Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

NKoumak - Profil | Po 25.11.2019 11:59:29

Fuldík >> No snažím se byt u vody kdykoliv možu, ale ne vždy to de. Bohužel vím, že to by to vypadalo jinak, kdybych byl třeba třikrát týdně u vody, ale to mi čas bohužel nedovoluje.

    NKoumak - Profil | Po 25.11.2019 11:57:56

    LucPav >> Díval jsem se na to no. A mám v plánu tam vyrazit. Ale trochu mám strach kolik je tam vody, jestli to není moc mělké v těch meandrech. No to su rád, že je to tam takový hard core. :D :D :D To zas bude čistka v krabičce, ale jestli se něco podaří chytit, tak by mi to asi zas tolik nevadilo. Horší je, když vyprázdním krabičku a nemám kontakt s rybou, to su nasraný ještě druhý den. :D :D :D A auto můžu nechat u toho mostu ne?

      NLucPav - Profil | Ne 24.11.2019 19:57:24

      Koumak >> jestli chces krasnou reku, prirodu atd, tak Morava 6, od mostu po proudu dolu..., to je krasna cast reky Moravy... ale je to parezova chaloupka, je to tam tezke a nedostanes se tam autem. Mrkni na mapy....

        NFuldík - Profil | Ne 24.11.2019 19:49:27

        Jestli chceš,chytat,tak musíš být co nejvíc u vody,bez toho to nejde.Já na to seru,nemám už tu motivaci.Jdu jen občas...

          NKoumak - Profil | Ne 24.11.2019 12:40:08

          Fuldík >> No mně moc neláká ta velká vodní plocha a co jsem viděl fotky z tama, tak mi to příjde i dost jako měsíční krajina. S bráchou jsme navštili minulý víkend jednu pískovnu, ale foukalo jak svina a já neměl kontakt s nástrahou, takže jsem tam dělal jen dobrý dojem, ale snad krom jedné vycházky jsme vždy aspoň jednu štičku chytli. Ale chtěl bych se teď zaměřít na Moravu níž po proudu kolem za Veselím dolů až ke Strážnici. Podle map to tam vypadá hezky, ale tento víkend jsem nikde nebyl byly na starosti jiné věci, ale příští víkend bych chtěl vyrazit. A zkusit štěstí. Tam ta Morava vypadá docela pěkně, tak třeba tam nějáká rybka bude. Ještě mám jeden tip na řeku, ale to uvidím, jestli to letos stihnu. ALe samotnému se mi moc jezdit nechce. :D

            NFuldík - Profil | So 23.11.2019 12:09:59

            Koumak >> Řekl bych ,že tam je hovno,našel bych si jinou vodu.Byl jsem tam dvakrát a skoro nic.Řikají to i jiní.Na mě to pusobí ,jako mrtvá voda,co se dravců týče...
            P.S.Ale zkus,třeba budeš mít štěstí.😉

              NKoumak - Profil | St 20.11.2019 21:24:14

              meteor >> aha no věřím, že na takové vodě to počasí to bude asi hodně ovlivnovat chování ryb.

                Nmeteor - Profil | St 20.11.2019 14:40:21

                Koumak >> ano, tak čtyři pět let zpátky. Na přívlač. Byl jsem tam s kamarádem, který to tam trochu zná... ale chytli jsme kulový, bylo počasí na pikaču.

                  NKoumak - Profil | St 20.11.2019 13:59:16

                  meteor >> Aha. A tys na tom štěrku uz chytal? Ja bych nevedel čeho se chytit na tak velké vode.

                    Nmeteor - Profil | St 20.11.2019 9:30:55

                    Koumak >> se uvidí. V týdnu má / mělo pršet... Jop, na tom megaštěrkáči se pořád těží, pravda. Ale voda je to pěkná :-) a jak jsem psal, je dobré vědět, kam jít.

                      NKoumak - Profil | Út 19.11.2019 18:00:55

                      meteor >> myslis, ze bude zvedla? No ten megasterkac jsem mel taky v merku, ale kdyz jsem si přečetl, ze jak se tam furt tezi, tak je tam hloubka aj 35m, tak to nez mi dopadne nastraha, tak si stihnu zajít na oběd a dat si kafe. Navic tam radil nejaky kokot, co napichal do země nejake hroty a hromadě lidi tam zarvaly pneumatiky. :-/

                        NKoumak - Profil | Po 18.11.2019 18:55:33

                        Kořeni dobra zprava. Dneska jsem by po delší době na svazu a muj navrh ze schůze na zvýšení míry štiky na 60 prošel aj v Brně a je to odsouhlasene, takže od příštího roku by to mělo platit.

                          Nmeteor - Profil | Po 18.11.2019 13:36:34

                          Koumak >> no vzhledem k počasí to na řeku moc nevidím :-( ještě je docela zajímavá varianta ten megaštěrkáč(?) u Hulína, ale tam člověk musí vědět, kam zajít ;-)

                            NKoumak - Profil | Po 18.11.2019 13:03:26

                            meteor >> Tak aspon jste měli kontakt, my s brachou byli taky na jedné piskovne a ten vetr byl šílený. Ja se svým prutem do 25g jsem mohl jit dom, protoze jsem krom par chvilek, kdy nefoukalo jsem nemel kontakt ani s nastrahou, natož s rybou. Jelistli mi to čas umožní chtel bych v sobotu zase nekam vyrazit. Nejspis asi na moravu, ale ta v sobotu dost valila, tak uvidim no.

                              Nmeteor - Profil | Po 18.11.2019 9:43:43

                              Koumak >> my byli o víkendu zkusit dravce na revíru U jezu (štěrkáč pod Napajedly). Bylo relativně teplo + foukat docela nepříjemný vítr = čistá nula, jenom dva záběry :-(

                              Jediné, co jsem vytáhl, bylo kamarádovo v blátě zapadlé auto :-)

                                NKoumak - Profil | Ne 17.11.2019 19:01:51

                                Zdarec kořeni nejel by někdo přístí týden někam na vláču? Zatím je to jen předběžný plán, ale tuto sobotu jsem na rybách sice byl, ale počasí takové nějáké a nic se nepodařilo, ale příští víkend, jestli bych měl čas bych chtěl někam vyrazit oběvovat nové revíry.

                                  Nzdenos - Profil | Čt 31.10.2019 21:59:45

                                  Pár cejníků z letošní sezony...

                                    NŠtěpsa - Profil | Čt 31.10.2019 21:10:43

                                    janatak >> Zkus to pod nějakým splavem ;-)

                                      Njanatak - Profil | Čt 31.10.2019 12:19:47

                                      meteor >> jj myslel jsem si to. víte o nějakém dobrém úseku Moravy?

                                        Nmeteor - Profil | Čt 31.10.2019 10:03:24

                                        janatak >> jj, Morava je jistota ;-)