Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

zdenos - Profil | Ne 9.12.2018 16:43:00

Fuldík >> to se obávám že nebudu😁. Je rozdíl jít na cejny a chytat cejny v závodě😁

    Fuldík - Profil | Ne 9.12.2018 14:34:13

    zdenos >> Tak to budeš profík,dojdu na doučování.Pojedeme na cejny!

      zdenos - Profil | Ne 9.12.2018 13:46:02

      Fuldík >> Dohromady se toho chytilo spoustu. Vítěz za dvě kola nachytal přes 10 metrů ryb. Já se teprve závodnímu chytání učím, tak jsem byl rád že jsem nebyl poslední...ikdyž moc nechybělo :-D. V prvním kole jsem seděl vedle Pepy Konopáska a byla radost ho sledovat při práci...:-)

        Fuldík - Profil | So 8.12.2018 21:49:12

        Fakt,ty jo a jak si dopadl?Chytlo se něco?

          zdenos - Profil | So 8.12.2018 21:46:33

          Fuldík >> ja dnes byl taky. Na Brněnské přehradě na závodech Colmic zimní ligy :-)

            Fuldík - Profil | So 8.12.2018 21:20:49

            zdenos >> Jo, dobrá zábava.Taky jsem dnes byl, jeden prut na splavek,druhy na feeder,po kurevsky dlouhé době.Mise byla uspěšná,vanočňák je v mrazáku😉.

              zdenos - Profil | So 8.12.2018 20:33:55

              Fuldík >> já se snažím chytat intenzivně celý rok. Letos jsem podlehl kouzlu zimního feedru :-)

                zdenos - Profil | So 8.12.2018 20:31:43

                Caldas >> psal jsem na spolek a odpověď byla že můj požadavek je nestandardní 😁....pokud mi nevyhoví, budu se dožadovat slevy.

                  Caldas - Profil | So 8.12.2018 10:29:08

                  zdenos >> Tento názor sdílím, upřímně těch lidí je tam dost, na to aby si přišel a i s ní v ruce odešel.
                  Nicméně tady nic nevyřeším/e, přitom cesta je jednoduchá - schůze PS Zlín, dojít a zvednout ruku, promluvit !

                    Fuldík - Profil | Pá 7.12.2018 22:36:46

                    zdenos >> Mě to nevadí,většinou začinam později,oddechuju☺,protože se snažím chytat intenzivně do Silvestra.
                    To jsem nevěděl,že ji nedají hned po Novém roce...

                      zdenos - Profil | Pá 7.12.2018 9:46:07

                      Z jiného soudku na rybáře organizované u MO Zlín....Vyhovuje Vám mít novou povolenku na rok 2019 v ruce nejdřív až 14.1.? Osobně bych uvítal možnost si jít na Nový rok na Dřevku chytit nějakou rybku....

                        Vaša - Profil | Čt 6.12.2018 22:28:56

                        Já bych věděl kam na kapříky v tomto čase,ale nemůžu to sem psát,bych si tam už nesedl.

                          zdenos - Profil | Čt 6.12.2018 19:07:53

                          Morava je hodně těžká a na Vánočního kapra bych tam cíleně nešel. Dřevku vidím jako lepší variantu :-). V neděli si na ni pro jednoho Vánočního zajdu :-).

                            Koumak - Profil | St 5.12.2018 19:43:57

                            No taky bych radši stoják, ale otázka je jestli nebude pod ledem. :D Z té Moravy mám taky strach, aby to nebyl propal.

                              Luboš22 - Profil | Út 4.12.2018 15:08:17

                              Koumak >> A nebylo by lepší některé ze slepých ramen? Mojena, Babice, nebo některé, kam je složitý přístup. Tam ty ryby snad nebudou vymlácené. Ta řeka bude teď marná si myslím.

                                Fuldík - Profil | Út 4.12.2018 6:23:09

                                Koumak >> Nějací kapři budou v každém hlubším úseku Dřevnice,ale kolik,těžko říct.Jsou tam ale i pěkné ryby...😉Na Moravě na kapry to v toto období moc neznám,ale asi bych to zkusil někde k Napajedlům...

                                  Koumak - Profil | Po 3.12.2018 22:16:22

                                  A ta Dřevka je realná ještě? Myslíte si, že tam něco zůstalo? Navíc o sypacích úsecích moc nevím. Něco jsem slyšel o čtverci a u teplárny a to je asi všechno. Z té Moravy mám taky trochu strach no, hlavně tam někde ty ryby najít. To bude asi největší problém.

                                    meteor - Profil | Po 3.12.2018 10:23:20

                                    Koumak >> též bych to viděl na Dřevnici. Ideálně v nějakém "sypacím" úseku :-)

                                      Fuldík - Profil | Ne 2.12.2018 20:55:02

                                      Počkal bych na oteplení a jak to otaje zkusil Dřevku.Taky mě to čeká.A nebo tu Moravu,ale tam to bude těžší...

                                        Koumak - Profil | Ne 2.12.2018 20:28:42

                                        Zdravím chlapi nevíte kam na vánočního? Někde v blázkosti zlína? Stojáky jsou asi pase, tak někde na Moravu asi no. Teď jsem hodně vláčel aspoń teda co čas umožnoval a na feedru jsm nebyl ani napamatuju, ale dravca na vanoční stůl nechci navíc jsem bohužel ani jednoho mírového stejně nechytl, ale radši dám přednost kaprovi, který se furt sype. Přemýšlel jsem nad jezem Strž, ale vůbec netuším jak to tam je s kaprama vídal jsem tam kapřaře, ale podle jejich slov nic moc a třeba před Napajedlama u silničního mostu z tama taky nemám moc úspěchů ještě rok zpět kdy jsem tam byl parkrát i přes noc.
                                        Budu rád za jakékoliv tipy a snad mě neukamenujete za takový dotaz. :D