- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
kolik toho ryby ve skutecnosti vyserou...?
dekuji, je to dulezite pro mou vedeckou praci
Autor diskuse: fanik - Profil , 7.8.2003 všeobecné - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NZbynek - Profil | Út 12.8.2003 14:46:02
A to jsem teprve ted docetl ty zmatky okolo krmeni 0-100% vahy ryby :-) Uplne me z toho presla chut do vody cokoliv hazet, spis pocitat za kolik jsem tam toho nahazel a jak si teda vlastne stojim... Mimochodem Faniku stale si nevzpominas na to zazracne krmeni na uhore z nejake tajne kocici znacky, to jsem ti taky spapal
NZbynek - Profil | Út 12.8.2003 12:25:17
Ad fanik> podle me je to mistni znami mystifikator neboli po nasem "řeča". Uz me taky je¨dmou vyhecoval otazkou typu: Co rikate na to ze jsem nikdy nebyl na rybach a delam si tady z vas srandu..
Takze jeho mistni vyroky a otazky beru s velkou rezervou. Pokud si da chvilku pauzu za nejaky cas se zase najde nekdo koho dostane :-)
Trochu mi pripada jako postava jednoho americkeho komika, film se jmenoval tusim Man on the Moon v hl. roli Jim Carry. Ten komik proste mystifikoval a postvaval proti sobe verejnost a tim se bavil. Byl to dojemny film
Takze jeho mistni vyroky a otazky beru s velkou rezervou. Pokud si da chvilku pauzu za nejaky cas se zase najde nekdo koho dostane :-)
Trochu mi pripada jako postava jednoho americkeho komika, film se jmenoval tusim Man on the Moon v hl. roli Jim Carry. Ten komik proste mystifikoval a postvaval proti sobe verejnost a tim se bavil. Byl to dojemny film
Nfanik - Profil | Út 12.8.2003 9:55:51
Medeo> hm :)
Otto> to je ovsem pravda... minimalne jsem se obrodil nebo take znovu narodil
Otto> to je ovsem pravda... minimalne jsem se obrodil nebo take znovu narodil
NOtto - Profil | Út 12.8.2003 9:41:30
Medeo: Vzhledem k tomu, ze fanik se narodil v roce 2000, to urazka jeste dlouho nebude, spise konstatovani faktickeho stavu.
NMedeo - Profil | Út 12.8.2003 9:03:27
Fanic: Určitě omluvu přijímám. Když se u tve přezdívky změní první a poslední pismenko tak taky vzejde celkem zajímavá "urážka" ze jo? ;o)
Nfanik - Profil | Po 11.8.2003 19:14:27
Pro jistotu se ti za tu packu omluvim uz ted, pze by se urcite zase nekdo nasel kdo by me za to chtel lyncovat :) sorry teda
NMedeo - Profil | Po 11.8.2003 18:02:20
fanik: ja ti nic nevyčítám. jen když jsem si v sobotu při čtení tvého příspěvku vzpomnel na tvoji diskuzi s boysc. tak jsem se jen pousmál. Tot vse. Hodně stestí pri dalším psaní.......bylo to celkem zajímavé. A pokud si myslis že když ve slově změníš písmenko tak změníš význam slova tak se pleteš. že wole :o))))
NMedeo - Profil | Po 11.8.2003 10:42:23
Fanik: o víkednu jsem pročítal jeden časák an narazil jsem tam na článek(slušnej)pod kterým byl podepsán fanik. To asi neni žádná nahoda co? Tam jsi psal sllušneji.........
NTomL | Po 11.8.2003 10:02:53
G.Moolis - Páteční spestření před hospůdkou - abych nabral rychlost.
Fanik - seš neuvěřitelnej.
Fanik - seš neuvěřitelnej.
NMilan - Profil | So 9.8.2003 8:26:32
Tak nevím kdo z vás je větší PSYCHOUŠ,ale vedro se na vás pěkně podepisuje.
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 16:47:28
toml> a kdo to podle tebe byl? mimochodem jsem ho tu od te doby nevidel. dobry a dalsi?
NTomL | Pá 8.8.2003 16:32:13
Nevím koho, ale:"Vcera jsem byl svedkem jednoho hovoru o "rybareni" mezi dvema rybari (jednoho znam celkem dobre a druheho jen od videni ze zavodu a nebudu je jmenovat). Predchazela tomu tedy jeste jedna epizoda z prosince, kdy mi ten znamejsi ukazoval fotky peknych candatu chycenych v prosinci - no pochopil bych ze je chytali v noci (cca 2hod. rano) dokonce bych pochopil ze si je vzali a nepustili... posleze jsem se dozvedel ze to byla normalni masarska jatka kdy se tech candatu odneslo skutecne velke mnozstvi (prinejmensim 5ks na osobu). Vratme se vsak ke vcerejsku, v podstate slo o to ze se domlouvali na nocni vypravu, na usek reky ktery je celorocne hajeny pro velkou koncentraci ryb - ohromne mnozstvi cejnu, kapru, tolstolobiku, parem, candatu a dalsich. Zejmena slo o lov tolstolobiku... na plovouci i potapive twistry. V mezicase jsem pochopil, ze se techto a podobnych vyprav ucastni i clovek tady na MRKu velice znamy a da se rici ze i spoustou lidi obdivovany (mnou ne, proto se me to prilis nedotklo), verejne se ale prezentuje naprosto jako svaty rybar. CO VY NA TO???
A když přišlo na jména, tak jsi byl měkej jak sračka - abych zůstal u tématu.
A když přišlo na jména, tak jsi byl měkej jak sračka - abych zůstal u tématu.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17










