Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

zdenos - Profil | St 30.10.2019 21:54:04

janatak >> Morava

    janatak - Profil | Út 29.10.2019 14:25:17

    Nevíte kde zachytat pěkné cejny?

      Koumak - Profil | Po 28.10.2019 22:06:36

      LucPav >> Za mě asi nejlepší shop ve Zlíně. Na vláčku určitě.

        LucPav - Profil | Po 21.10.2019 13:11:06

        Jaké máte zkušenosti s prodejnou MR Fishing v Otrokovicích? Za mě je tam velmi slušný program na vláčení.....už jste byli?

        https://www.mrszlin.cz/nove-otevrena-prodejna-rybar​skych-potreb

          Štěpsa - Profil | Út 27.8.2019 17:56:12

          Tak po včerejší zkáze jsem byl dnes ráno na rybách (viz můj lov). Odnesly to spíš menší rybky(oukleje,ouklejky, plotičky), ale bylo pár vyjímek :( Co už... S tím nic nenaděláme.

            meteor - Profil | Út 27.8.2019 12:19:27

            Štěpsa >> já bych to tak černě neviděl: pršelo opravdu fest, tak se snad ty vyplavené kanály naředí a bude to dobré...

              Štěpsa - Profil | Po 26.8.2019 21:24:05

              Tak doufám, že to nepozdychá po dnešku. kanály vyplavené voda teplá jak čaj... :( Vražedná kombinace..

                Willow - Profil | Čt 22.8.2019 15:45:31

                Koumak >> Zavolej na povodí a uvidíš.Ja nevidím rozdíl mezi P a MP vodou.Jedině,že by to vadilo svazu a ten se vymlouvá na povodí.

                  Koumak - Profil | Čt 22.8.2019 15:30:43

                  Willow >> Jestli myslíte ty prahy tak mi na svazu tvrdili, že prej na MP musí byt povolení z povodí ať by to bylo veliké jak chce. Jinak by to podle povodí byla stavba na černo na toku.

                    Willow - Profil | Čt 22.8.2019 15:14:15

                    Koumak >> Nevím jak to je u vás,ale pokud to nebude vyšší než 20 cm nepotřebuješ povolení.Více určitě ví kolega Potočák 62.

                      Koumak - Profil | Čt 22.8.2019 15:08:27

                      meteor >> Já za svýmch 24 let na ní ještě nebyl. :D :D

                        meteor - Profil | Po 19.8.2019 10:09:12

                        Koumak >> Barumka woe ;-):-)

                          Koumak - Profil | Pá 16.8.2019 14:12:34

                          Zdarec kořeni někdo v neděli na vláčku?

                            Štěpsa - Profil | So 10.8.2019 14:09:18

                            Koumak >> Tam je to fakt banda blbců..Jak vydím ty ostroretky, které se tam plácají v 5cm vody, tak se mi chce brečet... :-/

                              Koumak - Profil | Pá 26.7.2019 1:09:31

                              Štěpsa >> No jenže průser je, že by to byla stavba napříč tokem a toto musí schválit povodí. Na P se to prej moc neřeší, ale na MP už by to mohlo byt dost nápadné a toto musí schválit jako ''stavbu'' na toku povodí. A zatím jsem jim a nepsal a popravdě se mi ani moc nechce, protože nevěřím, že by to tam někomu doteklo a povolili to.

                                Štěpsa - Profil | Čt 25.7.2019 15:49:33

                                Koumak >> Ty splávky není špatný nápad. Je plno míst, kde by se mohly udělat, třeba přímo ve městě. A ted, když jsou suchá léta se to přímo nabízí. Rád bych se přidal při realizaci. ;-)

                                  Koumak - Profil | Čt 25.7.2019 10:33:15

                                  Zdarec ogaři nevěděli byste o nějáké brigadě pro mě?

                                    Koumak - Profil | Pá 14.6.2019 21:29:31

                                    Pořádame zavody v přivlači dvojic. Vic info v odkaze.
                                    https://www.mrk.cz/kalendar.php?id=48134

                                      Koumak - Profil | St 22.5.2019 19:22:01

                                      Zdarec ogaři mám namyšlený takový projekt, který bych chtěl zrealizovat. CHtěl bych na jednom useku dřevky udělat prah, splávek buď jeden a nebo jsem přemýšlel nad dvěma asi by se na ten usek vešly. Zatím to mám namyšlené jen v hlavě, ale co jsem se ptal, tak by bylo lepší se zeptat povodí, jestli by to prošlo, ale chci s tímto návrhem jít za předsedou na svaz a pobavit se s ním o tom, protože případné povolení by mohl zařídit svaz. Nehledě na to, že předseda chce něco dělat v rámci projektu zadržování vody v krajině, což by toto do toho mohlo zapadat, ale jako nápad bych to teda nedával na vrub svazu, ale sobě. Bavil jsem se už i o materiálu a ten by šel asi sehnat přímo z lesa, ale za odvoz, což by asi bylo dobré zařidit taky přes svaz. Na tom useku je ještě hodně pneumatik ve vodě a ty máme s bráchou vytáhnout, ale hodil by se někdo s vozíkem, do kterého bychom je mohli naházet a odvézt. Tyto dvě akce bych chtěl zrealizovat co si o nich myslíte?

                                        Koumak - Profil | Čt 28.2.2019 20:12:44

                                        Zdarec někdo v sobotu do Trenčína na výstavu?