraz v 6:30 hod. na místě u vody !!! nikoliv parkoviště!!

                                    Losování hned po prezentaci všech – 6:35 – na nikoho se nečeká!!!
                                    Krmení 7:55
                                    první kolo 8:00 – 10:30
                                    Krmení 11:25
                                    druhé kolo 11:30 – 14:00
                                    Vyhodnocení: cca 14:15
                                    Časy obou kol jsou orientační, vše bude dle domluvy na místě.

                                    Startovné 100 Kč/kolo.
                                    Pravidla budou následující:
                                    1) Loví se pouze na 1 feederový prut s 1 návazcem. Methood feeder je zakázán!
                                    2) Vnadí se pouze krmítkem a tentokráte se 5 minut předem krmí
                                    3) Objem návnady je omezen na 6 litrů sypké směsi včetně hlíny (a případných posilovačů) a 1 litru živých nástrah a obě kola – kontrola před prvním kolem závodu.
                                    4) Patentka je zakázána
                                    5) Každý závod má dvě kola. Jedno kolo trvá 2,5 hodiny
                                    6) Ryby se nesakují, pouze měří – 1cm = 1 bod, ryby si měří a zapisuje každý sám, délku a pořadí hlásí sousednímu závodníkovi, ten buď souhlasí a pak lovec rybu pustí či si ponechá, nebo nesouhlasí a délku jde přeměřit. Pokud zjistí délku menší, ryba se nepočítá.
                                    7) Ouklej se neboduje
                                    Závodníci budou rozděleni do 3 až 4 sektorů podle počtu startujících. Rozestupy mohou být menší než obvykle, dle možností terénu.
                                    Přihlášky na FeederZlin@seznam.cz do 09.10.
                                    Počet startujících omezen na 20.

                                      Nzdenos - Profil | Po 5.10.2020 11:24:01

                                      Zlínská zimní liga 2020/2021

                                      Letošní zimu zkoušíme rozjet nový seriál feederových závodů s názvem „Zlínská zimní liga“. Tyto závody budou neoficiální, bez rozhodčích, jen za symbolické startovné a se symbolickou výhrou. Nebudeme ani uzavírat revíry, protože se předpokládá, že v zimě nebude u vody velký rybářský tlak.

                                      Pravidla budou následující:
                                      1) Loví se pouze na 1 feederový prut s 1 návazcem. Methood feeder je zakázán!
                                      2) Vnadí se pouze krmítkem. 5 minut před začátkem kola povoleno zakrmování.
                                      3) Objem návnady je omezen na 2 litry sypké směsi včetně hlíny a 250 ml živých nástrah na jedno kolo
                                      4) Patentka je zakázána
                                      5) Jedno kolo trvá 2-3 hodiny – bude vždy upřesněno v propozicích
                                      6) Ryby se nesakují, pouze měří – 1cm = 1 bod, ryby si měří a zapisuje každý sám, délku hlásí sousednímu závodníkovi, ten buď souhlasí a pak lovec rybu pustí či si ponechá, nebo nesouhlasí a délku jde přeměřit. Pokud zjistí délku menší, ryba se nepočítá.
                                      7) Ouklej se neboduje

                                      Startovné 100 Kč/kolo. Výherce kola bere 50% vybraného startovného. Druhá polovina se ponechává na závěrečné vyhodnocení Zimní ligy. Přihlášky na email FeederZlin@seznam.cz

                                      Vybrané revíry a předběžné termíny:

                                      1. kolo – Morava 13 A – štěrkoviště Hráza – 10.10.2020
                                      2. kolo – Dřevnice 1 – listopad – bude upřesněno
                                      3. kolo – Morava 12 – prosinec – bude upřesněno

                                        NKoumak - Profil | Ne 20.9.2020 15:32:40

                                        Deejv >> Aha dobře juknu na ně. Díky za tipy.