Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

zdenos - Profil | Ne 4.2.2018 20:07:29

Dnes bylo krásně :-)

    zdenos - Profil | Po 29.1.2018 12:31:28

    meteor >> joo tak v tom případě to je jina :-)

      meteor - Profil | Po 29.1.2018 12:18:57

      zdenos >> to víš, že to JE škoda... ale vzhledem k rodinnému vytížení to rybaření i letos vidím značně bledě :-( zkrátka musím počkat, až holky dorostou a budou moci k vodě se mnou :-)
      Jinak teda pěkná fišule, palec nahoru.

        zdenos - Profil | Po 29.1.2018 12:05:46

        meteor >> není to škoda? Už to pěkně kouše...

          meteor - Profil | Po 29.1.2018 9:46:33

          zdenos >> akorát do práce ;-):-)

            zdenos - Profil | Ne 28.1.2018 20:15:58

            čau vydry, už chodíte?

              ruda 59 - Profil | Ne 22.10.2017 11:54:27

              http://www.rybarstvihaska.cz/index.php Je to trochu dal od Zlína,vim jenom otom.

                ruprd - Profil | So 21.10.2017 14:58:48

                Ahoj,
                nevíte o nějakém výlovu kolem Zlína? rád bych pár nástražek..

                  Koumak - Profil | Út 21.3.2017 11:04:47

                  Lee-Haney >> Jako je možné, že se v těch Březolupech vytírají kapří rybník je to relativně velký a mají k tomu prostor. Ten rybník se mi hodně líbí a myslím, že je taky nevyužitý, jako mohl by uživit slušné dravce, ale to by se lidi nesměli chovat jak hovada no. Protože pochybuju o tom, že třeba někdo ví, že na Moravě 10A je K70.... Třeba takové Uhliska asi jedna z největěích stojatých vod okolo, ale dostat se tam přes 50cm u kapra je zázrak a dravců tam asi taky moc není. Přitom je to ''pískovna'' okolí hezké až na ty chataře a ti prej masí co se dá. Dokonce před zahájením dravců tam masí candáty, protože jsou přichuti. :/ Cemuž bych se asi nedivil, protože nikdo jim nemůže udělat kontrolu v chatce a mám dojem, že i s tím soukromým pozemkem se to dá uhrát na to, aby tě nekontrolovali. :/ A jeslti v noci nahodí na rybičku, tak to v květnu asi nikdo nepude kontrolovat o půlnoci...

                    Lee-Haney - Profil | Út 21.3.2017 6:10:37

                    Koumak >> Kdo ví jestli to nejsou vytření kapři, protože se mi nechce věřit že by sadili až tak malé, ale možné je všechno.

                      Lednácek - Profil | Ne 19.3.2017 21:41:41

                      Dnes zahájení sezóny na Lukově.Během 4 hod. chyceno 5 kusů kapra. Nejmenší 43cm,největší 52cm.Na protějším břehu chytal kolega stejnou dobu a nevytáhl ani šupinu.

                        Koumak - Profil | Ne 19.3.2017 21:00:08

                        Lee-Haney >> Že by do Březolup sadili menší kapříky? Což by mohlo mít něco do sebe, protože když jsem tam byl na podzim, tak tam byl sice chlapík s rybičkama a my, ale na 4 fídry asi jen tři kapří dorostenci. A pak došel chlápek s vláčkou a ten pravil, že když se tam nasypou kapří, tak jezdí lidi aj z Kroměříže jen na aby si pochytaly kapry, ale jakmile už nejsou, tak je tam člověk nevidí. :/ Což je docela směšné, když je tam K70 a pár lidí tam jelo i na noc chytat, ale je tam problém vůbec něco chytit. :/ Prej tam bývavali hezcí candáti, ale v době tření je nějáké hovada chodili podsekávat do trdliště. Sice je tam teď zákaz chytání, ale zandáti jsou v pánu.... :/

                          Lee-Haney - Profil | So 18.3.2017 16:54:13

                          Já jsem byl včera v Březolupech a bralo to jak blbé, ale jen kapři kolem 25-30 cm. Chvilama mě to už ani nebavilo, ale naštěstí to nebylo tak hrozné jak kdysi na Lukově kde jsem nestihl připnout ani policajta a už tam visel a tak pořád dokola.

                            ruprd - Profil | So 18.3.2017 14:58:49

                            to je počasí na víkend, asi zruším velké plány v podobě ulovení malého kapra..)), jinak první vycházka a letos první ryba asi 3 vteřiny po nahození, PD mi vzal kukuřici na feederu..:-)

                              Koumak - Profil | Pá 17.3.2017 9:51:03

                              Lee-Haney >> No je fakt, že se ochladilo, takže ryby asi ještě moc aktivní nebudou. :/ ALe snad už nějáké radikalní ochlazení nehrozí a bude se to jen zlepšovat. :D

                                Lee-Haney - Profil | Ne 12.3.2017 19:47:48

                                Tak dneska zahájeno na Březůvkách. Byla celkem zima a když jsem přijel tak tam byli 4 rybáři,ale neviděl jsem chytnout rybu a já jsem byl na svém místě úplně bez záběru. Když rybáři odešli tak jsem se přemístil a tam se to konečně začalo trochu hýbat a s nudlí u nosu jsem vydoloval malého jelečka a pak hodně baculatého karase taky málého rozměru. Přišlo mi že to byl dokonce obecňák,ale už bylo šero a neviděl jsem ho pořádně,ale karas to byl. Každopádně ta voda je ještě hodně ledová a ryby jsou zatím pasivní. Takže počkám až se přeci jen trochu víc oteplí.

                                  Lee-Haney - Profil | Po 6.3.2017 17:11:34

                                  meteor >> tak času mít taky nebudu extra moc, protože začíná jaro a mě začnou fušky, takže se k vodě dostanu taky sporadicky, ale pár vycházek se snad povede :)

                                    meteor - Profil | Po 6.3.2017 9:07:56

                                    Lee-Haney >> já chodím akorát do práce :-) letos to opět vypadá tak, že se k vodě spíše nepodívám... holt 2 malé princezny jsou 2 malé princezny plus finišujeme rodinný domek... Takže vám přeji pěkné chvilky u vody a hodně fišulí ;-)

                                      ruprd - Profil | Ne 5.3.2017 9:30:35

                                      Lee-Haney >> a co bylo dál, jen vítr? :-) já mám v plánu jít dnes poprvé k vodě, ovšem počasí se má pokazit..

                                        Lee-Haney - Profil | Ne 5.3.2017 8:45:05

                                        Tak co, chodíte už někam? Já jsem měl v plánu jít včera. Tak jsem si revíry objel na motorce a bohužel všechny stojáky beznadějně zamrzlé. Jediné co je momentálně chytatelné jsou jen tekoucí vody. Na Moravě včera při tom větru vlny jak na moři :)