Východní čechy

Zdravým všechny východočechy. Touhle cestou jsem se vás chtěl zeptat, jestli by jste se někde nechtěli sejít a pokecat o tom našim krásným koníčku. Koukám Plzeňáci se scházejí))) Domluvýme nějakou hospodu někde ve středu kraje a sejdeme se. Co vy na to?))

vwt5 - Profil | Ne 17.2.2008 12:14:46

bobrman no právě a to mě tíží nejvíce:-)))) jinak zdravím

    vwt5 - Profil | Ne 17.2.2008 12:10:45

    Šolcik jo přidám jen nevím zda to zvcládnu na poprvé o(((((()

      Šolcik - Profil | Ne 17.2.2008 12:08:55

      vwr5-Zdarec-Přidej si mě do icq-číslo mám v kartě.
      Dejv-Fotky mi mailem přišli,dík!

        vwt5 - Profil | Ne 17.2.2008 12:08:00

        Dejv ale prdlajs musel jsem jít makat a ted přemýšlím zda mám dostačující výbavu třeba do italie:-)

          Dejv - Profil | Ne 17.2.2008 12:06:36

          vwt5 - no nazdar, tak už jsi se vyspinkal?

            vwt5 - Profil | Ne 17.2.2008 12:03:05

            čau kucííí

              Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 17.2.2008 11:48:31

              Lidi kteří byli:
              Lc 1
              Dejv
              vwt5
              Mr.Stick
              Forest1
              Vichy
              Pavel Z.
              bobrman
              Georgino
              bluma
              Šolcik
              pool.1
              Rade
              Bluma
              Firo
              Tobiška Pavel
              Jarda Knorre
              + 3 lidi který nebyli na seznamu
              Omluveni Emroy, brabec

                Dejv - Profil | Ne 17.2.2008 11:37:25

                šolcik - funguje ti mail, fotky nelze doručit? Nebo si je stáhni odsud, jsou tady všechny.

                  Georgino - Profil | Ne 17.2.2008 11:21:41

                  Jarda Knorre byl taky ne?

                    Pavel Z. - Profil | Ne 17.2.2008 11:20:58

                    Zdar ogaři, posezení bylo příjemný. Doufám, že se alespoň s někým z vás v brzký době uvidím znova a že mi příští termín větší akce trochu víc sedne. Ale jak se říká - nejlepším přestat (taky všichni hned napoprvé nemusí vědět, jaký je Pavel Z. hovado) :-))))))

                      Dejv - Profil | Ne 17.2.2008 11:16:49

                      Lidi kteří byli:
                      Lc 1
                      Dejv
                      vwt5
                      Mr.Stick
                      Forest1
                      Vichy
                      Pavel Z.
                      bobrman
                      Georgino
                      bluma
                      Šolcik
                      pool.1
                      Rade
                      Bluma
                      Firo
                      Tobiška Pavel
                      + 3 lidi který nebyli na seznamu
                      Omluveni Emroy, brabec

                        Dejv - Profil | Ne 17.2.2008 11:15:59

                        Lc1 - chybí ti tam Tobiška, ten byl taky.
                        Georgino - Firo tam je, úplně dole

                          Georgino - Profil | Ne 17.2.2008 11:11:25

                          Lc1: ještě byl Firo jestli si dobře pamatuju

                            Georgino - Profil | Ne 17.2.2008 11:10:23

                            Dejv: nene ale cestou z nádraží jsem se ještě zastavil na pár pivek :o)

                              Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 17.2.2008 11:10:07

                              Lidi kteří byli:
                              Lc 1
                              Dejv
                              vwt5
                              Mr.Stick
                              Forest1
                              Vichy
                              Pavel Z.
                              bobrman
                              Georgino
                              bluma
                              Šolcik
                              pool.1
                              Rade
                              Bluma
                              Firo + 3 lidi který nebyli na seznamu
                              Omluveni Emroy, brabec
                              Chybí mě jeden člověk, ale nějak si ten nick nemůžu vybavit

                                Dejv - Profil | Ne 17.2.2008 11:07:59

                                Lc1 - no počkej, tolik nás tam MĚLO být, ale několik jich asi zapomělo....

                                Georgino - tos šel do Týniště pěšky?????

                                  Georgino - Profil | Ne 17.2.2008 11:04:31

                                  čau kluci akce dobrá přišel jsem domů ve 3 ráno no děsný :o)

                                    Luděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 17.2.2008 11:04:13

                                    1) Lc1
                                    2) Dejv
                                    3) vwt5
                                    4) Mr.Stick
                                    5) Emroy
                                    6) Šolcik
                                    7) Forest1
                                    8) Vichy
                                    9) mildik
                                    10) brabec
                                    11) Pavel Z.
                                    12) Firo
                                    13) Julie46
                                    14) Vita
                                    15) Jarda Knorre
                                    16) Ctirad Zeman
                                    17) Novák Jindřich
                                    18) hank
                                    19) bobrmann
                                    20) Tobiška Pavel
                                    21) MarekD
                                    22) skier
                                    23) kacka
                                    24) Miki
                                    25) Georgino
                                    26) Rade
                                    27) bluma-
                                    28) pool.1 - ®
                                    Seznam přihlášených lidí

                                      Šolcik - Profil | Ne 17.2.2008 10:54:10

                                      bluma-Taky jsem musel utýct. :o(

                                        Miki - Profil | Ne 17.2.2008 10:49:37

                                        Kolik vás tam nakonec bylo?