- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kam na ryby Brno
Poraďte kam na ryby v Brně;-)
Autor diskuse: $$Janny$$ - Profil , 2.1.2008 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
N$$Janny$$ - Profil | So 5.1.2008 12:53:46
v ponětkách sou ti porybní fakt na prd. Na otázku proč tam všichni naváží, když je to zakázaný, mi jeden odpověděl -,, Tak mi řekni co snima máme dělat´´. Tam je to s tema porybnyma v riti.
N$$Janny$$ - Profil | So 5.1.2008 12:50:02
Bigcarp - co já vím tak v holáskách se toho moc nechytne. Antom větším, jak se chodí koupat, tak tam nic a na těch malejch to bylo dobrý podle dědy tak před 2¨-ti rokama
Nvydra1 - Profil | Pá 4.1.2008 23:51:34
KEULI - to víš rs tam nechodí nebo jen omylem když potřebujou něco v boudě, oni maji svý rybochovný a na ryby jezdí na mušov a do poličky.když jim řekneš co se tam děje tak na tebe civí jak na ufona.
NKEULI - Profil | Pá 4.1.2008 23:45:41
vydra1-Hnus jako ze tam jsou pekny prasata uz jsem tam videl i borce co stali na hrazi a normalne regulerne podsekavacka 2 trojhaky fuuuuuuuuuuujjj
Nvydra1 - Profil | Pá 4.1.2008 23:42:38
největší ůhyn tam byl když tam stekl postřík z pole, naštěstí to odnesly jen povrchovy ryby tolstoji a někteří hodně slušní, mraky červenek, prostě vše co bylo sai do 1 m hloubky. sumci byli tenkrát vyjetí v přítoku 7 kusů cca 120 - 140 cm nebyli mrtví jen oblblý . než tam dorazily hospodáři asi za 2 hod. tak byli 2 podseklí - pozoroval sem to z 2 strany, další podseklej byl pak večer donesen hospody.
NKEULI - Profil | Pá 4.1.2008 23:24:04
vydra1 - jo s tim sumcem to vim slysel jsem to od mistnich masi se to tam radne to jo ale ten koren ho vytahl a nekdo jinej ho hned klepl po palici aby ho nemohl vrati takze fuj furt se divim kde se ty ryby berou kdyz jsou tam takovihle lidi
jo a s tim chcipanim to bylo nekolikrat po sobe ....
jo a s tim chcipanim to bylo nekolikrat po sobe ....
NBigcarp - Profil | Pá 4.1.2008 20:35:02
$$Janny$$- mezi moje nejoblibenejsi reviry v okoli Brna patri Holasky. Jsou to maly rybnicky s peknym prostredim. Jsou tam urcite i pekne ryby ale dostat je problem. Jezdi tam nekdo hodne?Jaky mate nejvetsi ryby z teto vody?
Nvydra1 - Profil | Pá 4.1.2008 16:38:06
KEULI - s tím vychcípáním sumců to nebylo tak strašný, pár jich opravdu zdechlo ale těch 7 - 8 kusů nemělo na zarybnění touto rybou vliv. 90 % sumců je vylovených ti štastnější končí na gruntech ti ostatní v mražácích. sou tam i borci a není jich málo co berou sumíky od 50 + . vrchol bylo ulovení albína 180 cm po vytážení na břeh byl přeměřen a poté s ,, vyvalenými oči štastného lovce ´´ přímo na břehu rozporcován a odnesen domů . asi do udírny. takže takhle je to se sumíky v puntkách.
NKEULI - Profil | Pá 4.1.2008 15:46:21
Zydar- dřív hodně dobrý Sumců hodně a dost velkých ale pak to tam vychcípalo pamatuju ze na zahajenou tam bylo 14 bojek....jako neco tam je ale jak to tam vychcipalo tak uz tam bojka neni skoro videt:((
NZydar - Profil | Pá 4.1.2008 15:41:06
Ahoj všem,
no před několika lety jsem jezdil do Ponětek a to v době,kdy se tam hrozně přemnožil Karas a člověk si ho mohl vzít,kolik chtěl... pak se údajně tento problém řešil vysazením sumců... jak je to s nimi v Ponětkách teď ? Na grunty jsem se chtěl aspoň jednou kouknout,ale ta cena mě dost odrazuje... je to dost i na soukromý revír...
Jinak kdo chodívá chytat na Svratku 7-8 či okolí jak na řeku,tak na rybník tak ať se ozve... můžeme se někdy třeba domluvit a pokecat...
no před několika lety jsem jezdil do Ponětek a to v době,kdy se tam hrozně přemnožil Karas a člověk si ho mohl vzít,kolik chtěl... pak se údajně tento problém řešil vysazením sumců... jak je to s nimi v Ponětkách teď ? Na grunty jsem se chtěl aspoň jednou kouknout,ale ta cena mě dost odrazuje... je to dost i na soukromý revír...
Jinak kdo chodívá chytat na Svratku 7-8 či okolí jak na řeku,tak na rybník tak ať se ozve... můžeme se někdy třeba domluvit a pokecat...
NKEULI - Profil | Pá 4.1.2008 15:26:15
Šamec - Přesně jak říkáš tam je tolik míst kam dědci nedojdou že se nemusím bát že bych si nezachytal:)))))
NŠamec - Profil | Pá 4.1.2008 15:22:20
$$Janny$$ - klídek. Oni okupujou jen dobře dostupná místa co nejblíž autům. Když si vyhlídneš ňáký místečka, který nejsou na plážích atd. tak si vždycky v pohodě zachytáš. A nebojím se, že by to tam zase tak rychle vychytali - tak šikovní nejsou :-)
N$$Janny$$ - Profil | Pá 4.1.2008 15:16:31
tak to je celkem špatný. To se tam sjedou dědci z okolních vesnic už na jaře a je to v čudu
NDickcz - Profil | Pá 4.1.2008 14:38:18
Tom75: Svratka 6 byla někdy pstruhová? Začal jsem tam chytat někdy v 78-79 a byla MP. To už musí být historie.
Čtenáři této diskuse také sledují
NSvratka 3 .540
NBrněnské jádro364683
NFóry59871
NIvanovický potok 1745
NSranda bez nadsázky 🤘10860
NKdo z vás je tady řezník?824
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22055
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NKutilské jádro MRKu5344
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic










