Berounka- fotky

Ahoj, chtěl bych sem nějaké fotečky úlovků z Berounky a nebo jen tak fotky vody. Díky moc.
Autor diskuse: Luban - Profil , 2.12.2007 všeobecné - ostatní

Petr Z. Vedro - Profil | So 8.8.2009 15:26:19

Dnešní ráno na B2

    Luban - Profil | Pá 7.8.2009 19:26:56

    40cm

      Luban - Profil | Pá 7.8.2009 19:25:46

      B. 7

        Luban - Profil | Pá 7.8.2009 19:23:46

        .

          Luban - Profil | Pá 7.8.2009 19:22:52

          Nějaký si sem šoupnu :-P

            Luban - Profil | Pá 7.8.2009 19:21:29

            Vase zprava

              Stillman - Profil | Čt 30.7.2009 21:04:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Bryba z Berounky.

                GBN - Profil | Čt 30.7.2009 20:48:12

                uš tam nestojí...Plzeň

                  GBN - Profil | Čt 30.7.2009 20:45:53

                  FLY

                    Devil 666 - Profil | Čt 30.7.2009 20:44:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Berounka 9

                      Devil 666 - Profil | Čt 30.7.2009 20:39:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Berounka 9

                        skwor - Profil | Út 7.10.2008 15:41:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Podzimní Berounka

                          skwor - Profil | St 28.5.2008 12:12:09

                          Feederová klasika na Berounce

                            Fenri - Profil | Pá 9.5.2008 13:17:10

                            tady jeden cejn

                              Fenri - Profil | Pá 9.5.2008 13:16:23

                              a ještě jeden kousek

                                Fenri - Profil | Pá 9.5.2008 13:15:38

                                Vase zprava

                                  Fenri - Profil | Pá 9.5.2008 13:14:00

                                  něco málo z Berounky

                                    Luban - Profil | Pá 9.5.2008 13:08:50

                                    anguilla- dík... a můžete posílat dál :-D

                                      anguilla - Profil | So 3.5.2008 15:34:50

                                      a ještě jeden úlovek...

                                        anguilla - Profil | So 3.5.2008 15:28:32

                                        a teď ještě nějaký úlovek z B 4B...

                                          anguilla - Profil | So 3.5.2008 15:26:55

                                          Berounka 4B

                                            anguilla - Profil | So 3.5.2008 15:25:47

                                            Berounka 4B

                                              anguilla - Profil | So 3.5.2008 15:25:17

                                              Berounka 4B

                                                skwor - Profil | Po 10.12.2007 20:03:20

                                                Fiška z Berounky.

                                                  Luban - Profil | Po 10.12.2007 16:18:16

                                                  downhillbiker- necho to bejt, je to jedno, a navíc si fotku taky poslal :-)

                                                    downhillbiker - Profil | Pá 7.12.2007 23:56:37

                                                    Luban: ahoj, hele teď jsem si uvědomil, že sem ti tady zaneřádil otázku, mělo to být o fotkách a ne o lovu, tak si to kdyžtak smázni, ať ta otázka plní svůj účel.
                                                    Když budeš ještě něco potřebovat, tak to kdyžtak písni, do tvý druhý otázky B 6 a 7 a já ti odpovim.

                                                      downhillbiker - Profil | Po 3.12.2007 21:30:25

                                                      janmal: :))
                                                      Luban: poradim, ale zas ti neřeknu všechno :-)

                                                        janmal - Profil | Po 3.12.2007 21:15:32

                                                        Luban - downhillbiker je opravdu ochotnej a když s nim vypiješ víc jak 10 piv jako já tak je super a chechtaš se ještě za dva dni....

                                                          Luban - Profil | Po 3.12.2007 21:05:40

                                                          skwor.- buhužel ne, já sem byl na B jednou v životě a to na sedmě. :o((
                                                          Downhillbiker- no mě už připadá že už sem dost votrvnej jak tu furt z tebe taham nejpodrobnější informace a ty furt ochotně odpovídáš, takových na světě už moc neni. :-P