Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

meteor - Profil | Čt 2.1.2020 10:35:36

Leffi >> lepší by bylo hájení alespoň 14 dní po vysazení. Důvod?? Kapři se vychytají později :-)
Takhle to funguje v relativně hodně MO a mají s tím dobré zkušenosti. Kapr se za 14 dní trochu otrká a už ho nechytíš na vařenou nudli jako hned po vysazení.

    Koumak - Profil | St 1.1.2020 19:06:13

    ruda 59 >> Zdravím Vás toto bohužel nikdy neprojde, protože už jsem se o něco podobného pokoušel, ale drtivá většina není schopná připustit žádné hájení po nasazení, natož hájení kaprů. Na ty se totiž třepe převážná většina členů, kteří jsou schopni chodit na daný revír i několikrát do týdne. Bohužel s tímto se nedá nic udělat, protože to neprojde přes hlasování.

      Leffi - Profil | Út 31.12.2019 17:10:55

      ruda 59 - A k čemu bude toto zrovna dobré?? Že se kapř zmasí o pět dnů později?? A navíc by se musely hájit všechny vody, tzn. zákaz lovu na všech zlínských revírech!!!

        ruda 59 - Profil | Út 31.12.2019 8:24:52

        Koumak >> Zdravim,prosim tě,když máš takové známosti ,tak prosaď,aby po nasazení kapra byly na mrs. Zlin kapři hájeni aspoň pět dnů děkuji Ruda

          Koumak - Profil | Po 30.12.2019 22:33:22

          Zdarec kořeni, tak dneska jsem na svazu kontroloval bližší podmínky na nový rok a můj návrh za zvýšení míry, který byl odsouhlasený na chůzi, prošel i na zasedání v Brně a u Dřevnice 1 a 1A bude nově míra štiky 60cm. Už je to tam černé na bílem. Je to sice jen střípek, ale třeba se budou dat prosadit i další návrhy. Náš předseda byl zvolen v Brně na předsedu nebo co a chtěl bych i přes něho protlačit nějáké návrhy, aby šly celoplošně a ne jen na naše revíry. Např míru u okouna, ponechaní určitého počtu ryb atd. Ale to bude běh asi na dlouhou trať. Teď mám v plánu prosadit nákup a vysazení okounů do Dřevnice. Nějáké spojence bych na svazu měl, ale otázka je, jestli to projde u hospodáře a předsedy. Nicméně příští rok tu má byt extraliga v přívlači a údajně by chtěli pustit nějáké peníze na zarybnění, čehož bych se chtěl chytit a tlačit na nákup okouna a jelce. Navíc bychom měli dostat nějáké prachy jako odškodné za otravu v loukách na Dřevnici a i případně z tohoto bych chtěl tlačit, aby se aspoň částka za uhynulé okouny dala znova za nákup okounů.

            Koumak - Profil | St 27.11.2019 18:50:12

            zdenos >> aha tak to asi ne.

              zdenos - Profil | St 27.11.2019 17:25:43

              Koumak >> a já myslel že se ozve někdo kdo bude chtít jít 1.1. na ryby :-)

                LucPav - Profil | St 27.11.2019 9:13:21

                Koumak >> SZ

                  Koumak - Profil | Út 26.11.2019 21:34:22

                  zdenos >> To se uvidí. Ale vidím to zas tak kolem toho druhého termínu asi.

                    Koumak - Profil | Út 26.11.2019 21:30:00

                    Tibiik >> Hmm trochu su na vážkách, jestli tam jet. Jako rybářské výzvy mám docela rád a rád objevuju pro mě nové místa, ale jestli je to tam až tak s těma trhákama, tak nerad bych si vyprázdnil krabičku před koncem sezony. Jinak ta fotka je hezka. Věřím, že tam ta příroda ještě moc nepoznala zásah člověka a žije si to tam po vlastním.

                      Koumak - Profil | Út 26.11.2019 21:27:36

                      LucPav >> Jaj. Jako mám rád rybářské výzvy, ale nechtěl bych si vyprázdnit krabičku tesně před koncem sezony. :D :D A jen nějáký tip na jiný úsek? Nechci konkrétní místo, ale jen třeba úsek a zbytek bych si dohledal podle map. Toto mě láká, ale nepíšete o tom moc hezky teda. :D :D :D

                        zdenos - Profil | Út 26.11.2019 18:39:02

                        Panové, kdy si plánujete kupovat povolenku na rok 2020?

                          Tibiik - Profil | Út 26.11.2019 17:35:52

                          Koumak >> Jedna tuším z únorové procházky...

                            Tibiik - Profil | Út 26.11.2019 17:19:48

                            Koumak >> Ale za procházku to tam stojí,je to fakt nádherný kousek Moravy,
                            budeš nadšený,horší to bude s nástrahama,mě trvalo asi 10 roků než sem našel v těch stromech kde sa dá trochu vodit nástraha,klidně aj na dvacet náhozů dvacet gum.-) Ale nechcu tě odrazovat,třeba si svůj plácek najdeš,....a jak píše David,jen pro silné nátury...tož hodně štěstí:-)

                              LucPav - Profil | Út 26.11.2019 15:22:15

                              Koumak >> abych ti řekl pravdu, tak to byl spíš fór, abys tam jel....je to snad nejtěžší úsek řeky Moravy, co znám.....chytám M10, M9, M8 a M6....a zrovna na M6 bych neposlal ani nepřítele :-) vážně..... je to krásné, ale tak těžké a tak drahé, že je to jen pro odvážné.....ovšem ryby tam jsou a to velké, ale hledat je mězi těma stromama (doslova), je jen pro silné nátury..... zkus se zaměřit jinam.....

                                Koumak - Profil | Út 26.11.2019 14:43:35

                                LucPav >> No já mám letos svoje dva cándaty jednoho asi kolem 60 a jednoho tak 45 cca. A celkově za život to jsou moji 4 candáti. :D No a štiky spíš menší do těch 70. Tak uvidím, jestli se mi o víkendu zadaří. Jako je mi jasné, že určitě se bude dat chytit slušná ryba i blíž, ale nemám to tak nachozené a v moc regulovaném úseku nevím čeho se chytit a většinou končím nulou. Tento úsek se mi líbí těma meandrama, tak třeba se něco ukáže a nevykrvácím tam moc s nástrahama. :D

                                  Koumak - Profil | Út 26.11.2019 14:39:48

                                  Tibiik >> Jaj tak to nezní teda moc pozitivně. Já mám jen dvě krabičky to se vrátím asi s práznýma teda. :/ To jsem netuším, že je to tam takova sada teda.

                                    LucPav - Profil | Po 25.11.2019 21:30:17

                                    Koumak >> jo a melke to tam neni....vim o dire - 8m....ale celkove je to vzdy na jedne strane hluboke....je to tam vazne krasne....ale....jinak ryby se daji pochytat i bliz....tech mist je hodne....letos je ale asi nejaky blby rok, aspon pro me....dari se stridavooblacno....

                                      LucPav - Profil | Po 25.11.2019 21:27:04

                                      Koumak >> tak jak ti psal Tibor....auto u mostu a krabicek si vem vic....

                                        Tibiik - Profil | Po 25.11.2019 17:22:50

                                        Koumak >> Těch krabiček si vem víc,já to tam občas proběhnu,na 100 náhozů v průměru 50 gum,tož hodně zdaru:))) a auto necháš u mostu.-)