- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
ORVIS Clearwater
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NMuškáč - Profil | Po 14.9.2015 14:58:16
Njoto - Profil | Pá 10.2.2012 14:34:43
NŘízek 29,76 - Profil | Pá 10.2.2012 13:43:28
Nmdx - Profil | Pá 10.2.2012 13:28:55
Nseko - Profil | Pá 10.2.2012 13:13:24
NŘízek 29,76 - Profil | Pá 10.2.2012 12:38:23
Ale je možný, že v pětce se chová jinak.
mám i ntermídu a ta je fakt dobrá, lítá sama a daleko:-) i docela drží.
Nseko - Profil | Pá 10.2.2012 12:32:35
NŘízek 29,76 - Profil | Pá 10.2.2012 12:15:23
Nseko - Profil | Pá 10.2.2012 12:10:03
Njoto - Profil | Čt 9.2.2012 16:04:25
Nfoxkiller - Profil | Čt 9.2.2012 0:45:38
Nseko - Profil | St 8.2.2012 22:07:53
Nseko - Profil | St 8.2.2012 21:51:48
Nseko - Profil | St 8.2.2012 21:47:06
Nfraisix - Profil | St 8.2.2012 14:59:25
NŘízek 29,76 - Profil | St 8.2.2012 14:38:52
btw- výmena za uplne novej model je fajn, ovšem neplatí, že všechno co je nový, musí být lepší než to starý:-)
Nfoxkiller - Profil | St 8.2.2012 14:32:57
Nseko - Profil | St 8.2.2012 13:31:00
Nfoxkiller - Profil | St 8.2.2012 10:29:18
Nseko - Profil | St 8.2.2012 0:38:33
Nfoxkiller - Profil | Út 7.2.2012 23:08:14
Njehla - Profil | Út 7.2.2012 20:19:47
Njehla - Profil | Út 7.2.2012 19:46:25
Nfoxkiller - Profil | Út 7.2.2012 16:07:38
Nsiri - Profil | Út 7.2.2012 15:05:21
Nfoxkiller - Profil | Út 7.2.2012 14:51:17
Nsiri - Profil | Út 7.2.2012 13:23:03
Edit, abych nebyl OT: ja mam Clearwater EVO 1 a na nem jsem nejak sanci uplatnit Orvis zaruku nedostal, bo ten blank (nebo mozna hlavne lak na nem...) je desnej nezmar, otloukani o vetve, ale i zidky kolem jezu jej sice poznamenalo radou skrabancu, ale jinak drzi. Zato puvodni konc. ocko bylo uz snad po prvni sezone (byt znacne intenzivni) zrale na vymenu, krzeva probrusovani lajnou...
Nfoxkiller - Profil | Út 7.2.2012 10:31:55
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 7.2.2012 9:46:55
Nmildas - Quinn - Profil | Út 7.2.2012 8:36:12
Nseko - Profil | Út 7.2.2012 1:12:42
Nfoxkiller - Profil | Út 7.2.2012 0:05:46
Nfoxkiller - Profil | Út 7.2.2012 0:00:31
Nmdx - Profil | Po 6.2.2012 23:13:16
NAntonM - Profil | Po 6.2.2012 23:01:30
Mel jsem ho uz parkrat v ruce ( v prodejne Gofishing v Odense). Maji je tu ve vsech razich.
Jsem z nich unesenej jen mi prisla ta cena dosti velka (6000DK).
Proto jsem chtel vedet nejakou osobni zkusenost.
Proste ho koupim a bude. Mam vybranou tu 4.
Jeste jednou dik.
Ps: pisu to z PC v praci. Danska klavesnice nema ceske znaky.
NBosanac - Profil | Po 6.2.2012 21:05:25
Nvraník - Profil | Po 6.2.2012 18:17:24
doufám že nerozpoutám diskuzi o značkách. Mám Heliose i v 6. Už jsem to asi psal : je mi jedno na co chytám, hlavně že jsem na rybách....Je mi přes 40 a tak si ten prut resp. záruku kupuju do své muškařské smrti. Je mi jedno jestli ho zlomím, nemusím se bát že někde brknu o větev, nemusím ho furt pucovat aby nepřišel k úhoně, nemusím se bát že mi na něj někdo šlápne, klidne ho můžu Mildasovi půjčit a on se nemusí bát že ho křápne...to mě zajímá. Do smrti mám zajištěnou nejvyšší řadu od Orvisu za poštovné. V dnešním globalizovaném světě plném navoněné bídy mě zajímá pouze záruka, značky jsou všechny made in china....
Nmildas - Quinn - Profil | Po 6.2.2012 17:57:22
Nfoxkiller - Profil | Po 6.2.2012 17:26:14
No.r.k.o. - Profil | Po 6.2.2012 15:24:25
Nvraník - Profil | Po 6.2.2012 13:05:04
no jasně že má do něj cenu investovat, je to dobrý prut !
NRoyal Wulff - Profil | Po 6.2.2012 11:34:12
Njoto - Profil | Po 6.2.2012 10:59:57
Nfoxkiller - Profil | Po 6.2.2012 10:21:03
Nfoxkiller - Profil | Po 6.2.2012 10:19:01
Njoto - Profil | Po 6.2.2012 10:11:20
NAntonM - Profil | Ne 5.2.2012 23:10:44
Mohu s dovolením malinko odbočit?
Zajímal by mě váš názor na Helios.
Má cenu do něj investovat?
Nfoxkiller - Profil | Ne 5.2.2012 23:06:27
NZN - Profil | Ne 5.2.2012 23:01:26
tak dobrá, obnovuji otázku.
Který pelíšek nebo obojek ORVIS je pro domácí mazlíčky nejlepší?
NZN - Profil | Ne 5.2.2012 22:28:06
já jsem bez teček !!!!
Jesus Maria! Es stimmt nicht!
NVýr - Profil | Ne 5.2.2012 22:13:24
NMenca - Profil | Ne 5.2.2012 22:05:18
http://www.orvis.com/store/product.aspx?pf_id=4Y07&dir_id=758&group_id=759&cat_id=14816&subcat_id=7015
NPepos.007 - Profil | Ne 5.2.2012 22:00:14
Nstrejka - Profil | Ne 5.2.2012 21:52:14
zajeď taky na Casting weekend, tam jsou dobří lidé, leccos tě naučí a můžeš si tam vyzkoušet otep prutů...
NPike - Profil | Ne 5.2.2012 21:47:04
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 5.2.2012 21:06:30
Nxmac - Profil | Ne 5.2.2012 20:36:40
Njoto - Profil | Ne 5.2.2012 18:16:50
NRashid 28.93 - Profil | Ne 5.2.2012 18:15:15
Nfoxkiller - Profil | Ne 5.2.2012 18:11:46
Nfoxkiller - Profil | Ne 5.2.2012 18:08:06
Kde to žije - muškaření
8:08NPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
PáNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












