Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

Koumak - Profil | Ne 23.12.2018 15:38:45

Všem přeji krásné prožití svátku hodně úspěchu v novém roce a šťastný nový rok.

    Koumak - Profil | Ne 23.12.2018 15:37:25

    Pekne kousky hoši. Já letos zase zklamal a musel jsem na stojáka ke Kauflandu. Takže příští rok budu masit už od ledna.😂😂😂 Jinak chystáte se na schuzi?

      LucPav - Profil | Ne 23.12.2018 15:30:02

      Luboš22 >> stejně jak asi Fuldik - jeden za žábra a druhý za ocas. Nastraha i návnada 10cm guma...cílová ryba to samozrejmě nebyla....šel jsem po candátech, ti se povedli také dva, ale malí....

        Luboš22 - Profil | Ne 23.12.2018 14:09:39

        LucPav >> Davide a krmivo jsi teď v té chladné vodě nějak řešil?

          Lee-Haney - Profil | Ne 23.12.2018 6:55:49

          LucPav >> pěkné

            Fuldík - Profil | So 22.12.2018 22:08:10

            zdenos >> Nee,ve Zlíně.SZ

              Fuldík - Profil | So 22.12.2018 22:07:13

              LucPav >> Tak to si prohloupil,mohls ušetřit😀

                Fuldík - Profil | So 22.12.2018 22:04:09

                Lee-Haney >> Díky,tak nějak☺

                  zdenos - Profil | So 22.12.2018 21:46:59

                  Fuldík >> super :-). Soutok s Moravou?

                    LucPav - Profil | So 22.12.2018 21:15:40

                    Fuldík >> ja dneska dva tak 50-55 na Morave v UH....jesteze jsem si koupil rano polskeho v Kauflandu....

                      Lee-Haney - Profil | So 22.12.2018 21:08:37

                      Fuldík >> tohle je opravdu povedené foto. To by se dalo použít i na vánoční přaní. Jinak klasika boje za ocas. Pytel co se sotva hýbe :)

                        Fuldík - Profil | So 22.12.2018 16:51:44

                        ruprd >> Ty,ani ne,takový hodně statický,žadné velké výpady.Držel se ve svém žlábku,moc se mu jezdit nechtělo,ale trvalo to asi 10-15min.

                          ruprd - Profil | So 22.12.2018 16:19:27

                          Fuldík >> To musel být nezvyklý souboj na Dřevnici))

                            Fuldík - Profil | So 22.12.2018 13:32:27

                            Překvápko z Dřevky,kapr 74 za ocas.Plave dál...
                            Na Silvestra dám tloušťáky😉

                              Koumak - Profil | Pá 21.12.2018 17:20:08

                              No jo, ale vemte si, že třeba v UK podle všeho musí ouštět všechny ryby a všimněte si jak to tam vypadá. Nikdo si na nic nstěžuje chytají si v pohodě a nestane se, že člověk si nechytne větší rybu, ale taky to tam není tak, že se chytají metrovky denně.

                                meteor - Profil | Pá 21.12.2018 11:28:19

                                Lee-Haney >> současnost je doba extrémů, to je po celém světě. Prostě od jednoho mantinelu ke druhému - a u rybařiny to platí jakbysmet. Spousta "chyťapusťáků", spousta "masařů". Někdy mám pocit, že čím je lidstvo "jakoževyspělejší", tím více lidé blbnou :-)
                                Ale tak ano, v tom Německu to z určitého pohledu má něco do sebe... a zřejmě je to lepší, než kdyby tu rybařinu zakázali úplně.

                                  Lee-Haney - Profil | Čt 20.12.2018 22:15:11

                                  meteor >> A to je právě ono. Veřejnost pokud uvidí že rybáři chodí prakticky pro zábavu týrat zvířata,tak to odsoudí a dopadne to absurditou jak v tom Německu. I když na druhou stranu když se nad tím člověk zamyslí tak to zas taková absurdita není. Je to vymyšlené tak že rybář po ulovení mírové ryby ji musí vzít a tím pádem ukončit lov. Ono to v konečném důsledku má něco do sebe. Prakticky tě donutí týrání v podobě lovu co nejvíc eliminovat. Jako je to sice přehnané,ale praktické...

                                    meteor - Profil | Čt 20.12.2018 9:28:03

                                    Lee-Haney >> jop, pravdu díš...
                                    V Německu si zase "ochránci" vydobyli v rámci zamezení týrání ryb zákon, který říká, že rybář je povinen si vzít od vody každou mírovou rybu, pokud není momentálně hájená. Nevím, jestli to tam ještě platí a jak se tento zákon dodržuje, ale takovou pitchovinu prostě vymyslí jen chorá hlava :-)

                                      Lee-Haney - Profil | St 19.12.2018 11:02:54

                                      meteor >> Tak ono si stačí prostě jen uvědomit že je to lov, nic víc, nic míň. Chceš li pusťit, pusť. Chceš si vzít podle řádu, vem. A nikdo nemá právo soudit druhé jen proto , že on to vidí jinak.
                                      Navíc by se jednoho dne mohl stát určitý paradox. Představte si ,že odejdou generace co měly rybařinu jako lov, tedy zábavnější způsob obstarání rybího masa. Nastoupí generace která bude tvrdě razit ChaP. Jednoho dne se v tom začne někdo šťourat a v dnešním pokřiveném světě nad takovou rybařinou vynese ortel, že je to zbytečné týrání zvířat pro zábavu bez jakéhokoliv důvodu a přijde zákaz. Doteď je to lov který má ještě v očích veřejnosti určitý cíl ,chytnout si rybu na stůl, ale pak……
                                      Já vím že to zní přitaženě za vlasy, ale už dnes jsou schopni vrcholoví představitelé vymýšlet chujoviny z kterých jde poplatníkům hlava kolem. Všeho moc škodí a tím bych to uzavřel…

                                        meteor - Profil | St 19.12.2018 8:57:43

                                        Lee-Haney >> tento názor zaslouží "poděkování". Mám to nastaveno úplně stejně ;-)