Východní čechy

Zdravým všechny východočechy. Touhle cestou jsem se vás chtěl zeptat, jestli by jste se někde nechtěli sejít a pokecat o tom našim krásným koníčku. Koukám Plzeňáci se scházejí))) Domluvýme nějakou hospodu někde ve středu kraje a sejdeme se. Co vy na to?))

Nbluma- - Profil | Ne 17.2.2008 10:47:16

Dobrá párty. Jediná chyba, pro mě, byla, že jsem večer musel běžet na bus...:-)))

    NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:33:56

    člověče, ani nevím, v kolik jsme to poslední 4 zabalili, ale mohlo být asi kolem deváté.

      NŠolcik - Profil | Ne 17.2.2008 10:29:25

      Dejv-Do kolika to tam bylo?

        NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:26:49

        Vase zprava

          NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:26:38

          Vase zprava

            NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:26:26

            Vase zprava

              NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:26:15

              Vase zprava

                NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:26:05

                Vase zprava

                  NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:25:55

                  Vase zprava

                    NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:25:42

                    Vase zprava

                      NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:24:45

                      Vase zprava

                        NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:24:31

                        Vase zprava

                          NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:24:21

                          Vase zprava

                            NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:24:04

                            Vase zprava

                              NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:23:53

                              Vase zprava

                                NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:23:36

                                Vase zprava

                                  NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:23:22

                                  Vase zprava

                                    NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:23:08

                                    Vase zprava

                                      NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:22:59

                                      Vase zprava

                                        NDejv - Profil | Ne 17.2.2008 10:22:46

                                        Vase zprava