Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

Koumak - Profil | St 16.1.2019 19:53:48

Caldas >> No já jsem tušil, že náš svaz to nemá v kompetenci. Škoda no.

    Koumak - Profil | St 16.1.2019 19:53:04

    zdenos >> Tak to je paráda! Snad se něco pohne v našem zaprcatělém svazu. Předpokládám, že budou asi pro návrhy. :D

      Leffi - Profil | St 16.1.2019 15:28:40

      Schůze je jen pro členy PS Zlín, že?? Vím, že dřív to vůbec nekontrolovali, furt to tak je?? Bych se zašel i podívat, ale nejsem pod Zlínem..

        Scarby - Profil | St 16.1.2019 13:56:47

        určitě na schůzi jdu a tyhle návrhy podpořím, se Zdenošem jsme se o tom bavili už v průběhu roku a vzpomínali jsme na naše dětská léta. Dřevka byla zarybněná, že se po rybách skoro šlapalo. a ty horní míry ryb jsou určitě třeba.

          zdenos - Profil | St 16.1.2019 12:01:21

          Koumak >> minimálně 2 další na schůzi přivedu

            Caldas - Profil | Út 15.1.2019 23:17:22

            Koumak >> vy se tady bavíte o Moravě 11, ta spadá pod PS Uherské Hradiště, ne PS Zlín.

              Koumak - Profil | Út 15.1.2019 22:58:34

              zdenos >> No mě napadlo to s tou lodí, že by se tam zakázal rybolov. A podsekávání by musela ošetřit RS. S tou lodí si myslím, že by to mohlo projít víc, než celkový zákaz.

                zdenos - Profil | Út 15.1.2019 20:24:44

                Koumak >> Zákaz lovu v Napajedlích v zatáčce na zimovišti sumců od 1.11. - zrovna tento úsek je nejhlubší v širokém okolí a stahuje se tam spoustu ryb. Není to tam jen o sumcích. Tento návrh bych spíš upravil na hájení sumce velkého od 1.11. do 15.6. a zavedení jeho horní míry.

                  Koumak - Profil | Út 15.1.2019 20:18:46

                  Ale chtělo by to nějákou účast myslím si, že se 6 lidma by se už dalo něco udělat, protože tolik jich bylo prej na minulé schůzi. Jako mohlo by se počítat, že se někdo z osazenstva k nám přidá, ale chtěl bych tam jít aspoň se 6 lidma, se kterýma bych mohl počítat a pak lidi nad už by byli pěkným spestřením. Tak na vás apeluju, kdo má kámoše rybáře, tak jim napište ať dojdou.

                    Koumak - Profil | Út 15.1.2019 20:16:32

                    Kořeni tady je upravené vydání.

                    Návrhy ke změnám v MO

                    Zavedení maximálního počtu odnesených dravých ryb. ( 2ks za měsíc, 14 ks za rok)
                    Zvednutí míry u kapra na 45cm-65cm – nasazování menších kaprů a týdenní hájení.
                    Zvednutí míry u štíky na 60cm
                    Zvednutí míry u candáta na 60cm
                    Zvednutí míry u jelce tl. na 35cm
                    Zvednutí míry u lína na 35 cm
                    Zvednutí míry u pstruha obecného na 30cm
                    Zavedení míry u okouna a to na 20cm
                    Vysazování bílé ryby. ( nedostatek )
                    Minimální velikost nástražní rybky 15cm
                    Na stojácích tydenní hájení dravců po vysazení
                    Zákaz lovu v Napajedlích v zatáčce na zimovišti sumců od 1.11.

                    Lepší zarybnění P Dřevnice
                    Zavést odpadkové koše u všech vodních ploch MRS
                    Vydávání povolenek na počkání od 1.1.

                      Koumak - Profil | Út 15.1.2019 20:15:44

                      Fuldík >> No taky se mi to nelíbí to lovení v zimovištích, ale otázka je jestli to náš svaz protlačí výš, protože si myslím, že náš svaz nemůže takto vydat něco na Moravu. Jinak to bude asi hodně lidem vadit, ale možná bych to zmírnil na zákaz lovu z lodě v zimovišti to by možná mohlo projít. No a o podsekávání by se musela postarat stráž, protože si myslím, že tento návrh neprojde u hodně lidí. Konec konců bych toto zavedl i třeba v UH, kde je taky zimoviště a přes zimu je tam tolik rybářů kolik tam ani za celý rok nenachodí.

                        Koumak - Profil | Út 15.1.2019 20:10:45

                        zdenos >> No právě, ale to už nikomu na svazu nevadí.

                          Koumak - Profil | Út 15.1.2019 20:03:21

                          Fuldík >> Taky je mi smutno z těchto čísel. Otázka je, jestli s tím budou chtět dědci něco dělat. Myslím si, že to je z velké části sumcaři, co si prostě na dřevce chytnou jelca, protože je to pro ně jednoduzší, než na Moravě. No a zbytek budou zavináči asi no. :/

                            Fuldík - Profil | Út 15.1.2019 13:34:04

                            Koumak >> Zákaz lovu v Napajedlech v zatáčce na zimovišti sumců od 1.11.

                              zdenos - Profil | Út 15.1.2019 12:44:38

                              Koumak >> přidej si do požadavků :

                              dravci na stojatých revírech absolutní nic.... candát, štika, sumec, úhoř, bolen - okamžitě začít vysazovat :-D

                              Do Dřevnice vysazovat bílou rybu.

                              P.S. Na podzim jsem byl asi 5x na Dřevce pod teplárnou. Nechytil jsem nic jiného než kapra, nebo 10 cm plotičku, nebo ouklej.

                                Fuldík - Profil | Út 15.1.2019 11:57:13

                                561 odnesených tloušťu to je hruza,to bych zatrhl!

                                  Koumak - Profil | Út 15.1.2019 11:14:40

                                  zdenos >> no prave. A když jsem se před par lety pták, tak mi bylo řečeno, ze oni sadi i dravce, o kterých nemusí informovat a hlavně teda sypali kapra, protože ten je nejvíc zadany a většina lidi to tak prej chce. Možná je na čase se ozvat.

                                    zdenos - Profil | Út 15.1.2019 10:55:33

                                    sumarizace 2017. Podle odlovených ryb jde krásně vidět co se sadí do našich revírů. Kapr, kapr a zase jenom kapr....

                                      zdenos - Profil | Út 15.1.2019 9:38:32

                                      Koumak >> jako jestli sadi 10 cm candaty tak se možná ani jeden kousek nedožije lovné délky.

                                        Koumak - Profil | Út 15.1.2019 8:55:30

                                        zdenos >> no něco málo candatu se prej vysadí, když byl bracha na vylovu, tak jich tam par prej bylo, ale myslím si, ze to je zanedbatelný počet. Hlavně velikostní byli do 10cm a ti mají největší úmrtnost. To radsi ať chovají stiky a kupuji candaty. No stikama se budou ohánět taky, ze vysazují, ale co si budem papír snese vsechno a realita bude asi jiná. Jinak ty míry bych rad protlačila i vys, ale to musí podat navrh svaz na rybářský svaz a to prave nevím, jestli toho jsou dedci schopni.