Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

zdenos - Profil | Čt 13.12.2018 12:00:04

Caldas >> příští týden by už mohl být k dispozici

    Caldas - Profil | Čt 13.12.2018 11:55:50

    Koumak >> nic ve zlém, ale 27.01.2018 už jaksi bylo a proběhlo 😂 musíme jen čekat, až se objeví oběžník 2019...

      Koumak - Profil | Čt 13.12.2018 11:18:40

      Lee-Haney >> Vidím, že jsi aji hodně kapřařil. :D

        Koumak - Profil | Čt 13.12.2018 11:15:52

        zdenos >> 27.ledna by měla byt. Je tam oběžník 2018 a tam to je.

          Lee-Haney - Profil | Čt 13.12.2018 11:09:16

          meteor >> díky. Když se nikdo neozve, tak se zeptám tam a když nikdo ani tam tak to pošlu do věčného loviště sběrny.

            meteor - Profil | Čt 13.12.2018 11:01:13

            Lee-Haney >> kdybys chtěl udělat radost nějakému rybářskému kroužku, tak pohledej tady ("rybařina") ;-)

            http://www.ddmastra.cz/krouzky-a-kluby

              Lee-Haney - Profil | St 12.12.2018 19:02:52

              Činku neeee :D

                Fuldík - Profil | St 12.12.2018 18:37:50

                Lee-Haney >> Přidáš i činku,když vemu časáky😀Já mám doma bordela,že by se mě to tam už snad ani nevešlo😉

                  Lee-Haney - Profil | St 12.12.2018 18:21:48

                  Borci. Budu přestavovat místnost a potřebuju se zbavit určitých věcí. Momentálně se jedná o hromadu časáků o rybách které jsem chtěl prodat za pár šestek z důvodu toho že kdybych to měl někam posílat,tak by se mi to muselo nějak kompezovat. Teď je nabízím úplně zadarmo jen s podmínkou že si pro to musíte v případě zájmu dojít. Posílat to nikam nebudu. Jsou tam staré čísla různých vydavatelů a je mi líto to vyhodit když by to někomu ještě posloužilo. Dal bych to klidně do nějakého rybářského kroužku,ale ani nevím kde je. Tak kdyby někdo měl zájem tak se ozvěte.

                    zdenos - Profil | St 12.12.2018 12:19:50

                    Caldas >> ano, ale zatím nic zveřejněného není, takže nemůžu potvrdit účast na schůzi :-)

                      Caldas - Profil | St 12.12.2018 12:01:39

                      zdenos >> ze stránek PS Zlín - v polovině měsíce prosince, by měl být v rubrice: ,,ke stažení,, Oběžník pro rok 2019, tam ta informace určitě bude uvedena !

                        zdenos - Profil | St 12.12.2018 8:23:40

                        Lee-Haney >> není špatného počasí, pouze špatně oblečený rybář :-)

                          zdenos - Profil | St 12.12.2018 8:23:17

                          Koumak >> kdy je schůze?

                            zdenos - Profil | St 12.12.2018 8:21:40

                            Lee-Haney >> ano, ano :-)

                              Lee-Haney - Profil | Út 11.12.2018 22:04:35

                              To tu vánočku asi budeš muset lovit na dírkách,protože nehlásí moc letní počasí :D

                                Koumak - Profil | Út 11.12.2018 18:44:35

                                Zdarec kořeni tuto sobotu asi s bráchou vyrazíme na misi Vánočnák, tak uvidíme, jak dopadnem. Jinak já neměl snad jediný rok, kdy by mi vystavili povolenku bez nějákých problémů. Btw chystá se někdo na schůzi? Já se tam s kámošem chystám. Měl bych mít už po škole, takže tam chci jít a možná i nějáké návrhy předložit. Popravdě jsem tam chtěl i kandidovat kdyby mi nevyšla škola, protože to se dozvím po zkouškách v lednu, ale tato schůze není zase volební, takže asi nic. Ale třeba to chce ještě čas, abych jim tam začal dělat dusno. :D :D :D

                                  Lee-Haney - Profil | Út 11.12.2018 18:01:48

                                  Počkej, jako že ti vydají povolenku na příští rok?

                                    zdenos - Profil | Út 11.12.2018 13:40:47

                                    Přijďte si v pondělí 17.12. v 15:00 k nám na sekretariát. Doklady a peníze s sebou. - asi tam dostanu přes hubu :-D

                                      Lee-Haney - Profil | Út 11.12.2018 9:24:03

                                      U té povolenky mě to taky štve. Co mě ale vadí víc je to že ji člověk jde odevzdat a musí si pro ni přijít za týden. Nechápu proč ji nedávají hned. Oni se však tváří tak že vlastně můžem být rádi že ji dostanem už někdy v lednu. Zapomínají na jednu věc. My si platíme roční povolenku, ne 11 měsíční. Navíc jinde tohle není vůbec problém, lidé dojdou odevzdají a hned mají povolenku a jdou pryč.
                                      Ale co bych čekal od lidí kteří dávali razítko 2017 na známku pro rok 2018. To se může stát, ale když jsem si toho všiml a šel je na to upozornit, tak se ještě tvářili proč z toho dělám vědu a že jsem vlastně histerka. To že by mi to mohla pak nějaká profi stráž někde spočítat jim bylo asi jedno.
                                      Nechci být zlý a nerad kritizuju něčí práci, ale myslím si že celková obměna by prospěla celému spolku. Protože nové koště lépe mete. Problém je že tuhle práci nechce nikdo moc dělat. Tím nechci říct že by bylo všechno špatně, ale každý na stejném postu delší dobu upadá do letargie :)

                                        Fuldík - Profil | Ne 9.12.2018 17:10:05

                                        zdenos >> No,to asi každopádně.