- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybaření na lipně.
Měl bych zájem o rybaření na lipně.Prosim,nevíte někdo o nějaké klidné chatě u vody?
Autor diskuse: Danielito - Profil , 5.12.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Njanmal - Profil | Po 10.12.2007 22:10:00
fair - diky za info ohledně Lipna a jinak to K70 vše zpět je doufám první vlašťovka a bude to následovat i na ostatní revíry, bylo by to super jet na svou oblíbenou vodu( svazovka) a vědět, že se tam pod hladinou prohání pořádný lochnesky, a nedej bože se po pár letech potkat s K, kterýho jsi už pouštěl jako s kámošem v hospodě na pivu.......
Já dneska zjišťoval jak funguje ten celý systém v našem svazu ohledně zákazu a změn( návrhy atd.) u jednoho předsedy místní org . tady v Praze, výsledná info . souhlasí z tím co jsi mi psal, že za normálních podmínek by to opravdu platilo až od 2009, ale pokud je nějaký větší tlak od organizací tak je možno to vše urychlit, to by mohlo zafungovat s Lipnem?
jinak jsem dnes díval po třetím navijáku shimano technium 10000xt abych to měl kompletní, výsledek sjedu si po novém roce do SRN.
Pokud budu mít kolem Lipna něco nového napíšu s pozdravem PZ
Já dneska zjišťoval jak funguje ten celý systém v našem svazu ohledně zákazu a změn( návrhy atd.) u jednoho předsedy místní org . tady v Praze, výsledná info . souhlasí z tím co jsi mi psal, že za normálních podmínek by to opravdu platilo až od 2009, ale pokud je nějaký větší tlak od organizací tak je možno to vše urychlit, to by mohlo zafungovat s Lipnem?
jinak jsem dnes díval po třetím navijáku shimano technium 10000xt abych to měl kompletní, výsledek sjedu si po novém roce do SRN.
Pokud budu mít kolem Lipna něco nového napíšu s pozdravem PZ
Nfair - Profil | Po 10.12.2007 16:10:36
janmal udajně co jde éterem na jihu tak pro rok 2008 to hájení dravcu nestihnou odsouhlasit ale od 2009 bude lipno na dravce uzavřený na 3roky,ale muže se stát cokoliv po schuzích co budou mít organizace ten tlak je dost velkej aby se to zavřelo a lipno se vzpamatovalo.V novým ryb.řádu pro rok 2008 pro jižní čechy zatím není nic o lipně ale múže vyjít dodatek,jediná změna na hněvkovicích je K70 vše pouštět ,to je obrovskej pokrok.Pro KarelR proč si ti kámoši nevzali ty menší to museli zabíjet velký o čem to svědčí malý nenažraný český človíček.Pokud budu vedet víc o lipenku dám echo zatím zdarec
NKarelR - Profil | Po 10.12.2007 15:15:33
Jojo...doopravdy opravdu vsichni candati sli z5 do vody-ty 2 velky stiky kamosi zmasily a sezraly nebot jejich zeny by je uz nikdy k vode nepustili....hold je to tezke kdyz si vemou za manzelky vydry :-)......ja jsem pro nekoho divnej...beru ryby jen kdyz na ni mam chut ze ji doopravdy hned sezeru coz se ale nestava moc casto protoze jsem tezkej prasofil :-) hold veprevo koleno je koleno :-) a kdyz snim 3 ryby rocne jetoho az az :-).......a taky moc rad sleduju nektere nastvane postarsi ( dedouse) rybare kdyz vidi jak je poustim....kdybych je zmasil tak nad tim mavnou rukou ale kdyz je pustim to slisim hlasky :-)
Njanmal - Profil | Pá 7.12.2007 21:04:25
fair - plně s tebou souhlasím, na to že jsem byl od léta do půli listopadu v Lukavickej tak o takových úlovcích si myslím své, prostě to maj kluci zmáklí, kam se hrabem mi domorodci , prostě klobouk dolů.......Dneska jsem se bavil asi 5 pravidelnýma hosty na Lipně o dopadli stejně jak já nebo jěště hůř, takže tyto zprávy čtu z údivem, ale myslím si své na to tu přehradu znám dost dobře, aby candát okolo 50 neměl 40 a jiný rybářský latiny, když vím co se tam letos chytalo.
Fair - mám na tebe dotaz nevíš něco o zákazu dravců na Lipně příští rok, tady v Praze o tom mluví jako o hotové věci - na 4 roky. Dík
S pozdravem PZ
Fair - mám na tebe dotaz nevíš něco o zákazu dravců na Lipně příští rok, tady v Praze o tom mluví jako o hotové věci - na 4 roky. Dík
S pozdravem PZ
Nfair - Profil | Pá 7.12.2007 18:30:07
krásná pohádka proste kdo umí ten umí.Jsem tu na te nadrži denne tak vím dobře jaký je stav. Tu dobu co jste zde chytali asi nebyl Svatý Petr doma a nebo jste fakt tak dobrý a pokud jsi Karle vrátil všechny ryby zpět hlavně ty candáty jsi u mne Pan rybář. Zdarec
Nsusik - Profil | Pá 7.12.2007 15:44:03
karelR:ted si to prokec ty jo!!! A bolena žádnýho jo???to je divný my jich tam nachytali 3 prdele a ale i kolem metru fakt hezký souboje fšechno ted mě ukamaneujte fšechny sme zabili a hodili do křoví do mě!!!!!!!!!!!štiky sme taky vytáhli hezký a i kolem toho metru já bohužel ne ale kluci co byly semnou tak jo a cabdáti taky šli ale jenom do 50 nad 50 sme se nedostali a vyndali sme i 3 sumíky!!paráda když máš trochu štěstí a trochu umíš nechci machrovat tak si zachytáš všude
NKarelR - Profil | Pá 7.12.2007 8:24:54
Ja jezdim do cerne v posumavi chytam budto na malem nebo velkem lipne ...bydlim v peenzionu kousek od vody...lodka mozna zapujcit...letos jsem tam byly (ve trech) ke konci rijna na prodlouzeny vikend Ct-Ne.....a docela to slo....na vlacku po hrzy mezi velkym a malym lipnem dohromady 6 stik 60-75cm (vse zpet) a na rybicku 5 candatu kolem 50cm (vse z5 ) a na rybycku 2stihlata a jeste 1xstika 95 a 1x 102...docela to bylo dobre...a i chlapy kolem meli zabery...
Nsusik - Profil | Čt 6.12.2007 20:18:33
to neni pravda když umíš ryby si zachytáš!!!!che to docela dost ae krmit
Nfair - Profil | St 5.12.2007 19:02:05
Lipno mrtvé moře pokud se chceš podívat na krásnou Šumavu jed na Lipno pokud chceš rybařit zvol jinou lokalitu kde jsou ryby tady si toho moc neužiješ.Sorry to je skutečnost.Zdarec
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:26NRybáři a vinařství 927
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"












