Feeder v okolí Zlína | MRK.cz

Feeder v okolí Zlína

Ahoj všichni kdo vyznáváte tuto metodu lovu a chytáte v okolí Zlína, zajímalo by mě kde nejraději chytáte, na jaké nástrahy chytáte, jaké máte úspěchy.... Popřípadě by jsme mohli vyměnit postřehy z lovu:-)
Autor diskuse: zdenos - Profil , 28.1.2008 feeder - ostatní

NLuboš22 - Profil | Pá 12.10.2018 18:02:35

Já jsem pěkně zachytal na začátku sezóny na soutoku s Moravou, ale pak jsem buď neměl čas, nebo byly hyce.

    NFuldík - Profil | Pá 12.10.2018 12:55:36

    Illex lover >> Právěže sem tam... je to o malém počtu.

      NIllex lover - Profil | Pá 12.10.2018 12:42:57

      Pecka! Je fajn že se dá sem tam chytit i nějaký okoun...

        NFuldík - Profil | Pá 12.10.2018 12:25:13

        Ahojte,jak se vám daří na Dřevnici?Já moc toho v tomto nízkém stavu vody nepochytám,ale aspoň něco....nej.tloušť 47,5 a okoun 34.

          NFuldík - Profil | Ne 22.7.2018 23:47:27

          zdenos >> Díky.😉

            Nzdenos - Profil | Ne 22.7.2018 21:46:43

            Fuldík >> parádní ježatec :-)

              NFuldík - Profil | Ne 15.7.2018 12:12:35

              Ahoj,včera jsem měl na Dřevce štěstí,okoun 37 cm.

                NFuldík - Profil | Ne 29.4.2018 15:12:14

                skwor >> Díky,na to že to je moje prvotina,tak se to povedlo,jsem spokojen.Navic jsem použil i menší očka,zrychlil se,dál a přesněji háže..

                  Nskwor - Profil | Ne 29.4.2018 13:59:10

                  Fuldík >> Ten okorkovanej Pezon vypadá pěkně. I když u UL mám mechovku a dělenou rukojeť rád, tak tohle se povedlo.

                    NFuldík - Profil | Pá 27.4.2018 12:13:35

                    meteor >> Díky,něco tam furt bude,ale chce se to do nich trefit,jak obdobím,prutokem tak počasím.

                      Nmeteor - Profil | Pá 27.4.2018 12:11:14

                      Fuldík >> to je krása, díky za fotky. Jsem si myslel, že vzhledem k vytrávení Dřevnice a docela tragickému stavu vody tam už pomalu žádná (pěkná) ryba nebude... tak jsem rád, že jsem se mýlil :-)

                        NFuldík - Profil | Pá 27.4.2018 12:01:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Posílám pár rybek na vláčku z Dřevky za poslední dva roky.Nej.tloušti 50,5 a 50 ,okoun 33.

                          NLeffi - Profil | Čt 1.3.2018 14:56:48

                          meteor - Kolik toho tam nasype nevim, co se tyce ostraty, tak tam uz nic, loni to jeste udelali na Vlckove, ale podle me letos uz nic i podle diskuze na strankach.. Ja jsem byl vcera v Jestrabicich a parada, chytl jsem tak 20 pstruhu a sivenu, byl jsem tam tri a pul hodinky a zrovna tam i nasadili tak ze dva metraky, bral jsem akorat dva vetsi kousky, treti se nepodaril :-) Ale mne to staci.. Jeste pojede ta vsemina, ale o te nevim nic..

                            Nmeteor - Profil | Čt 1.3.2018 9:27:54

                            Leffi >> a je tam co chytat?? :-) Ještě se chodívalo na Ostratu, ale tam už vůbec nevím, kdo to má a jak je to zarybněné...

                              NLeffi - Profil | St 28.2.2018 19:21:27

                              Tak od soboty jede argalaska, psal mi Gavenda..

                                Nruprd - Profil | Po 26.2.2018 11:13:14

                                Leffi >> a pak sem hod info )

                                  Nmeteor - Profil | Po 26.2.2018 10:04:30

                                    NLeffi - Profil | So 24.2.2018 21:28:34

                                    Nevíte jestli jedou dírky na argalasce ve Hvozdne??