výlovy rybníků

Již jsem tuto otázku psal v plkárně, ale nikdo se neozval, tak to zkouším jinak. Potřeboval bych sehnat přehled výlovu rybníků, abych si mohl vybrat volný termín a jet s rodinou. Slíbil jsem to 2,5 leté dceři.
Autor diskuse: Mihal - , 12.9.2003 všeobecné - revíry, cestování
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPavel Krejčí | Út 21.10.2003 10:47:56

.. nevíte někdo o výlovu nějakého rybníka v nejbližší době, JČ a okolí, prosím?
dík, Pavel

    NPael Krejčí | Út 21.10.2003 10:46:09

    .. nevíte někdo o výlovu nějakého rybníka v nejbližší době, JČ a okolí, prosím?
    dík, Pavel

      Nbrach - Profil | Pá 26.9.2003 11:42:40

      15.00

        NFrk - Profil | Pá 26.9.2003 11:21:05

        Tak co děláš na MRKu?;-))

          Nbrach - Profil | Pá 26.9.2003 9:56:25

          U nás dnes.

            NFrk - Profil | Čt 25.9.2003 14:54:03

            U nás 11.10. a 18.10.

              NOsprey - Profil | Čt 18.9.2003 16:54:52

              Můžu tě vzít k nám - jako diváka, účastníka výlovu nebo cokoli. Protivín (do 5 km), tento a příští víkend. tel: 382 261 157 - jmenuju se Horáček.

                Ndantex | Pá 12.9.2003 9:15:58

                okopírováno z www.rybarstvi.cz/ostatni.htm: Společnost Rybářství Třeboň, a.s. pořádá každoročně pro zájemce exkurze na jarní a podzimní výlovy rybníků. Na přání zájemce může být poskytnut odborný výklad pracovníkem společnosti. telefon 384 701 510

                  NMarin | Pá 12.9.2003 8:23:37

                  záleží odkud jsi

                    Nmirmen - Profil | Pá 12.9.2003 0:24:08

                    Výlovy určují majitelé rybníků sami. Musíš kontaktovat m a j i t e l e . Nemají povinnost nic zveřejňovat, výlov je j e j i c h problém. Pátrej na netu, sháněj rybářství v Tvém okolí. Typ: Třeboňsko, četná šou i pro veřejnost.