ORVIS Clearwater

Prosím o Vaše poznatky a názory na prut ORVIS Clearwater 906-2.Děkuji
Autor diskuse: Z.N. - , 28.9.2003 muškaření - náčiní, doplňky

joto - Profil | Ne 5.2.2012 17:53:43

Zaujimalo by ma preco neodporucate ten prut ?.Ked som ho drzal v rukach tak nevipadal zle .Ale to bolo v predajni a moznost vyskusat som ho este nemal ..

    G. Moolis - Profil | St 1.10.2003 9:46:24

    Z.N.: Zkusil bych GL3 nebo IMX od G. Loomis. Jsou drazší, ale určitě nezklamou. S jinými pruty jiných značek moc zkušeností nemám, ale i tam najdeš určitě hezký kusy. Zkus třeba Greys nebo Vision.

      Le Big Mac | St 1.10.2003 8:38:20

      Stavěnej IMX je asi nejlepší volba. Vision špatnej není, ale je těžší.

        Royal with Cheese - Profil | Út 30.9.2003 14:31:51

        Alan > Rousek, Adámek, Bujnoch. Jako bonusofka dubbing z pruhovanýho králíka.

          Patton | Út 30.9.2003 12:27:00

          Zajímavý kam se ta otázka zvrhla :-))))))))

            Otto - Profil | Út 30.9.2003 11:19:02

            ZN: jasně, prodej mi jej, já bych užil i 3.

              Kuba | Út 30.9.2003 11:14:49

              z.n.> tak tedy Ladara říkáte? to mě zajímá,nebyl by na prodej? nebo aspoň klička?

                LEVIT - Profil | Út 30.9.2003 11:06:19

                Alan: Vidim, že asi nejsem v obraze nejen z hlediska české filmové klasiky.

                  Miloš | Út 30.9.2003 11:03:52

                  já mám Pfluegera ještě made in Japan !

                    Otto - Profil | Út 30.9.2003 10:58:18

                    Alan: pokérovaná mánička už Ladara má. Já mám dokonce 2 kousky :-).

                      Alan | Út 30.9.2003 10:47:18

                      Levite, dej si inzerát, že prodáš Rouska s Ladarem a pokérovaný máničky si u tebe budou podávat dveře.

                        LEVIT - Profil | Út 30.9.2003 10:37:49

                        Z.N.: Jestli máš naviják Ladar, tak se mrkni do bazaru, Kuba už několik měsíců zuřivě (a zatím neúspěšně) shání právě tohle. Vlastně se divim, že už po tom nevystartoval. (Kuba, jvedral@volny.cz, 602 640 608)

                          Royale with Cheese - Profil | Út 30.9.2003 10:04:57

                          Z.N. > za trochu víc než tyhle prachy máš stavěnej Loomis IMX. Nebo slušnej Vision .

                            Z.N. | Po 29.9.2003 16:13:06

                            Le Big Mac - muškařil jsem, ale přestal jsem před 30 lety. Chci znovu začíta, ale mám dnes již historické vybavení - štípaný prut Rousek, naviják Ladar a pod. CW 906-2 stojí 7.500 Kč

                              pike | Po 29.9.2003 14:11:37

                              Cca 7700 Kc

                                Le Big Mac | Po 29.9.2003 13:45:51

                                RwC> U Všeťoura to bylo myslím kolem sedmičky, už nevím.
                                Z.N.> Poradím, ale až prozradíš, zda už chytáš, nebo chceš začít a tak dál. A taky aktualizuj tu cenu.

                                  Royale with Cheese - Profil | Po 29.9.2003 13:17:12

                                  ZN > kolik ten děsnej krám stojí?

                                    Z.N. | Po 29.9.2003 11:57:00

                                    Nejde mi o značku ORVIS, prosím poraďte v obdobné ceně jiný prut.

                                      Le Big Mac | Po 29.9.2003 11:38:42

                                      Nejlevnější Orvis na českým trhu. Tomu odpovídá kvalita a možnost využití. Poměr cena/užitnost bude asi hodně vysokej, jestli nemáš chechtáky, nekupuj si Orvise. Jestli chceš Orvise, nekupuj si Clearwater.

                                        Scaramanga | Po 29.9.2003 10:45:31

                                        Nemáš-li prachy na to abys koupil drahýho Orvise vyšší řady a jde ti hlavně o značku, jdi do toho bez obav. Budeš mít doma Orvise.
                                        Pokud chces pěknej prut za stejný prachy, podívej se se na jiné pruty.