Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

NKoumak - Profil | Ne 20.9.2020 15:31:20

Jinak bando mám dvě zprávy pro vás. Dostal jsem nabídku na to dělat vedoucího karné komise. Ještě nemám žádné info o tom, takže nejsem vubec rozhodlý, že to vemu, protože mám svoje priority, které musím dotáhnout dokonce. Na jednu stranu jsem zvědavý, jak budou znít podmínky. Hlavně co bych chtěl je abych měl hlas na výboru a mohl hlasovat o věcech. A ostatní uvidím, co to bude obnášet, ale jak říkám, mám své závazky, které jsou prioritnější, a když by tato činnost byla časově naročná, tak bych to nevzal. A druhá věc je, že se pomalu, ale jistě blíží VČS a tak vám píšu dopředu, jestli máte nějáké napady a návrhy, co by se mohlo projednat. Za sebe mám dva návrhy, ale chětl bych jít na veřejnost jen s jednim. Jeden návrh je zavedení míry okouna. V lepším případě bych chtěl míru na celou jižní moravu, ale asi bych byl rád i za zlísnké vody. Každopádně počítám s velkým odporem a nevolí a připravuju se na nejhorší, že tento návrh bude smeten ze stolu. Druhý návrh je zavedení minimální velikosti nástražek, ale myslím si, že toto je ještě víc ožehavější téma, než ten okoun. Byl bych rád za oboji, ale chci vystoupit s jedním navrhem a doufat, že projde.

    NDeejv - Profil | Ne 20.9.2020 13:35:24

    Koumak >> Na ul mám tento: (2,2m 1-7gr)
    https://www.tropicliberec.cz/prut-mikado-lexus-sapp​hire-2-6m-1-13gr/?
    Je proutek převážně na gumy, díky jeho citlivé špičce cítím každé drbánky, naopak má hodně tuhé tělo, takže je nutno mít dobrý naviják s dobrou brzdou at ryby neurážíš, já sem s ním spokojený mám ho už 6 let, chytám s ním malé gumy do 4 cm, 1-3g jigovky
    Pro víc muziky bych určitě zkusil: https://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty/13680​-prut-mikado-blocks-player-240m-1-9g.html
    https://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty/15404​-prut-mikado-lx-sapphire-fazlite-220m-7g-5900637012​498.html
    opět pruty hlavně na malé gumy

      NKoumak - Profil | Pá 18.9.2020 11:48:16

      Zdravím bando, potřebuju poradit zlomil se mi prut na ulko a hledám náhradu. Délkově bych si představoval nejmín 210, když by bylo víc bylo by to idelání. Odhozovka měl jsem 2-10g kdyby to bylo do 12g asi bych se nezlobil. Napadá vás něco?
      Díky za tipy

        Nmeteor - Profil | Čt 18.6.2020 11:43:55

        Deejv >> já myslím, že za Unihobby je to mrtvé od té doby, co tam kokoti vykáceli stromy na jižní straně. Býval tam stín, což pro ryby byla v létě paráda. Takhle tam celý den paří a stojí to za vyližkoště :-(
        Ale třeba se pletu...

          NDeejv - Profil | St 17.6.2020 14:43:44

          Jo, taky sem byl včera na dřevce a co se týče počtu ryb tak to nebylo až tak špatné. Ale co se týče nějakých dravců tak to už špatné je... jako házet 6 hodin do řeky a nechytit jednoho lepšího dravce, to se mi snad ještě nestalo (kromě teda 3 menších okounů na jednom fleku, ti mě spasili). Tloušti jinak brali i jeden pěknější 45cm + podseklý kapr, kterého sem tahal na 6g prut tak pul hodiny. A kolem uni hobby se mi zdá že je to mrtvé dvojnásobně.. Jestli je to kvuli te otravě nebo těch 20 kormoranu v zimě. kdo vi :/

            Nzdenos - Profil | St 17.6.2020 7:01:10

            Včera jsem byl teda zahájit... Druhové složení i velikost ryb pěkná. Ale toto byly jediné ryby které se nechaly přemluvit....

              Npepis - Profil | Čt 11.6.2020 10:57:55

              meteor >> Hlavně nad tím rybníkem je i nějaká skládka a úložiště popílku, takže si člověk udělá hned představu, co všechno za dobroty prosakuje ven a dostává se potokem až do rybníka.. Já z tama vzal rybku pouze jednou a už to víckrát neudělám :D ..

                NLeffi - Profil | Út 9.6.2020 22:15:38

                meteor - Nepomohlo 😟 sice už je to asi tři roky, ale myslím si, že to bude pořád stejné.

                  Nmeteor - Profil | Út 9.6.2020 9:53:00

                  Leffi >> ani mléko nepomůže??

                    NLeffi - Profil | Po 8.6.2020 10:23:31

                    cindy - Smrad toho bahna z toho masa ničím nedostaneš.

                      Ncindy - Profil | Pá 5.6.2020 8:05:55

                      pepis >> Nechci, ale taky by mně zajímalo proč?

                        Nmeteor - Profil | Čt 4.6.2020 11:40:18

                        pepis >> proč??

                          Npepis - Profil | St 3.6.2020 15:34:30

                          cindy >> Akorát pokud si z tama budeš chtít nějakou rybku ponechat tak upozorňuji, že to není dobrý nápad :) ..

                            NLeffi - Profil | Po 1.6.2020 13:58:00

                            cindy - Je tam samovyter kapra, takže na pobavení super. Jinak je tam kapř lín amur a nějaká drobot.

                              Nmeteor - Profil | Po 1.6.2020 9:37:52

                              cindy >> Kačák?? Jop, tam se chytá. Ale nějakou dobu to bylo vypuštěné, takže těžko říci, jak je to s rybí osádkou...

                                Ncindy - Profil | Ne 31.5.2020 19:24:10

                                Ahoj, nějakou šťastnou náhodou jsem zabloudil k revíru Dřevnice 1A Prštné. hezká malá voda, žádné vysezené místa.… chytá se tam 😀?

                                  Nmarsz - Profil | Ne 12.4.2020 23:23:00

                                  zdenos >> tak to bude nejspíš někde mezi těma dvěma rybníkama, že:-)

                                    Nzdenos - Profil | Út 10.3.2020 12:47:29

                                    PNfeeder >> Dobrý je úsek mezi Přílukem a Otrokovicemi.

                                      NPNfeeder - Profil | Ne 8.3.2020 9:45:12

                                      Děkuji ,doporučíte prosím nějaký vhodný úsek ?

                                        NKoumak - Profil | So 7.3.2020 18:43:08

                                        PNfeeder >> Čau no na feedr bude lepší asi Dřevnice, co se týče pestrosti druhů ryb. Rybníky bych asi vynechal, protože je tam převážně kapr a to jen pár týdnu po vysazení. ALe Dřevkou chybu neuděláš.