ORVIS Clearwater

Prosím o Vaše poznatky a názory na prut ORVIS Clearwater 906-2.Děkuji
Autor diskuse: Z.N. - , 28.9.2003 muškaření - náčiní, doplňky

foxkiller - Profil | Út 7.2.2012 0:05:46

mdx >> ono nejlepší by bylo kdybychom ho vyslali do USA tam nám nakoupil decentně obnosil,použil aby to bylo pěkně bez zbytečných kravovinek okolo :)

    foxkiller - Profil | Út 7.2.2012 0:00:31

    mdx >> musí se to posílat tam odkud ho koupil ... prej je mají nějak očíslovaný a v UK ho nevemou ...

      mdx - Profil | Po 6.2.2012 23:13:16

      AntonM >> Možná by se vyplatilo projet ebay.Heliose v 4wt jsem tam viděl novýho za 500 dolarů.Otázka je jak je to pak s reklamací, ale přeci jen je to skoro polovina toho co v DK :-)

        AntonM - Profil | Po 6.2.2012 23:01:30

        Dik za odpovedi.

        Mel jsem ho uz parkrat v ruce ( v prodejne Gofishing v Odense). Maji je tu ve vsech razich.
        Jsem z nich unesenej jen mi prisla ta cena dosti velka (6000DK).

        Proto jsem chtel vedet nejakou osobni zkusenost.

        Proste ho koupim a bude. Mam vybranou tu 4.

        Jeste jednou dik.

        Ps: pisu to z PC v praci. Danska klavesnice nema ceske znaky.

          Bosanac - Profil | Po 6.2.2012 21:05:25

          "Nastesti" vsechny pruty nejsou made in China a maji taky zaruku a vymenu za postovne .

            mrkef - Profil | Po 6.2.2012 20:04:04

            vraník >>
            voni jsou hlava ... pěkně napsáno ... :o))

              o.r.k.o. - Profil | Po 6.2.2012 18:35:10

              vraník >> Svatá slova...

                foxkiller - Profil | Po 6.2.2012 18:25:47

                vraník >> přesně tak....

                  vraník - Profil | Po 6.2.2012 18:17:24

                  AntonM >>

                  doufám že nerozpoutám diskuzi o značkách. Mám Heliose i v 6. Už jsem to asi psal : je mi jedno na co chytám, hlavně že jsem na rybách....Je mi přes 40 a tak si ten prut resp. záruku kupuju do své muškařské smrti. Je mi jedno jestli ho zlomím, nemusím se bát že někde brknu o větev, nemusím ho furt pucovat aby nepřišel k úhoně, nemusím se bát že mi na něj někdo šlápne, klidne ho můžu Mildasovi půjčit a on se nemusí bát že ho křápne...to mě zajímá. Do smrti mám zajištěnou nejvyšší řadu od Orvisu za poštovné. V dnešním globalizovaném světě plném navoněné bídy mě zajímá pouze záruka, značky jsou všechny made in china....

                    mildas - Quinn - Profil | Po 6.2.2012 17:57:22

                    AntonM >> Mam stare ZG a strezim ho jako oko v hlave, bo az ho zlomim, dostanu Heliose. S heliosem mam zkusenost se 10tistopou 4kou (ten vranikuv) a 10tistopou 7kou. 4 skvela. Nechtit tolik malicko delsi, koupil bych ho. Sedma bezvadna, stare zg mi sedi trochu lip. V dobe, kdy jsem to resil nebýa podle meho nazoru lepsi sedma v deseti stopach k mani, dnes nevim. Jestli mas na ten prut prachy, kup si ho, potesi te pokazdy, kdyz ho vezmes do ruky.

                      foxkiller - Profil | Po 6.2.2012 17:26:14

                      u.x.a. >> proč?? ... Orvis má takovej servis ,kterej se ti nedostane nikde jinde a kdyby jsi věděl o co jde sám bys ho měl :)

                        u.x.a. - Profil | Po 6.2.2012 16:56:20

                        Orvis nebrat!

                          o.r.k.o. - Profil | Po 6.2.2012 15:24:25

                          Mam doma clearwater 905 4díl a jako začítečníkovi mi vyhovuje,chytal sem s nim suchou, nymfu i stoják a na všechno stačil,nesporná vyhoda oproti všem zde jmenovanejm značkám je ta že když ho zlámeš tak dostaneš fungl novej celej prut...A funguje to mužu to dosvědčit :D

                            vraník - Profil | Po 6.2.2012 13:05:04

                            AntonM >>

                            no jasně že má do něj cenu investovat, je to dobrý prut !

                              Royal Wulff - Profil | Po 6.2.2012 11:34:12

                              joto >> Aj Wartburg so štvortaktným motorom VW bol zmena oproti predchodcovi.

                                joto - Profil | Po 6.2.2012 10:59:57

                                Tak ze po prestudovani fora www.theflyfishingforum.com Prut Clearwater 2 z akciou Mid Flex je na tom velmi dobre .Dost si ho tam chvalia ,vraj je to zmena oproti svojmu predchodcovi .

                                  foxkiller - Profil | Po 6.2.2012 10:21:03

                                  AntonM >> na ten jsem slyšel skvělé ohlasy ale 20tku za klacek ... jako blázen bych byl dobrej na to ale vyhralo u mne CTS od Pařízka protože Hellios se nedělá ve zlaté barvě :) a hlavně mi naštvali s tím jak strašně narychlo stahli Hydrosa ...

                                    foxkiller - Profil | Po 6.2.2012 10:19:01

                                    joto >> no pravě ... chceš ušetřit pár šušní a když ho zlomíš pak se s nima rozčiluj ...

                                      joto - Profil | Po 6.2.2012 10:11:20

                                      Menca >> Prave preto ze z UK a podobne ,sa da zohnat tan prut za slusnu cenu .Inak zatial sa tu clovek nedozvedel vlastne nic o tom prute a jeho vlastnostiach .Konkretne by ma zaujimal prut 905 2-diel ...

                                        AntonM - Profil | Ne 5.2.2012 23:10:44

                                        Když tedy zadavatel obnovuje otázku.

                                        Mohu s dovolením malinko odbočit?

                                        Zajímal by mě váš názor na Helios.

                                        Má cenu do něj investovat?