Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

Nzdenos - Profil | Út 15.1.2019 7:58:21

Koumak >> no...bude to těžké :-)

Jestli se to zvednutí míry týká jen tady těch našich Zlínských revírů, tak jsou ty uvedené míry mimo :-)

Kapra bych dal klidně max.65 cm
štika - tady by mě třeba zajímalo kolik ks se ročně vysadí
candát - to samé co u štiky
jelec - sumco lovci to neodsouhlasí
lín - ok - jen teda nevím jestli se lín vůbec vysazuje

Lepší zarybnění i MP Dřevnice hlavně bílou rybou
Vydání povolenek na počkání a od 1.1.

    NKoumak - Profil | Po 14.1.2019 21:51:07

    Vím většina požadavků je dost na hraně a dědkům se nejspíš nebude líbit, ale když nás bude dost dá se prohlasovat ledasco.

      NKoumak - Profil | Po 14.1.2019 21:49:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Takto bych si nějak představoval návrhy na schůzi.

      Zavedení maximálního počtu odnesených dravých ryb. ( 2ks za měsíc, 14 ks za rok)
      Zvednutí míry u kapra na 45cm-70cm – nasazování menších kaprů a týdenní hájení.
      Zvednutí míry u štíky na 60cm
      Zvednutí míry u candáta na 60cm
      Zvednutí míry u jelce tl. na 35cm
      Zvednutí míry u lína na 35 cm
      Zvednutí míry u pstruha obecného na 30cm
      Zavedení míry u okouna a to na 20cm

      Lepší zarybnění P Dřevnice
      Zavést odpadkové koše u všech vodních ploch MRS
      Vydávání povolenek na počkání.

        NKoumak - Profil | Ne 13.1.2019 16:22:11

        zdenos >> No asi něco doplním k těm návrhům z lonska a tam jsem měl nějáké posunutí mír u některých druhů pak počet přivlastněných dravců a tak. Bylo to spíš o těch dravcích, ale možná bych jim navrhl i nějáký plán ohledně kaprů, na který by možná mohli slyšet. Měl jsem tam z loňska i připomínky na pstruhovku, tak asi i ty by zazněly.

          Nzdenos - Profil | So 12.1.2019 18:21:58

          Koumak >> co chceš navrhovat?

            NKoumak - Profil | So 12.1.2019 11:28:10

            Zdravím ogaři chystáte se na schůzu na konci ledna? Byl bych rád za co nejětší počet lidí mám v plánu navrhnout na odhlasování nějáké návrhy. A byl bych rád kdyby se z nich něco ujalo, aby se dal ten náš zkostnatělý svaz trochu do pohybu.

              NIllex lover - Profil | St 2.1.2019 21:44:50

              Kappa >> :D

                NKappa - Profil | St 2.1.2019 20:46:06

                Fuldík >>😉

                  NKappa - Profil | St 2.1.2019 20:45:40

                  Illex lover >> ten je nafukovací :-))) každý rok ho víc a víc přifoukne :-)

                    NIllex lover - Profil | St 2.1.2019 19:50:23

                    Fuldík >> Ten okoun je krásný!

                      NFuldík - Profil | St 2.1.2019 19:33:14

                      Koumak >>Dá se☺

                        NKoumak - Profil | St 2.1.2019 19:17:52

                        Fuldík >> Dobří macci. :O

                          NFuldík - Profil | Út 1.1.2019 7:55:04

                          Kappa >> Díky kámo.☺

                            NKappa - Profil | Po 31.12.2018 21:15:02

                            Fuldík >> Paráda Tome :-)))

                              NFuldík - Profil | Po 31.12.2018 17:26:26

                              zdenos - 31.12.2018 15:07:01 ☺😉

                                Nzdenos - Profil | Po 31.12.2018 15:07:02

                                Fuldík >> moc pěkné :-)

                                  NFuldík - Profil | Po 31.12.2018 12:02:21

                                  Nějaké ryby z Dřevky za uplynulé období,nej tloušť 49,okoun 36.

                                    Nzdenos - Profil | Čt 27.12.2018 18:29:59

                                    Chodíte na ryby? Berou jako o závod :-)

                                      NFuldík - Profil | Po 24.12.2018 8:16:41

                                      Všem přeji krásné prožití vánočních svátků🌠
                                      Zdenos,,aspoň něco😉

                                        Nzdenos - Profil | Ne 23.12.2018 18:40:48

                                        Dnes jsem byl zkusit Vanočního candáta, přišel můj, letos největší sumík....:-)