Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

NLee-Haney - Profil | Út 18.12.2018 19:49:11

zdenos >> To jako fakt? To mi přijde přehnaná reakce ne? Jako pokud někdo veme rybu a zmasí ji podle řádu bez zbytečného týrání, tak na tom nevidím nic špatného. Sumců jsou na Moravě mraky a dorostou jiní. Rybařina je lov,ne chov trofejních ryb a tak je potřeba to brát. Z nějakého ortodox CHaP názoru jsem už nějak vyrostl. Když jsem kolegovi v Loukách letos podebíral sumce albína a on byl na vážkách zda ho vzít a nebo ne. Trošku mi přišlo že se trochu styděl přede mnou že bych ho odsoudil,tak jsem mu v poklidu řekl ať si ho klidně veme. Na takovém krcálku nechávat takové ryby růst by byla spíš pohroma. A komu by to bylo líto jen proto že je to albín,tak může jít do macra a koupit tam ty dva co tam mají v akvárku a jít je někam pustit.
Navíc co si budem nalhávat zrovna sumcaři můžou těžko někoho kritizovat ohledně toho, když si někdo veme rybu když oni sami nemají problém nechat trpět několik hodin nástražní rybu na háku. Toť zase pohled z druhé strany. Ale do téhle debaty bych se nerad pouštěl. Každý to vidí jinak. Já bych takového sumce nevzal. Za prvé takového nikdy nechytnu, za druhé si myslím že tak starý sumec ještě v ne tak moc čisté řece bude mít v sobě hromadu svinstva. Navíc kdo ví , zda to maso taky nebude stát za pendrek z tak starého kusu. Ale to by posoudili spíš jiní ,nejsem kuchařský odborník :D
Co tak lidi psali tak ideální je do 120 cm, na vyudění to asi bude jedno.

    NLee-Haney - Profil | Út 18.12.2018 19:29:13

    meteor >> Já už x roků nebouchám. Nejde to ,mám v kaši lokty. Tu výměnu za pekáč buchet a svaly bych taky bral. Svaly nikde a pekáč taky ne :D Takže zájemci jsme dva.

      NKoumak - Profil | Út 18.12.2018 14:42:40

      zdenos >> Aha tak to jo. To je škoda no, že to je on.

        Nmeteor - Profil | Út 18.12.2018 10:53:03

        zdenos >> ten smazaný profil? No OK, ale... je to samozřejmě Dallasova věc, nicméně mazat si profil na mrku.cz kvůlivá zmasenému sumci mi přijde krapet přitažené za vlasy.

        Jako mně se to taky moc nelíbí, na druhou stranu na to má lovec právo. A možná je to i lepší, než kdyby si ho třeba Vágnerovic Kubík nechal přivézt na tu svoji soukromou vodu Kácov, kde by dělal sumec konkubínu pro všechny ty hovnochyty, kteří si za Kubíkem přijedou "poléčit" svoje rybářské ego ;-)

          Nzdenos - Profil | Út 18.12.2018 10:30:23

          meteor >> bylo to kvůli tomu zmasenému sumci....

            Nmeteor - Profil | Út 18.12.2018 10:15:06

            Lee-Haney >> možná ho už srali lidi :-) mimochodem, pamatuji se, jak "Dallas" kdysi psal, že kvůli sumcařině začal posilovat. Jelikož jeho první velký sumec ho stál dosti sil, tak to prý nešlo jinak :-)
            A jelikož vím, že ty "boucháš" taky, mám pro tebe luxusní nabídku: vyměním svůj poměrně velký a tím pádem i drahý pupek za svaly a "pekáč buchet". Co ty na to?? ;-):-)

              NLee-Haney - Profil | Út 18.12.2018 8:20:45

              zdenos >> Tak Klement je známý sumcolovec. A jak píšeš, někde v těch časácích je tam s nim článek a fotka jak tam leží se dvěma sumci co mají tuším kolem dvou metrů které chytl během dvou dnů. Jestli to bylo na Dyji , nebo Moravě už si nevzpomínám, ale ta fotka mi utkvěla v paměti. Proč vůbec smazal profil?

                Nzdenos - Profil | Út 18.12.2018 7:28:51

                Lee-Haney >> ano ano. Na MRKu dříve pod nickem DALAS. Minulý týden si smazal profil. V některém tom časopise co nabízíš bude od něj článek 😉.

                  Nzdenos - Profil | Po 17.12.2018 10:07:15

                  meteor >> https://www.youtube.com/watch?v=8XpeAnT9QIg

                  Takové lidi bych kopal do prdele ze předu.....

                  Sumec z Napajedel byl zase o level větší kategorie o to víc mě to štve :-(

                    Nmeteor - Profil | Po 17.12.2018 9:30:09

                    Tohle je týpek, co má knajpu u otrokovického štěrkáče... má permanentně nahozeno a přitom je v knajpě a není u prutů... údajně má dobrého kamaráda - zastupitele Otrokovic, který navíc dělá "Rybářskou stráž", takže nejho nepřítomnost u prutů nikdo neřeší...
                    Já jsem se osobně snažil trochu "vrtat" do této jeho trofeje právě z hlediska nepřítomnosti u prutů + týrání ryb (protože hlavu toho sumce kuchal zaživa), řešil jsem to s maníkem z MRS (kterého to mimochodem stálo místo v této organizaci) a výsledek nulanulaprd - bohužel :-(

                    https://hobby.idnes.cz/rybar-v-otrokovicich-ulovil-​trofejniho-sumce-fol-/rybareni.aspx?c=A120725_18080​09_zlin-zpravy_sot

                      Nzdenos - Profil | Po 17.12.2018 8:48:49

                      Koumak >> nebyl to Brňák, ale týpek z Hradišťa :-) a sám potvrdil že to byl tentýž sumec - podle deformované ploutve.

                        NKoumak - Profil | Ne 16.12.2018 20:32:07

                        No taky mi to nejde do hlavy bohužel. Za mě je to fakt prasárna škoda ho bohužel. O to víc mě sere, že to byl nejspíš ten co ho v roce 2010 chytl ten brnak a tehdy měl 250cm, takže to byl nejspíš on. Ale lidi nepřemýšlí, že by ho pustili, že by ten sume tam byl jako rarita a kdo by ho zdolal by měl hezkou fotku prostě dojede nějáký pič u s a sežere ho. Jo jinak btw je oběžník 2019 a tato schůze není volební není to nějáké divné?

                          Nruprd - Profil | Ne 16.12.2018 19:06:34

                          Koumak >> nerozumím a nechápu, jak někdo může vzít takovou rybu..

                            NKoumak - Profil | Ne 16.12.2018 18:47:43

                            zdenos >>to teda. kokot ho zmasí a ještě z lodě na vertikálu pičus.

                              Nzdenos - Profil | So 15.12.2018 17:23:37

                              Koumak >> škoda ho....

                                NKoumak - Profil | So 15.12.2018 16:45:23

                                Jinak co si myslíte o tom zmaseném sumcovi v Napa?

                                  NKoumak - Profil | So 15.12.2018 16:45:02

                                  Caldas >> No dobře no tak jsem se spletl, ale ta schůze byvá tak nějak, takže si myslím, že to bude stejné.

                                    NKoumak - Profil | So 15.12.2018 16:44:21

                                    Lee-Haney >> Tak aspoň něco že. :D

                                      NLee-Haney - Profil | Čt 13.12.2018 17:26:20

                                      Koumak >> Pokud se tam počítá lov násady, tak ano kaprařil jsem :))